Bilgisayar, TV, Beyaz Eşya ve Telefon Kupon Kampanyası
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum?

Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.

Kuponlar ne zamana kadar geçerli?

Kazanılan kuponlar, 17 Haziran 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Kuponlarda adet sınırlaması var mı?

Kuponlar toplamda 11.000 adet ile sınırlıdır.

Kuponları hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Tık Hızı Elektronik kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 15-17 Haziran tarihlerinde kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli?

Yüklenilen Kuponlar; Bilgisayar,Televizyon ve Ses Sistemleri,Beyaz Eşya ve Telefon & Aksesuarları kategorilerinde geçerlidir. Sim Kart & Hat ve Cep Telefonu - Akbank kategorilerinde geçerli değildir.

Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli?

100 TL kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerde kullanılabilir.