Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Gümüş Taşlı Kolye Modelleri & Fiyatları  için 58232 sonuç bulundu

58232 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Gümüş Taşlı Kolye Modelleri & Fiyatları

Gümüş kolye çeşitlerinin en göz alıcılarını barındıran Gümüş taşlı kolye kategorisi ile fark yaratmak elinizde. Envai çeşit taş, gümüşün hem şık hem de ekonomik ışıltısıyla bir araya geliyor. Modeller ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Gümüş Taşlı Kolye Modelleri

Gümüş Taşlı Kolye Modelleri

Gümüş taşlı kolye modelleri size altın kolyeleri veya diğer bütün taşlı kolyeleri aratmayacak çeşitlilikte. Gümüş zirkon taşlı kolye çok yaygın çünkü zirkon pırlantaya benzeyen parlak ve ekonomik bir taş. Zirkonu kristal takip ediyor. Turkuaz taşlı gümüş kolye modelleri ile Swarovski taşlı kolyeler de popüler. Zümrüt taşlı gümüş kolye, gümüş yakut taşlı kolye, ametist taşlı gümüş kolye safir taşlı gümüş kolye, akik taşlı gümüş kolye, sedef taşlı gümüş kolye, turkuvaz, oniks, amber, kuvars, mercan, markazit, lapis, topaz, hematit, sitrin, aytaşı, kaplan gözü ve daha birçok taştan kolyeler arasından seçim yapma ihtimaliniz var. 925 ayar gümüş Swarovski taşlı sonsuzluk kolye dahil birçok kombine modeli burada bulmanız mümkün. Genelde koyu renkli olan oltu taşlı veya oniks kolyelerden bazıları erkekler tarafından da keyifle kullanılabilir.

Gümüş Taşlı Kolye Kullanmak

Gümüş Taşlı Kolye Kullanmak

Gümüş taşlı kolyeler de diğer birçok kolye çeşidi ve özellikle gümüş kolyeler gibi, spor ve klasik tarzlar da dahil çok farklı kombinasyonlarla kullanılabilir. Mesela, ışıltıyı sevenler Swarovski taşlı gümüş kolye ile abiye kıyafetleri çok rahat kombine edebilirler ama onu isterlerse şık günlük kıyafetleriyle de kullanabilirler. Taş türü ve rengi ile maden rengi de onları nelerle kombine edeceğine etki edecektir. Gümüş taşlı küpeyi set halinde alırsanız ayrı ayrı küpe ve bileziklerle takım oluşturma zahmetinden kendinizi kurtarabilirsiniz. Gümüş taşlı kolye bakımı zor değil. Gümüşün zamanla karardığı doğru ama piyasada birçok etkili beyazlatıcı var. Kolye zincirinin arasına bezle ulaşamayacağınız için kolyeyi içine yatırabileceğiniz sıvı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tabii kullandığınız ürünün kolyedeki taşların yapısını bozmayacağından da emin olmalısınız.

Gümüş Taşlı Kolye Fiyatları

Gümüş Taşlı Kolye Fiyatları

Gümüş taşlı kolye fiyatları gümüş kolye fiyatlarının genelde ortalamasında seyreder ama bilhassa taşın türü fiyatları oldukça etkileyebilir. Mesela, Swarovski taşlı gümüş istiridye inci kolye daha yüksek fiyatlı olabilirken zirkon taşlı bir örnek daha ekonomik olacaktır. Taşlar ve modeller o kadar çeşitli ki zevkinize ve bütçenize uygun ürünler bulmakta hiç zorlanmazsınız. Sevdiklerinize dikkat çekici bir hediye arıyorsanız da buradaki kolyelere göz atabilirsiniz. Gümüş taşlı kolyeler altın taşlı kolyelerin en makul alternatiflerinden. Ayrıca, renk uyumu açısından daha da elverişli. Sade taşlı modellere bakıyorsanız inci kolyelere bakabilirsiniz. Taşsız modeller de minimalizmi sevenler için uygun. 925Gümüş, Argentum Konsept, Barbaros Gümüş ve diğer markalara ait taşlı kolyeler, taşsız kolyeler ve inci kolyeler Gümüş Kolye kategorisinde sizi bekliyor. Fırsatları kaçırmayın!