Eşle Kazan Oyunu - Hediye Kuponlar

Eşle Kazan

Eşle Kazan
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen her n1.com üyesi katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. Kampanyaya Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Eşle Kazan’ı her gün kaç kez oynayabilirim?

1 kullanıcının Eşle Kazan’ı günlük 5 oynama hakkı bulunmaktadır.

Kazandığım ödülü değiştirebilir miyim?

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Eşle Kazan kampanyası nedir?

7 Ekim 2019 saat 00.00 – 11 Kasım 2019 saat 23.59 arasında, n11.com mobil uygulaması üzerinden “Eşle Kazan” oyununu oynayıp haftalık en yüksek puanı toplayan 11 kişiye, n11.com alışverişlerinde geçerli 111, 77, 44 ve 33 TL değerinde indirim kuponu hediye ediliyor. 7 Ekim – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında toplam en yüksek puan toplayan 1 kullanıcıya da 1.111 TL değerinde kupon hediye edilecektir.

Kampanyadan birden fazla ödül kazabilir miyim?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Nasıl ödül kazanırım?

Ödül kazanmak için Eşle Kazan oyununu oynamanız ve haftalık sıralamada ilk 11 kişi arasında girmeniz gerekmektedir. Her hafta için ayrı olmak üzere toplam 5 adet yarışma yapılacaktır. Kazanan ilk 11 kişinin ödülleri aşağıdaki gibidir: Kazanan Sıralaması Kazanılacak Ödül 1. 111 TL alt limitsiz kupon 2. 77 TL alt limitsiz kupon 3. 44 TL alt limitsiz kupon 4. – 11. 33 TL alt limitsiz kupon 7 Ekim – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında toplam en yüksek puan toplayan 1 kullanıcıya da 1.111 TL değerinde alt limitsiz kupon hediye edilecektir.

Kazananlar ne zaman belli olacak?

Kampanya sıralama sonucu n11.com mobil uygulamasında yayınlanacaktır. Ödül kazanan kişiler isimlerinin n11.com uygulaması üzerinden açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım?

Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.

Kupon hesabıma ne zaman yüklenir?

Kazanan ilk 11 kullanıcının kuponları, kazanım haftasından sonraki 3 gün içerisinde hesaplarına yüklenir. 4-10 Kasım 2019 haftası kazanan ilk 11 kullanıcının kuponları 11 Kasım 2019 00.00 - 03.00 saatleri arasında hesaplara yüklenir. Kuponlar hesaplara yüklenme saatinden itibaren 11 Kasım 2019 saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; TL Yükleme; Uzatılmış Garanti; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kuponu ne zaman kullanabilirim?

Kuponlar 11 Kasım 2019 saat 00.00 – 11 Kasım 2019 saat 23.59 saatleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı?

Kampanyaya katılım için n11.com'dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır, tüm üyeler katılabilmektedir

1.111 TL’lik kuponu kimler kazanabilir?

1.111 TL değerindeki alt limitsiz kupon, 7 Ekim – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında toplamda en yüksek puanı toplayan yalnızca 1 kullanıcıya verilecektir.

Bilgi

İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılacaktır. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

**

Bu kampanya, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (d) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

*

n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.