Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Finansbank Para Puan kampanyası nedir? n11 üyeleri 01 - 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile www.n11.com'dan tek seferde yapacakları peşin ya da taksitli ilk 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde ParaPuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen üyelerin, alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp, bankasisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Kampanyaya tüm kartlar dahil mi? Ticari kartlar, banka kartları, Miles&Smiles kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan ParaPuan'lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Kampanyaya ek kart ile katılırsam ne olur? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazandığım ParaPuan kartıma ne zaman yüklenir? Kazanılan ParaPuan’lar 18 Temmuz 2019 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, Ağustos 2019 sonuna kadar geçerlidir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan'ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
ParaPuanlarım ile taksit kampanyasından yararlanabilir miyim? Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Kampanyaya hangi kategoriler dahil? Yatırımlık Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL Yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Fix Card “Artı Paket” nedir? CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Artı Paket’imi iptal edersem ne olur? Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (01.09.2019) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi nereden alırım? www.n11.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında www.n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

*n11.com ve QNB Finansbank A.Ş. ve; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

**www.n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.