Kampanya Hakkında

15-17 Aralık tarihleri arasında Cep Telefonu kategorisinden yapacağınız 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde farklı tutarlardaki indirim kuponu n11.com’dan hediye!

Kuponu Nasıl Kullanırım?

 • Kuponlar Hesaba

  telefon40 ve telefon70 kupon kodlarını
  hesabına tanımla

 • İndirimli Alışveriş

  Kuponları Cep Telefonu kategorisinden yapacağın farklı tutarlarda alışverişlerinde kullan

 • Son Gün 17 Aralık

  Kuponların 17 Aralık 2017 saat 23.59'a kadar geçerli olduğunu unutma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Cep Telefonu Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 15 - 17 Aralık tarihleri arasında, Cep Telefonu kategorisinden tek seferde yaptıkları 1250 TL ve üzeri alışverişlerde 40TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 70 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "telefon40", ve "telefon70" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponlarını hesabınıza tanımlayabilirsiniz.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 17 Aralık 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Cep Telefonu kategorisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA