Fibabanka Alışveriş Kredisini Nasıl Kullanırım?

 • n11'e Özel Taksit Fırsatı

  Fibabanka alışveriş kredisinden yararlanarak vade fırsatlarıyla alışveriş yapmadan önce 100 TL - 15.000 TL arası dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.
 • Fibabanka Alışveriş Kredisi

  Sepetinize eklediğiniz ürünleri faizsiz 3 taksit fırsatıyla satın almak için n11.com’un ödeme sayfasında "Fibabanka Alışveriş Kredisi"ni seçin.
 • Kolay Başvuru

  Ödeme Yap butonuna tıklayın, Fibabanka sayfasına yönlendirildiğinizde sayfadaki formu doldurun.
 • Anında Onaylı Kredi

  Kredi başvurunuz ve kredi dokümanları onaylandıktan sonra tutar n11’in hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

* Cep Telefonu kategorisi dahil olmak üzere - Altın & Gümüş kategorileri hariç - 100 TL - 15.000 TL arası tüm alışverişlerde geçerlidir.

Alışverişe Başla

Fibabanka Alışveriş Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Fibabanka Alışveriş Kredisi nedir? n11.com üyelerinin 100 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerini 12 aya varan vade seçenekleri ile kolay bir şekilde ve uygun faiz oranlarıyla tamamlamasına olanak sağlayan bir ihtiyaç kredisidir.
Fibabanka Alışveriş Kredisi’nin avantajları nelerdir? Faizsiz masrafsız*
12 aya varan vadelerle ödeme imkanı
İlk kez Fibabanka’lı olacak müşterilere 50 TL hediye çeki kazanma fırsatı
*3 ay vade için geçerlidir.
Fibabanka Alışveriş Kredisi hangi alışverişlerde geçerlidir? Altın & Gümüş kategorileri hariç n11.com’da yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.
Fibabanka Alışveriş Kredisi’nde taksit imkanları nelerdir? Tablet ve 3.500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişlerinde 6 ay vade, Bilgisayar ve 3.500 TL altı Cep Telefonu alışverişlerinde 12 ay vade, Diğer tüm kategorilerde yapılan 100 - 15.000 TL arası alışverişlerde ise en fazla 12 ay vade imkanı mevcuttur.
Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni kullanmak için Fibabanka müşterisi olmam gerekiyor mu? Evet, Fibabanka müşterisi olmanız gerekmektedir.
Fibabanka Alışveriş Kredisi ile nasıl ödeme yaparım? Sepetinizdeki ürünleri satın almak için n11.com’un ödeme sayfasında "Fibabanka Alışveriş Kredisi"’ni seçin. Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz.
Fibabanka müşterisiyseniz ilgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz. Alışveriş Kredisi süreciniz tamamlandığında tutar n11’in hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.
Fibabanka müşterisi değilsem Alışveriş Kredisi’ni nasıl kullanabilirim? Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz.
İlgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onay aldıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır. Müşteri olmanız için sözleşmeniz kurye ile tarafınıza iletilir.
Fibabanka Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişlerde iptal veya iade yapabilir miyim? Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. İade talebiniz n11 tarafından onaylandığında, ürün bedeli krediniz ile ilişkili Fibabanka hesabınıza aktarılır.
Fibabanka Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişi iade edersem kredim otomatik olarak kapanır mı? Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz de kapatılacaktır.
Fibabanka Alışveriş Kredisi başvurum neden reddedildi? Fibabanka politikaları doğrultusunda başvurular otomatik değerlendirilmektedir. Tüm finansal durumunuz değerlendirilmekte ve otomatik sistem kararı çıkmaktadır. n11.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.
Kredi başvuru esnasında gönderilmesi gereken doğrulama kodu için SMS neden gönderilmedi? Operatörünüz ile görüşüp SMS’lerinizi kampanya bildirim SMS’lerine açtırmış olmanız gerekmektedir.