Nereze Gümüş Bileklik 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Gümüş Çift Kelebek Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(12)
339,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Gümüş Minik Papatya Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(28)
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Kalp Kar Tanesi Bileklik Gümüş Bileklik Gümüş Renk
(11)
159,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Asansörlü Baget Taşlı Tektaş Kadın Gümüş Bileklik
(15)
399,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Kalp Kartanesi Kadın Gümüş Bileklik
(12)
239,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Mistik Topaz Taşlı Yonca Bileklik Kadın Gümüş Bilekli
(13)
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar 3'Lü Kelebek Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(23)
449,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar 3'Lü Papatya Bileklik Kadın Gümüş Bileklik N11.2311
(16)
399,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

925 Ayar Gümüş Lacivert Kartanesi Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(8)
399,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Minik Nazarlık Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(2)
119,90 TL
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Mistik Topaz Taşlı Kedi Kadın Gümüş Bileklik
(4)
159,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Ayyıldız Kadın Gümüş Bileklik
(0)
249,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Mistik Topaz Taşlı Kadın Gümüş Bileklik
(2)
289,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Minik Toplu Renkli Dorika Kadın Gümüş Bileklik
(1)
149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Hasır Zincir Dorika Bileklik Kadın Gümüş Bileklik
(4)
249,90 TL
925 Ayar Gümüş Turkuaz Taşlı Deniz Yıldızı Kadın Gümüş Bileklik
(1)
99,90 TL
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

925 Ayar Mix Yonca Kadın Gümüş Bileklik
(0)
249,90 TL
925 Ayar Gümüş Minik Yonca Kadın Gümüş Bileklik
(0)
99,90 TL
69,90 TL

Nereze Gümüş Bileklik

Eski zamanlardan günümüze kadar uzanan güzel görünme algısı, görünüme önem vermeyi bir ihtiyaç haline getirmektedir. Hemen hemen herkes tarafından ilgi çekici bir niteliğe sahip olan ve çok tercih edilen ürünler arasında takı ve aksesuarlar yer almaktadır. Gündelik yaşamın birer parçası haline gelen takı ve aksesuarlar, giyimi tamamlayan ve kıyafetlerle uyum yaratan ürünler olarak tercih ediliyor. Nereze gümüş bu ihtiyacı karşılamak konusunda önemli markalar arasında yer almaktadır. Kullandığı renkli taşlar ve herkes tarafından sevilen figürlerinin yanı sıra kaliteli tasarımları sayesinde de ilgiyi üzerinde topluyor. Şıklığa ve görselliğe yaptığı özgün kombinler ile ulaşmak isteyenler, Nereze takı sayesinde özel tasarımlara sahip kolye, küpe, bileklik veya yüzük gibi takı çeşitleriyle istenilen görünümden daha fazlasını elde edebiliyor. Nereze gümüş, kombinlerinizin vazgeçilmezi ve en etkili parçaları arasında yerini alabilir.Birbirinden özel ve ilginç dizaynlarıyla popüler olan gümüş takılar arasında Nereze gümüş bileklik her yaşa ve gruba hitab ettiği için fazla ilgi görüyor.Oldukça bol çeşidi olan bileklikler, birçok farklı stile sahip tarzları ile her kesimin sahip olduğu özel ürünler olarak tercih ediliyor. Özel anlarınızda ya da gündelik hayatta kombinlerinizle uyumlu bir takı bulmak için çok zaman harcayabilirsiniz. Nereze takı hayatınızda en değerli şey olan zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak birbirinden farklı ürün çeşitliliği ile kıyafetlerinizle uyumu kolayca yakalayabilmenize yardımcı olur.

 Zarif ve Şık Nereze Gümüş Bileklik Tercihlerinizle Beğenileri Toplayın

Zarif ve Şık Nereze Gümüş Bileklik Tercihlerinizle Beğenileri Toplayın

Giyim tarzınızı zenginleştirmek için tercih edilen takı çeşitleri, birbirinden şık ve akılda kalıcı desen ve figürlere sahip olan modelleri görselliğinize ekstra bir ışıltı katmak için sizleri bekliyor. Nereze gümüş ürünleri içerisinde en çok tercih edilenler birbirinden farklı motifler ile fark yaratan minimalist tasarımlardır.Çiçek ve hayvan motiflerinin yanı sıra şans getirdiğine inanılan 4 yapraklı yonca ya da türk kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan nazar boncuğu figürleri öne çıkmaktadır. Yeni bir yaşam ve fırsatları temsil eden aynı zamanda dünyada bir iz bırakma, kök salma anlamı ile aileyi sembolize ettiğine inanılan hayat ağacı motifi, son zamanların en çok tercih edilen motifleri arasındadır.925 ayar gümüş olan yaşam çiçeği Nereze gümüş kolye sık tercih edilen kolye çeşitleri arasındadır. Daha çok yaşam çiçeği bileklik ve küpe modeli ile kombinlenmesinin yanı sıra farklı renk ve farklı taş tasarımı ile birden fazla çeşite sahiptir. Benzer modellerin Küpe, kolye ve bileklik çeşitlerinden yararlanarak takım halinde kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tarzınızı netleştirerek çok daha ilgi çekici görünmenizi sağlayan önemli aksesuarlardan birisi ise bilekliklerdir. Zarif ve şık zincirleri sayesinde kulanıcıların beğenisini toplayan Nereze Gümüş bileklik modelleri, hafif olmaları sebebiyle de kullanım kolaylığı sağlar. Ağırlık olarak kadınların kullanımına özel bileklik çeşitleri daha fazla olsa da erkeklerlerin kullanımı için tasarlanmış birden fazla bileklik çeşitleri de bulunmaktadır. Gösteriş ve kişisel sembolünüzün bir parçası olan ve kıyafetlerinizin vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak tercih edilen bileklikler arasında en çok tercih edilenden biri ise 925 ayar gümüş asansörlü kar tanesi figürlü bileklik modelleridir. Kar tanesinin huzuru ve mutluluğu simgelediğine inanıldığından dolayı bu modeller bileklik kullananlara pozitif bir enerji sağladığı için tercih edilme sebebplerinden biridir. Ağırlığı 7,40 gr olmakla birlikte,figür uzunluğu 2 cm ve zirkon taşlıdır. Rose ve gold kaplama olup zengin çeşitliliğe sahiptir. 19cm zincir uzunluğuyla birlikte ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Modern ve sade giyinmeyi seven kadınlar için genellikle gösterişli olmayan minimalist Nereze gümüş bileklik çeşitleri de mevcuttur. Genellikle sade ve şık bir tarzı tercih eden kadınlar, Asansörlü Baget Taşlı gümüş bileklik , Dorika Toplu Gümüş bileklik ve Minik Papatyalı Gümüş bileklik çeşitlerini tercih edebilirler.

Nereze Gümüş Bileklikler ile Gözler Sizin Üzerinizde

Nereze gümüş bileklik özellikleri diğer takı çeşitlerinin de sahip olduğu gibi dayanıklı ve kaliteli bir zincire sahip olmakla birlikte oldukça hafif olmasıyla günlük hayatta rahat bir kullanım sağlar. Figürlerinin en ve boy oranları, zincir uzunluğu kullanılan taş ve kaplamaları gibi özelliklere sahip olmakla birlikte tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Gece giyimine uygun olan modellerinin yanı sıra gündüz giyimine de uygun seçenekleri ile Nereze Gümüş Bileklik kullanımı günün farklı bölümlerinde size geniş ve kaliteli alternatifler sunar. Nereze Gümüş bileklik yorumları sayesinde zengin ürün çeşitliliğimiz hakkında kullanıcı görüşlerine göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede kullanabileceğiniz bileklik özellikleri ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürün bir hediye olacaksa eğer ürün hakkındaki diğer kullanıcıların tecrübeleriyle size uygun olan seçimi yapabilmekle beraber ürün hakkındaki şüphelerinizi gidermek adına izlenecek bir yol olacaktır. Tarzınızı yansıtan bileklikler hem kadınlar hem de erkekler için genel görünüme farklılık ve çekicilik kazandırmak için idealdir. Zarafetinizi ve tarzınızı sergilemek ve gözleri bileklerinize çekmek istediğinizde farklı türden bilekliklere sahip olmanız yaratmak istediğiniz etkiye ve görselliğe yardımcı olur. Özgün figürler ile zenginleştirilmiş tasarımlar şık ve zarif bir giyim tarzı oluşturmanıza katkıda bulunur. Eğer sade bir giyim tarzınız varsa bileğinize takacağınız birkaç bileklik sade tarzınıza ayrı bir hava katmanıza yardım eder. Özel anlarınızın parlayan şık kombinlerine sahip olabilmek için ise taşların ışıltılı gücünden yararlanabilirsiniz. Nereze gümüş bileklik seçimi yansıtmak istediğiniz her tarza uygun olabilen alternatifleri sunar. Gümüş bilekliklerinizi diğer takılar gibi ölçüm yaparak almanız gerekmez. Genellikle bilekliklerin pek çok modelinde bilekliği kısaltmanız için bir bağlantı noktası bulunarak kolaylıkla kısaltılabilir. Bileklik seçimin de yer alan önemli hususlardan biri hangi tarz bileklik alacağınıza karar vermenizdir. Eğer bir hediye olarak alınacaksa, hediye alacağınız kişinin giyim tarzına ve hayat stiline göre tercih yapmanız gerekir. Aksi halde giyim tarzı ile uyumlu olmayan bileklikler kötü bir görünüme sebep olabilir. Eğer bileklik seçimi hakkında kararsızsanız sayfamızdaki ürünleri inceleyerek özellikleri ve kullanıcı yorumlarına göz gezdirip, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Nereze Gümüş Bileklikler ile Kusursuz Stilinizi Yansıtın

Nereze Gümüş Bileklikler ile Kusursuz Stilinizi Yansıtın

Etkileyici görünümleriyle her alanda yaşam stilinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilen ürünler, ideal fiyat seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Nereze gümüş bileklik fiyatları, seçmiş olduğunuz ürünün özellikleri, tasarımı, kullanılan değerli taşların özelliğine göre belirlenmektedir. Farklı fiyat seçenekleri ile geniş ürün yelpazesi sayesinde pek çok alternatifi size sunar. Birbirinden farklı bileklik seçenekleri, hem taşlı hem de taşsız olarak üretiliyor. Parlak taşların simetrik ve geometrik dizilimleri sayesinde tarzınıza dikkat çekici bir katkı sağlamakla birlikte taşsız modellerden hoşlanan kullanıcılar için papatya desenli, kelebek ve uğur böceği gibi bitki ve hayvan figürlü tasarımların yanı sıra dorika toplu bileklik modelleri gibi alternatif seçenekler üretiliyor. Pek çok bileklik seçenekleri, giyim tarzınızı yansıtmak amacıyla tercih edildiği gibi özel günleri ve anları temsil etmek maksadıyla da kullanılabiliyor. Nereze Gümüş bileklik kullananlar papatya, kelebek, kartesi gibi motifleri ağırlıklı olarak saflık, mutluluk ve sadelik yansıtmak amacıyla kullanırken, yonca ve uğur böceği gibi motifleri ise hayata karşı pozitif olma mesajı taşıyan ürünler olarak tercih edip hayat görüşlerini yansıtma şansı yakalıyorlar. Görünümünüz ve taşıdığınız aksesuarlarla küçük mesajlar vermek isterseniz, siz de sayfamızı gözden geçirerek, size sunulan seçeneklere göz atabilirsiniz.