TV, Ses Sistemi & Beyaz Eşya - 111 TL Kupon
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
*

n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. 111 TL değerindeki kupon 10000 adetle sınırlıdır.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinde geçerlidir.(Dj Ekipmanları ve Pikap kategorilerinde geçerli değildir.)

Elektronik kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 22-23 Eylül tarihinde Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

*

n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 23 Eylül 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.