Akbank Direkt Öde ile Nasıl Ödeme Yaparım?

Aşağıdaki adımları takip ederek Akbank Direkt Öde ile kolayca ödeme yapabilirsin.

 • Akbank Direkt Öde

  Sepetinizdeki ürünleri satın almak için
  n11.com’un ödeme sayfasında
  Akbank Direkt Öde’yi seçin
 • Kolay Başvuru

  Akbank Direkt üyelik bilgilerinizle giriş yaparak Akbank Direkt Kredi seçeneğini tercih edin
 • Anında Onaylı Kredi

  İstediğiniz vadeyi seçin ve bilgilerinizi kontrol edin. Ödemeyi Onayla ve Sepete Dön butonuna basarak alışverişinizi tamamlayın

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung Galaxy 12 Taksit kampanyası nedir? Üyeler, 6 - 29 Haziran 2018 tarihleri arasında, n11.com’dan yapacakları seçili Samsung Galaxy alışverişlerini Akbank Direkt Öde ile ödeyerek peşin fiyatına %0 faiz ile azami 12 ay vadeli kredi imkanından faydalanıyor.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli? Kampanya n11.com’da yer alan SamsungTürkiye mağazasında, Cep Telefonu - Akbank kategorisindeki ürünlerde geçerlidir. Cep Telefonu - Akbank kategorisinde bulunan ürünler; Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy J7 Pro , Samsung Galaxy Note 8 ve Samsung Galaxy J7 Prime'dir.
Kampanyadan nasıl yararlanrım? Kampanyaya dahil ürünlerden birini satın almak için ürünü sepetinize ekleyin ve ödeme sayfasında “Akbank Direkt Öde”yi seçin. Akbank Direkt üyelik bilgilerinizle giriş yaparak Akbank Direkt Kredi seçeneğini işaretleyin. İstediğiniz vadeyi seçin ve bilgilerinizi kontrol edin. Ödemeyi Onayla ve Sepete Dön butonuna basarak alışverişinizi tamamlayın.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 29 Haziran 2018 23:59'a kadar geçerlidir.
Kampanyaya başka bir ödeme yöntemiyle faydalanabilir miyim? Kampanya sadece Akbank Direkt Öde yönteminde geçerlidir.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya, n11.com’da yer alan başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyadan bir kereden fazla faydalanabilir miyim? Üyeler, kampanya kapsamında yalnızca 1 ürün satın alabilir. Üye, sepetine kampanya dışı bir ürün eklediği zaman kampanyadan yararlanamaz.
Kampanyada adet sınırlaması var mı? Kampanya toplam 100 adet stokla sınırlıdır. 100 adet ürün satıldıktan sonra kampanya sona erer.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

*** Vade farksız ödeme seçeneğine ilişkin İşbu kampanya, Samsung’dan bağımsız Sözleşmelerde ve görsellerde ismi geçen 3. Taraf hizmet kuruluşları (ŞİRKET ADI(Akbank)/WEB ADRESİ(n11.com)/DRK Aksesuar) tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kapsamındaki vade farksız taksitli ödeme seçeneği ise yalnızca ve tek başına Akbank Direkt tarafından sunulmakta; n11.com, DRK Aksesuar ve Samsung’un vade farksız ödeme seçeneğine ilişkin süreç ile ilgili hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.