Kampanya Detayı

n11.com üyeleri, 1 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacakları 500 TL - 999,99 TL arasındaki ilk alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde ise 50 TL chip-para kazanıyor.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

50 TL'ye Varan Chip-Para kampanyası nedir? 1 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL - 999,99 TL arasındaki ilk alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize ise 50 TL chip-para hediye.
Kampanyaya nasıl katılırım? Kampanyaya mesajla katılmak için, asıl kart sahibinin ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı cep telefonundan N11 yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Kampanyaya axess.com.tr web sitesi üzerinden katılmak için ise harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil, axess.com.tr web sitesi üzerinden veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanyadan kazanılan maksimum chip-para tutarı nedir? Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 50 TL’dir.
Kazandığım chip-paralar kartıma ne zaman yüklenir? Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra aynı gün içinde karta yüklenecektir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
Chip-paralarımı ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 10 Eylül 2018'dir. Kullanılmayan chip-paralar 11 Eylül 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya tüm işlemler dahil mi? Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Chip-para kampanyasından üye olmayan n11.com ziyaretçileri de faydalanabilir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın & Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücreti nedir? Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya ticari kart ile katılabilir miyim? Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

* Akbank T.A.Ş. ve n11.com kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.