Kampanya Detayı

n11.com üyeleri, 17-18 Ekim tarihlerinde Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 77 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.

Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

  • Kuponlar Hesaba

    17 - 18 Ekim tarihlerinde, kupon30 ve kupon77 kupon kodlarını hesabına tanımla
  • Son Gün 18 Ekim

    Kampanyanın 18 Ekim 2018 saat 23.59’a kadar geçerli olduğunu unutma
  • İndirimli Alışveriş

    Yüklediğin kuponları, Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden yapacağın farklı tutarlarda alışverişlerinde kullan

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Televizyon&Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 17-18 Ekim tarihlerinde Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 77 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "kupon30"ve "kupon77 "kodlu yeni kupon girerek indirim kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.Her kupon 5000 adet ile sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 18 Ekim 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinde geçerlidir.(Dj Ekipmanları ve Pikap kategorilerinde geçerli değildir.)
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi ve n11.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.