Bilgisayar, Telefon, TV & Beyaz Eşya - Tık Hızında Kupon
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Telefon & Aksesuarları ve Beyaz Eşya kategorilerinde geçerlidir. (Dj Ekipmanları ve Pikap ve Sim Kart, Hat, Paketler kategorilerinde geçerli değildir.)

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. 33 TL değerindeki kupon 11.000 adet, 100 TL değerindeki kupon 11.000 adetle sınırlıdır.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 13 Ocak 2019 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Elektronik kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri 10-13 Ocak tarihinde Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Telefon ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 33 TL, 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.