Kampanya Detayı

n11.com üyeleri, 10 Ağustos 00:00 ile 15 Ağustos 23:59 arasında, Bahçe Mobilyası kategorisinde ve Yapı Market kategorisindeki seçili ürünlerde tek seferde gerçekleştirdikleri 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında %10 anında indirim kazanıyor.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Bahçe Mobilyası ve Yapı Market kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 Ağustos 00:00 ile 15 Ağustos 23:59 arasında, Bahçe Mobilyası kategorisinde ve Yapı Market kategorisindeki seçili ürünlerde tek seferde gerçekleştirdikleri 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında %10 anında indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 10 Ağustos 00:00 ile 15 Ağustos 23:59 arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır. Maksimum kazanım 75 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca Bahçe Mobilyası kategorisinde ve Yapı Market kategorisindeki seçili ürünlerde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 500 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.