Teslimat Bölgeniz: İzmir / Buca

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Tefal Su Isıtıcısı & Kettle Modelleri ve Fiyatları  için 27 sonuç bulundu

27 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Mutfakların ve evlerin baş yardımcılarını bulabileceğiniz Tefal ürünleri arasında, neredeyse her evin vazgeçilmezlerinden olan su ısıtıcıları da yer alıyor. Mutfakların aranılan yardımcılarından Tefal kettlelar, farklı tasarım ve özellikleriyle, kullanıcıların en güvendiği serilerden biri haline geliyor.

Mutfakların Vazgeçilmezi Tefal Su Isıtıcı Kettle Özellikleri

Mutfakların Vazgeçilmezi Tefal Su Isıtıcı Kettle Özellikleri

Günümüzde neredeyse her evde bulunan su ısıtıcılar, farklı model alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tefal su ısıtıcılar, markanın bilgi birikimi ve yakından takip edilen son teknoloji birleştirilerek tasarlanıyor. Yeni serilere eklenen fonksiyonlarla birlikte, standart olarak her modelde bulunan özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Kullanmak isteyen kişi sayısına göre su hazne boyutları değişen modeller, böylelikle, enerji tasarrufu sağlıyor. Yüksek watt güçle hızlı bir şekilde suyu kaynatarak, özellikle acelesi olan kullanıcılara yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik materyalden üretilen tabanlar, su kaynadığında oluşan tortuların birikmesini önlüyor. Bu sayede, kireç oluşumu önlenerek ürünlerin ömrü uzatılıyor. Tabanlarda bulunan gizli ısıtma sistemi, suyu dakikalar içinde hazır ederek, kullanıcıların zamanını çalmıyor. Kablosuz olarak da kullanılabilen modeller kullanım kolaylığı sağlıyor. Örneğin, tek elinizle çayı koyarken diğer yandan kabloyu tutmak zorunda olmadan başka bir iş yapabilirsiniz. 360 derece dönebilen taban sayesinde, kullanıcılar, su ısıtıcıya göre konumlanmak zorunda kalmıyor. Yumuşak saplar, istenilen taraftan kolayca tutulabiliyor. Tüm modellerde bulunan kireç filtresi, hem ürünleri hem suyu her zaman temiz tutuyor. Tefal kettlelar, geliştirilen güvenlik sistemi ile de kullanıcıları koruyor. Siz de, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Tefal su ısıtıcısı almaya karar verdiyseniz, Tefal su ıstıcı fiyatlarını sitemizde sıralayarak bütçenize en uygun modeli belirleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Tefal Su Isıtıcı Kettle Modelleri

Şık Tasarımlarıyla Tefal Su Isıtıcı Kettle Modelleri

Harika bir tasarım ürünü Tefal kettle modelleri, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri doğru analiz edilerek, farklı fonksiyon ve fiyatlarda karşımıza çıkıyor. İç ve dış yüzeyi paslanmaz çelikten yapılan Tefal çelik kettlelar, geniş su hazneleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle kalabalık gruplar için, tekrar su koyma derdi olmadan kesintisiz bir çay keyfi sunuyor. Tüm modellerde bulunan gizli rezistans, hızlı ve pratik bir temizlik vaat ediyor. Aynı zamanda, kullanıcıların güvenliği düşünülerek su ile temas etmesi önleniyor. Böylece, elektrik çarpılması gibi olası kazalara karşı önlem alınmış oluyor. Güvenlik konusuna çok önem veren Tefal, haznede su olmadığında bunu algılayarak çalışmayı durduran bir sistem geliştiriyor. Aynı zamanda Tefal çelik kettle, suyun kaynama işlemi bittikten sonra otomatik olarak kendini kapatabiliyor. Böylelikle, yanma ya da yangın gibi tehlikelere karşı kullanıcılar korunmuş oluyor. Dışarıdan rahatlıkla görülebilen su seviye göstergesi, haznede ne kadar su olduğu konusunda kullanıcıyı bilgilendiriyor. Çelik tabanlar pratik bir şekilde temizlenerek kullanıcıları yormuyor. Eğer, tercihiniz cam bir su ısıtıcıdan yanaysa, Tefal cam kettle modellerine göz atabilirsiniz. Tefal, camın sağladığı hijyen ve sağlıktan vazgeçemeyenler için, bu seriyi, özel olarak tasarlıyor. Camın çatlamalara karşı dirençli olması ve en yüksek sıcaklıklara bile dayanabilmesi sağlanarak, ürünlerin kullanım ömrü uzatılıyor. Termal şoklara karşı çok dirençli olan ürünler, düşme gibi durumlarda kolayca parçalanmıyor. Marka, gelişmiş çevre bilinciyle, tüm cam modellerde, geri dönüştürebilir malzeme kullanmayı tercih ediyor. Doğal cam malzemelerden üretilen ürünler, kaynatılan suyun tadını korumasını sağlıyor. Örneğin, musluk suyu ile yapılan çaylar bile lezzetlerinden hiçbir şey kaybetmeden sofralarınıza konuk oluyor. Cam malzemenin kullanılmasının avantajı ise güzelliği ise, su kaynarken görülebilen ışıklı uyarılar ile kendini belli edebiliyor. Kullanımda kolaylık sağlayabilecek kadar büyük tasarlanan geniş ağız kısmı, cam modellerin hem doldurulmasını hem de temizliğini pratik bir hale getiriyor. Temizlikle vakit kaybetmek istemeyen kullanıcılar için kurtarıcı oluyor. Otomatik açma ve kapama düğmesi ve ışıklı göstergesi sayesinde, ürünlerin açık olup olmadığı ve haznelerindeki su miktarı gibi hususlar dışarıdan rahatlıkla takip edilebiliyor. Tefal mini kettle modelleri ise, kapasitesi küçük olmasına rağmen gösterdiği yüksek performansla adından söz ettiriyor. Su göstergesine göre ayarlanarak ihtiyaç kadar su kaynatılmasına izin veren bu modeller, kullanıcıların enerjiden tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Özel filtresi sayesinde hapsedilen kireç kalıntıları, bardaklarda tortu olmasını engelliyor. Böylelikle, her seferinde temiz ve lezzetli içecekler hazırlanmış oluyor. Kilitlenebilen kapak, tek elle zahmetsizce açılabiliyor.

Tefal Su Isıtıcı Kettle Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tefal Su Isıtıcı Kettle Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Su ısıtıcılar, mutfakta geçirilen zamanı pratik ve hızlı bir hale getiren elektrikli ev aletlerinin başında geliyor. Acil durumlarda hızlı bir şekilde sıcak içecek hazırlamaya yardımcı olurken, yemek yaparken de zamandan tasarruf edebilmeyi sağlıyor. Kullanıcılar, su ısıtıcı bir ürün alırken, teknik özelliklerle birlikte tasarıma da önem veriyor. Dikkat edilen hususların başında ise ürünün yapıldığı materyal geliyor. Paslanmaz çelikten üretilen modeller, plastik olanlara nazaran daha dayanıklı ve hijyenik oluyor. Aynı zamanda kullanım ömrü de daha uzun olan paslanmaz çelik modeller, uzun yıllar sorunsuzca kullanıma imkan veriyor. Satın alınacak ürünün rezistansının gizli durumda olması, hem güvenlik açısından önem teşkil ediyor, hem de temizliği pratik bir hale getiriyor. Gizli rezistans, kireçlenmeyi de büyük oranda engelleyerek, ürünlerin temiz kalmasına yardımcı oluyor. Kireç, özellikle şebeke suyu kullanıldığı zaman daha çok görülüyor ve su ısıtıcılarda lekeler oluşmasına neden oluyor. Ürünün performansını yavaşlatan düşüren ve ömrünü kısaltan kireci temizlemek de çoğu kullanıcı için zahmetli bir iş haline geliyor. Tefal çelik su ısıtıcı modelleri, bu noktada, kullanıcıları düşünerek kireç filtreli bir şekilde tasarlanıyor. Kullanıcılar tarafından dikkat edilen diğer bir nokta ise su ısıtıcıların boyutu olarak önümüze geliyor. Sıklıkla misafir ağırlanan evler ya da kalabalık aileler su haznesi büyük olan modellere yöneliyor. Geniş hazneler sayesinde, istenilen miktarda su kaynatılarak kesintisiz bir deneyim yaşanıyor. Tek yaşayanlar ise özellikle elektrik enerjisinden tasarruf edebilmek adına küçük modelleri tercih ediyor. Tefal mini kettle ile daha kısa sürede tek bardaklık su kaynatılabiliyor. Mutfakta, fonksiyondan çok tarz isteyen kullanıcılar ise cam su ısıtıcılara yöneliyor. Hem pratik kullanımları hem de sahip olduğu ışıklı göstergeler de estetik anlamda kullanıcılara güzel bir görüntü kazandırarak ürünü en avantajlı hale getiriyor. İki parçadan oluşan ve kablosuz da kullanılabilen modeller ise kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih ediliyor. Su haznesi kısmı ayrı olduğu için tek elle kolayca su doldurulabiliyor. Olası tehlikeler düşünülerek otomatik olarak kendini kapatabilme özelliği de, güvenlik açısından önem teşkil ediyor. Siz de, modellere göre değişen fonksiyonların belirlediği Tefal kettle fiyatlarını sitemizdeki ilgili sayfalarda aratarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun en doğru modeli bulabilirsiniz. Modelinizi belirlediğinizde ise sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Tefal su ısıtıcıların yanı sıra tüm markalara ait su ısıtıcısı modellerine Su Isıtıcısı & Kettle kategorimizde ulaşabilirsiniz.