n11

50 TL’ye Varan Chip-Para Fırsatını Kaçırma

  • Alışverişten önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından N11 yazıp 4566’ya SMS gönder veya axess.com.tr sitesine girerek kampanya sayfasında bulunan "Kampanyaya Katıl" butonuna tıkla. Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için alışveriş öncesi “Hemen Katıl” butonuna tıkla. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • n11’den tek seferde yapacağın 500 TL - 999,99 TL arasındaki alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL chip-para kazan.

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

50 TL'ye Varan Chip-Para kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 1 Haziran 2021 saat 00.01 ve 15 Haziran 2021 saat 23.59 arasında n11.com’dan tek seferde yapacakları 500 TL - 999,99 TL arasındaki alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL chip-para kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından N11 yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

*Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

**Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya nasıl katılırım? Kampanyaya katılmak için, üyelerin alışveriş yapmadan önce “N11” yazıp 4566’ya SMS göndermeleri veya axess.com.tr sitesine girerek kampanya sayfasında bulunan "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklamaları ve kayıt olmaları gerekir. SMS gönderiminden sonra üyeye onay mesajı gelecektir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

*Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
**Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess Mobil’den kampanyaya nasıl katılırım? Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

*Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanyadan kazanılan en yüksek chip-para tutarı nedir? Kampanya kapsamında kazanılacak en yüksek chip-para tutarı 50 TL’dir.
Chip-paralar hangi kartıma yüklenir? Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
Kazandığım chip-paralar kartıma ne zaman yüklenir? Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Kampanyaya Bank'O Card Axess kartı dahil değildir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir? Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretleri nedir? Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

* Akbank T.A.Ş. ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.