Akbank - Chip Para Hediye Kampanyası

KAMPANYA HAKKINDA

1-15 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde farklı tutarlardaki chip-para n11.com'dan hediye!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kampanyaya hangi kartlar dahil?

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve Akbank sanal kartları ile yararlanılabilir. Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilir. Kampanyaya Bank'O Card Axess kartı dahil değildir. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretleri nedir?

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

Kampanya "Takı, Mücevher ve Altın" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

*

Akbank T.A.Ş. ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Alışverişimi taksitlendirebilir miyim?

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Kampanyaya nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım, alışveriş yapmadan önce “N11” yazıp 4566’ya SMS göndererek, web üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayarak veya axess mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayıp kayıt olunarak yapılır. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.

Kazandığım chip-paralar kartıma ne zaman yüklenir?

Kazanılan chip-paralar aynı gün içinde karta yansıyacaktır.

Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur?

İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Chip-paralarımı ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 2 Ocak 2018'dir. Kullanılmayan chip-paralar 3 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan maksimum chip-para tutarı nedir?

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 50 TL’dir.

50 TL'ye Varan Chip-Para kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 1 Aralık – 15 Aralık tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacakları 500 TL - 999,99 TL arasındaki ilk alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde ise 50 TL chip-para kazanıyor.