Bilgisayar Kategorisi - İndirim Kampanyası
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Bilgisayar kategori kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 20 tarihlerinde Bilgisayar kategorisinde geçerli tek seferde yapacakları 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL sepette ek indirim,300 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu kazanıyor.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 20 Mayıs 2019 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim, Bilgisayar kategorilerinde geçerlidir.E-kitap okuyucu ve Oyun&Yazılım kategorisi dahil değildir.

İndirim kuponunu ve Sepette ek indirimi nasıl yüklerim?

Tık Hızında kupon tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir(Kupon 5000 adetle sınırlıdır).Bilgisayar kategorisinde 2.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL'lik indiriminiz sepette yansıyacaktır

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.