Elektronik Ürünler - 100 TL İndirim
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Elektronik kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 2-3 Şubat tarihinde Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim Bilgisayar,Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinde geçerlidir.(Oyun&Yazılım, E-kitap okuyucu,Dj Ekipmanları ve Pikap kategorilerinde geçerli değildir.)

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 3 Şubat 2019 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim?

Kupon tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. 100 TL değerindeki kupon 10000 adet.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.