Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Taşlı Gümüş Bileklik Modelleri ve Fiyatları  için 28643 sonuç bulundu

28643 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Şık bir bileklik takmak istiyorsunuz ama altın bilekliklerden daha ekonomik olsun istiyorsunuz. O zaman aradığınız tam olarak gümüş taşlı bileklik. Gümüş taşlı bileklikler birçok farklı taşı gümüşle buluşturarak her zaman keyifle takacağınız bir takı. Mücevher kutunuzda onlara mutlaka yer ayırın.

Gümüş Taşlı Bileklik Modelleri

Gümüş Taşlı Bileklik Modelleri

Gümüş bileklikler arasında taşlı bileklikler en fazla ilgi çeken modellerden çünkü hem maden rengi, taş rengi ve taş cinsi çeşitliliği açısından altın bileklikleri aratmıyorlar hem de fiyat açısından çok daha tercih edilebilir durumdalar. Gümüş taşlı bileklik modelleri klasik, fantezi, spor, charm, kauçuklu ve kordonlu tipleri içeriyor. Şahmeran, sonsuzluk ve halka gibi klasik modelleri de bulmanız mümkün. Swarovski taşlı gümüş bileklik, ametist taşlı gümüş bileklik, akik taşlı gümüş bileklik, zümrüt taşlı gümüş bileklik, firuze taşlı gümüş bileklik en yaygın taşlı gümüş bilekliklerden. Diğer taşlar arasında zirkon, kristal, turkuvaz, yakut, Onxy, markazit, kuvars, safir, sedef ve daha birçok taş bulunuyor. Taş renkleri ağırlıklı olarak beyaz ve karışık renkli; mavi taşlı gümüş bileklik ile lacivert, siyah, kırmızı, yeşil, pembe, sarı ve mor taşlar da yaygın.

Gümüş Taşlı Bileklik Kullanımı

Gümüş Taşlı Bileklik Kullanımı

Taşlı gümüş bilezik modelleri hemen her kıyafet tarzı ve ten rengiyle uyum sağlayabilir. Gümüş alerjisi daha yaygın olduğu için bu bileklikleri çok uzun süre hiç çıkarmadan takmak istemeyebilirsiniz ama sadece gerektiğinde takmak da yeterli olacaktır. Gümüş taşlı bileklik erkekkullanıcılar için de bir seçenek. Taşlı bileklikler genelde kadınlarla özdeşleştirilse de doğal taşlı erkek bileklik veya siyah taşlı bileklik modelleri, mesela lav taşlı ve oltu taşlı gümüş bileklikler erkeklerin zevkle kullanabileceği takılardır. Gerçek bir gümüş bilekliğin standardı 925 ayar gümüştür. 999-1000 ayar gümüşe taşsız gümüş bilekliklerde rastlanabilir. (Esasen, takı sınıfına girmeyen gümüş külçeler bu ayardadır.) Gümüşün belki de en büyük eksisi kararması ama piyasada satılan gümüş temizleyiciler ve bir bez parçasıyla bunun üstesinden gelmek mümkün.

Gümüş Taşlı Bileklik Fiyatları

Gümüş Taşlı Bileklik Fiyatları

Taşlı gümüş bileklik fiyatları, özellikle de değerli doğal taşlı gümüş bileklikfiyatları gümüş bileklik fiyat ortalamasının biraz üstünde. Ama çeşitlilik çok fazla olduğu için bütçenizi zorlamayacak modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca, zirkon ve markazit gibi ekonomik taşlar görünüm açısından yakut, Swarowski, safir, vb. pahalı taşlardan hemen hemen ayırt edilemez durumda. Bilekliğin klips veya kordonlarının yanı sıra gümüşle taşların bağlantı noktalarının da sağlam olmasına dikkat edin. Gümüşün bakımını da düzenli yaparsanız bilekliğinizi uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmanız olası. Daha sade gümüş bileklikler isterseniz taşsız gümüş bileklikler ile incili gümüş bilekliklere de göz atabilirsiniz. 925 Silver, 925 Gümüş, Barbaros Gümüş, Argentum Concept, Diamood Jewelry, Gumush, Kaya Çilingiroğlu ve daha birçok markanın taşlı, taşsız ve inci gümüş bilekliklerinin hepsi Gümüş Bileklik kategorisinde sizi bekliyor.