n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Evcil Hayvan ürünlerine özel sepette indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10-12 Ocak 2022 tarihlerinde, Evcil Hayvan ürünlerinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11 sepette indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 10- 12 Ocak 2022 tarihlerinde, Evcil Hayvan ürünlerinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Evcil Hayvan Ürünleri > Kedi
Evcil Hayvan Ürünleri > Köpek
Evcil Hayvan Ürünleri > Balık
Evcil Hayvan Ürünleri > Kuş
Evcil Hayvan Ürünleri > Kemirgen
Evcil Hayvan Ürünleri > Sürüngen
Evcil Hayvan Ürünleri > Hizmetler kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir.
En yüksek indirim tutarı nedir? En yüksek indirim tutarı 50 TL’dir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 12 Ocak 2022 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

* n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.