Elektronik Ürünler - Kupon Kampanyası

Kampanya Hakkında

Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya ve Cep Telefonu kategorilerinde geçerli 100 TL değerindeki kupon n11.com'dan hediye!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponlar ne zamana kadar geçerli?

Kazanılan kuponlar, 13 Haziran 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

*

n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Kuponlarda adet sınırlaması var mı?

Kuponlar toplamda 3.000 adet ile sınırlıdır.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Kuponları hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

*

n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır

Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum?

Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.

Tık Hızı Elektronik kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 13 Haziran tarihinde kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.

Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli?

100 TL kupon 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerde kullanılabilir.

Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli?

Yüklenilen Kuponlar; Bilgisayar,Televizyon ve Ses Sistemleri,Beyaz Eşya ve Telefon & Aksesuarları kategorilerinde geçerlidir. Sim Kart & Hat ve Cep Telefonu - Akbank kategorilerinde geçerli değildir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.