Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Anında İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 5 ağustos 2018 23.59 tarihine kadar Kadın Çanta, Terlik & Sandalet kategorisinde 150 tl ve üzeri alışverişlerde %11 anında indirim kazanıyor.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli? Kampanya kadın çanta ve terlik&sandalet kategorilerinde yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 5 Ağustos 2018 saat 23:59'a kadar geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
İndirimli aldığım ürünü iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? n11.com üyeleri, bu kampanyadan bir kereden fazla faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com ve Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.