Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya - Kupon

KAMPANYA HAKKINDA

Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerde iki farklı indirim kuponu n11.com'dan hediye!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim Bilgisayar,Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinde geçerlidir.(E-kitap Okuyucular, Dj Ekipmanları ve Pikap kategorilerinde geçerli değildir.)

*

n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

*

n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. 70 TL değerindeki kupon 10000 adet, 111 TL değerindeki kupon 10000 adetle sınırlıdır.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

ElektronikTık Hızında kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 15-16 Eylül tarihinde Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 70 TL, 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 16 Eylül 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.