Kampanya Hakkında

13-16 Mart arası Bilgisayar, Telefon, TV & Beyaz Eşya kategorisinden yapacağınız alışverişlerde 1000'e 33, 1500'e 66, 3000'e 100 TL değerinde indirim kuponu n11.com'da!

Kuponu Nasıl Kullanırım?

 • Kuponlar Hesaba

  kupon33, kupon66 ve kupon100 kodlarını hesabına tanımla

 • İndirimli Alışveriş

  Kuponları Elektronik kategorisinden yapacağın
  farklı tutarlarda alışverişlerinde kullan

 • Son Gün 16 Mart

  Kampanyanın 16 Mart 2018 saat 23.59'a kadar geçerli olduğunu unutma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Elektronik kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 13-16 Mart günü ,Bilgisayar, Telefon & Aksesuarları, Televizyon & Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorilerinden tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 33 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 66 TL, 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından "kupon33", "kupon66" ve "kupon100" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponlarını hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Kuponlar 7500 adetle sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 16 Mart 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Telefon & Aksesuarlar, Beyaz Eşya, Bilgisayar ve Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde geçerlidir. Kampanya Sim Kart, Hat, Paketler kategorisinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.