n11
Akbank

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

50 TL'ye Varan Chip-Para kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 16 Kasım – 15 Aralık 2021 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacakları 500 TL - 999,99 TL arasındaki alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL chip-para kazanıyor.
Kampanyaya SMS ile nasıl katılırım? Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından n11 yazıp 4566’ya SMS göndererek kaydolması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

*Axess Mobil veya SMS ile kaydolmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
** Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Kampanyaya Axess Mobil’den nasıl katılırım? Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

*Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanyadan kazanılan en yüksek chip-para tutarı nedir? Kampanya kapsamında kazanılacak en yüksek chip-para tutarı 50 TL’dir.
Chip-paralar hangi kartıma yüklenir? Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Kampanyaya Bank'O Card Axess kartı dahil değildir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir? Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya hangi alışverişler dahil değildir? Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretleri nedir? Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

* Akbank T.A.Ş. ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.