Her anınızı ferah bir şekilde yaşamanıza yardımcı olacak Molped günlük ped ile hem hijyeni hem de pratikliği bir arada yakalayın. Pamuklu üst yüzeyi ve ince yapısı ile cildinize nefes aldıracak olan günlük pedler aynı zamanda sıvıları hapsederek kuruluk sağlıyor. Günlük yaşamınızın vazgeçilmezi olacak Molped günlük ped çeşitleri ile her zaman rahat ve konforlu hissedin.

Temizlik ve Ferahlık Sağlayan Yapısı ile Molped Günlük Ped

Temizlik ve Ferahlık Sağlayan Yapısı ile Molped Günlük Ped

Günlük hayatınızda vajinal akıntılarınız veya adet sonrası akıntılarınız olabilir. Molped günlük ped, bu akıntıları hapsederek sizlere kuru bir ortam sağlamaktadır. Gözenekli yapısı sayesinde sıvıyı üst tabandan alt tabana çekmektedir. Aynı zamanda pamuksu üst yüzeyi cildinize ipeksi bir dokunuş kazandırmaktadır. Her cilt tipine uygun olarak tasarlanmış olan günlük pedler pamuklu ve doğal yapısı ile cildinize dost oluyor. Organik maddelerden üretilmiş olan ürün cildinizde herhangi bir tahriş, kızarıklık, kaşıntı veya iltihaplanmaya yol açmaz. Nefes alabilen yüzeyi sayesinde cildinize ferahlık sağlar. Molped günlük ped kullananlar ürünün ince tabakaya sahip oluşuna dikkat çekmekte. İnce yapısı ile kolayca hareket etmenizi sağlayan günlük pedler sizlere rahatsızlık sağlamaz. Böylece otururken, yürürken veya uyurken pedinizi hissederek kendinizi mutsuz hissetmenize gerek kalmayacak. Aynı zamanda kuvvetli yapışkanı ile iç çamaşırınıza kolayca tutunur. Kayma yapmayarak hareketlerinizi kısıtlamaz. Her anınızı keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlayan günlük pedler ile özgürce yaşamanın keyfini çıkarın.

Molped Günlük Ped Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Molped Günlük Ped Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hayatınızı kolaylaştıracak olan ve hijyenik ortam sunan günlük pedler tek kullanımlık ürünlerdir. Ortalama 3 – 4 saatte bir pedinizi değiştirmeniz sağlık açısından tavsiye edilmektedir. Molped günlük ped çeşitleri aynı zamanda parfümlü ve parfümsüz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Parfümlü ürünler hijyenin yanı sıra hoş bir koku sağlamaktadır. Aynı zamanda ürünün parfümsüz seçeneği de bulunmaktadır. Günlük pedler içerisinde koku kontrol sistemi bulundurmaktadır. Bu sistem sayesinde kötü kokuları hapsederek sizleri ferahlık sağlar. Günlük yaşamınızı enerji dolu geçirmenizi sağlayan Molped günlük ped fiyatı da oldukça uygundur. Her bütçeye uyumlu olarak üretilmiş olan ürünler ile artık her kadın akıntıları ile başa çıkabilecek. Her yönünden nefes alabilen, bu özelliği ile cildinizin hassasiyetine önem veren günlük pedler içerisinde herhangi bir alerjik madde içermemektedir. Dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri en hassas cilt tipine sahip kadınlar bile rahatça kullanabilmektedir. Cildinize dost olacak Molped günlük ped her anınızda yanınızda.

Ultra Emici Özelliğe Sahip Molped Günlük Ped

Ultra Emici Özelliğe Sahip Molped Günlük Ped

Günlük pedler sizi akıntılarınıza karşı korumak için üretilmiştir. Sıvıyı içine çekerek sizlere kuru bir ortam oluşturan günlük pedler ultra emici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. İnce yapısına rağmen ultra kuruluk sağlayan ürün ile kendinizi oldukça konforlu hissedeceksiniz. Günlük pedlerin boyutları da üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Molped günlük ped uzun modeli ile akıntılarınıza karşı güçlü bir kalkan görevi görüyor. Uzun gövdesi ile kolayca iç çamaşırınıza yapışarak sizlere tam bir koruma sağlıyor. Bunun yanı sıra her bir günlük ped kutusunun içerisindeki ürünler tek tek paketlenmiştir. Her paketin içerisinde farklı sayıda günlük ped bulunmaktadır. Dilerseniz Molped günlük ped 100 adet, 60 adet veya 40 adet olarak satın alınabilir. Her bir günlük ped özel olarak ambalajlandığından dolayı kişisel çantanızda da kolayca taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Her özelliği ile vazgeçmeden kullanacağınız günlük ped ürünleri, her anınızda yanınızda olacak. Yüksek emme kapasitesi, ince yapısı ve sağladığı ferahlık ile gereken hijyenik ortamı oluşturacak. Daha fazla seçenek için Günlük Ped kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.