n11

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Garanti Bonus Peşin Fiyatına 9 Taksit fırsatı nedir? n11 üyeleri, 20 Mart – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışverişlerinde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı yakalıyor.
9 Taksit fırsatı hangi tarihlerde geçerli? 20 Mart – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Taksit fırsatından nasıl yararlanırım? Kampanyaya dahil kartlarla 20 Mart – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
Taksit fırsatına hangi kartlar dahil? Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card dahildir. Bonus Genç, Bonus Flexi kampanya haricindedir.
Alışverişimi taksitli yapabilir miyim? Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 18 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay ve basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 8 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 3 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.

* Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.