Evlilik Kategorilerine Özel Tık Hızında Kupon Kampanyası
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Kuponlarda adet sınırlaması var mı?

Kuponlar toplamda 20.000 adet ile sınırlıdır. %11 değerindeki kupon 5.000 adet, %5 değerindeki kupon 5.000 adet, %2 değerindeki kupon 5.000 adet, 111 TL değerindeki kupon 5.000 adetle sınırlıdır.

Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum?

Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.

Kuponları hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kuponlar ne zamana kadar geçerli?

Kazanılan kuponlar, yüklenme tarihinden itibaren 3 gün geçerlidir. Kullanılmayan kuponlar, hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile her gün sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli?

%11 değerindeki kuponlar; Elektrikli Ev Aletleri; Mutfak Gereçleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Yapı Market & Bahçe; Banyo & Ev Gereçleri; Ev Tekstili; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim & Aksesuar; Düğün, Davet, Organizasyon; Ayakkabı & Çanta Mücevher& Saat Kategorisi (Yatırımlık Altın hariç); Defter & Ajanda; Fotoğraf & Kamera; Parti Malzemeleri; Makyaj; Parfüm & Deodorant; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence kategorilerinde geçerlidir. %5 değerindeki kuponlar; Elektrikli Ev Aletleri; Mutfak Gereçleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Yapı Market & Bahçe; Banyo & Ev Gereçleri; Ev Tekstili; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim & Aksesuar; Düğün, Davet, Organizasyon; Ayakkabı & Çanta Mücevher& Saat Kategorisi (Yatırımlık Altın hariç); Defter & Ajanda; Fotoğraf & Kamera; Parti Malzemeleri; Makyaj; Parfüm & Deodorant; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence kategorilerinde geçerlidir. %2 değerindeki kuponlar; Elektrikli Ev Aletleri; Beyaz Eşya; Televizyon ve Ses Sistemleri; Mutfak Gereçleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Yapı Market & Bahçe; Banyo & Ev Gereçleri; Ev Tekstili; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim & Aksesuar; Düğün, Davet, Organizasyon; Ayakkabı & Çanta Mücevher& Saat Kategorisi (Yatırımlık Altın hariç); Defter & Ajanda; Fotoğraf & Kamera; Parti Malzemeleri; Makyaj; Parfüm & Deodorant; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence kategorilerinde geçerlidir. 111 TL değerindeki kuponlar; Elektrikli Ev Aletleri; Beyaz Eşya; Televizyon ve Ses Sistemleri; Mutfak Gereçleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Yapı Market & Bahçe; Banyo & Ev Gereçleri; Ev Tekstili; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim & Aksesuar; Düğün, Davet, Organizasyon; Ayakkabı & Çanta Mücevher& Saat Kategorisi (Yatırımlık Altın hariç); Defter & Ajanda; Fotoğraf & Kamera; Parti Malzemeleri; Makyaj; Parfüm & Deodorant; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence kategorilerinde geçerlidir.

Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli?

%11 değerindeki kupon 175 TL ve üzeri alışverişlerde (En yüksek indirim tutarı 33 TL’dir), %5 değerindeki kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde (En yüksek indirim tutarı 66 TL’dir), %2 değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde (En yüksek indirim tutarı 77 TL’dir), 111 TL değerindeki kupon 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Tık Hızında Kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 16 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında, kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.