Bayramda Mobil Uygulamada Geçerli Tık Hızında Kupon Kampanyası
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

Kuponlar, Yatırımlık Altın & Gümüş, Sim Kart ve Hat, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazanılan kuponlar, 26 Mayıs 2020 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Kuponlarda adet sınırı var mı?

Kuponlar her gün 18.000 adet ile sınırlıdır. 5 TL, 11 TL , 33 TL, 80 TL, 150 TL ve 333 TL değerindeki kuponlardan günlük 3.000’er adet mevcuttur.

Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile her gün sadece 1 kupon yüklemesi yapabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

*

n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kuponları nasıl kullanırım?

Kuponlar sadece mobil uygulamada geçerlidir, n11 web adresinden yapılacak alışverişlerde geçerli değildir. *Uygulama cep telefonunuzda yüklü değilse ücretsiz olarak cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli?

- 5 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri alışverişlerde, - 11 TL değerindeki kupon 200 TL ve üzeri alışverişlerde, - 33 TL değerindeki kupon 600 TL ve üzeri alışverişlerde, - 80 TL değerindeki kupon 1.800 TL ve üzeri alışverişlerde, - 150 TL değerindeki kupon 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde, - 333 TL değerindeki kupon 8.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyenin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Bayrama Özel Mobil Uygulamada Geçerli Tık Hızında Kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 23 - 26 Mayıs 2020 tarihlerinde her gün 00.00 - 23.59 saatleri arasında 5 TL, 11 TL, 33 TL, 80 TL, 150 TL ve 333 TL değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek mobil uygulamadan tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilir.

Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar kupon yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarda ise kupon üyenin hesabına tekrar yüklenmez.