Uzun yıllardır elektrikli ev aleti üretimi alanında faaliyet gösteren King markası, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile birçok mutfakta yer bulmuş küçük ev aletleri üretiyor. Farklı özellik ve tasarımdaki su ısıtıcıları ile de kullanıcıların beğenisini toplayan marka, hem ülkemizde hem dünyanın farklı ülkelerinde kullanıcılar ile buluşuyor. Ürünleri ile zamandan ve enerjiden tasarruf ettirmeyi ilke edinen King su ısıtıcı denildiğinde en çok tercih edilen markalardan.

King Kettle Faydaları

King Kettle Faydaları

King su ısıtıcıları öncelikli olarak Spark serisi ile öne çıkıyor. Modeller renk anlamında farklılık gösteriyor olup çift katmanlı yüzeye ve paslanmaz çelikten üretilmiş iç gövdeye sahiptir. 1500 W değerindeki motor gücüyle kaliteli bir performans sunmayı başarır. King kettle modellerinde otomatik kapanma özelliği kullanarak olası tehlikelerin önüne geçmiş oluyor. King çelik kettle paslanmaz çelik rezistans ile hem suyun daha sağlıklı bir şekilde kaynamasını hem de sıcaklığının muhafaza edilmesini sağlar. Sıcaklığın düşmemesi için sürekli açık bırakılan kettle devamlı olarak güç harcayacağı için hem enerji israfı yapmış olur, hem de bu israfı faturanıza yansıtmış olursunuz. King ile bu problem ortadan kalkmış oluyor. Motorunun güçlü oluşu kaynama konusunda üstün performan, suyun içerisindeki bakterilerin kaynama noktasında yok olmasını, arınmasını sağlar. King’in diğer kettle modellerinde de farklı renk seçenekleri karşımıza çıkıyor. King kalitesi sayesinde yine paslanmaz çelik rezistans olan bu modeller, yine susuz çalışmayı önleyen bir sisteme sahip. Böylelikle içerisinde boşken çalıştırmak istendiğinizde dahi çalışmıyor ve olası kısa devre, yangın gibi tehlikelerin, istenmeyen durumların önüne geçiyor. Bu seri 1850-2200 W arası değişen motor güçleriyle oldukça tatmin edici ve yüksek bir performans sergiliyor.

King’in Diğer Serileri Ve Fiyatları

King’in Diğer Serileri Ve Fiyatları

King ürünlerin 1800 W motor gücünde olan modelleri 1.7 L su kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelik gizli rezistans sayesinde, diğer alışılmış kettle sistemlerinin akine ısı kaynama seviyesine ulaştığında dahi ısı vermeye ve kaynatmaya devam etmeme özelliğine sahiptir. Böylelikle hem içerisindeki suyun buharlaşarak yok olmasına ve su ve enerji israfına yol açmaz hem de makineniz bu sebepten ötürü arızalanmasını engellemiş olur. Paslanmaz çelikten olması da su ile temas ettiği için sağlık açısından önemlidir. Tüm serilerde yer alan susuz çalışmayı önleme sistemi de elektrik arıza ve kazalarının önüne geçilmesini sağlar. King su ısıtıcı fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterir. Ürünlerin sahip olduğu su kapasitesi, ağırlık, motor güçleri ve tasarımları King kettle fiyatlarını etkileyebilmektedir. Uygun fiyatlı ürünler oldukça geniş bir özellik listesi ile karşımıza çıkar. Her bütçeye uygun, her evde oldukça kullanışlı olacak bir King su ısıtıcı ürününü bulmak mümkündür.

Ürün Tercihleri

Ürün Tercihleri

King’in oldukça geniş bir ürün gamına sahip olmasından ötürü kullanıcılar bu yıllardır kalitesini koruyan markanın ürünlerinden birini tercih ederken zaman zaman zorlanabiliyorlar. Bun sebebi her ürünün en iyi teknolojiler ve en özenli tasarımlarla üretiliyor oluşu. Fakat burada püf nokta bir ürünün ne kadar kaliteli olduğu ya da en yüksek teknik özelliklere sahip ürünü satın almak değildir. Burada dikkat edilmesi ve kaçırılmaması gereken nokta kullanıcının nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğudur. Bu ihtiyacı belirleyen faktörler tasarım olabilir, motor gücü ve rezistans olabilir, kullanılan madde ve dayanıklılığı olabilir. Kullanılan maddelerin kaliteli olmaları o ürünün dayanıklılığını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Kullanıcı ihtiyaç duyduğundan fazla teknik özelliklere sahip bir ürün aldığında bütçesinden gereksiz harcama yapmış gibi hissedebilir. Bunun tam tersi de olabilir. Kendi ihtiyaç ve beklentilerini teknik karşılamayacak, teknik özellikler bakımından yetersiz bir ürünü satın almak da performans alamayıp fayda görememesine sebep olacaktır. Bu da müşteri, kullanıcı memnuniyetini olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden ihtiyaçlar ve beklentiler doğru bir şekilde tespit edilmeli, bunlara uyacak ürünü bulmak için modellerin teknik özellikleri detaylı bir şekilde incelenip araştırılabilir. Sitemizden modelleri sıralayabilir, King kettle fiyatlarını karşılaştırabilir ve teknik özellikler bakımından bilgi aldıktan sonra sizin için en uygun King su ısıtıcısını satın alabilirsiniz. Ayrıca Su Isıtıcısı & Kettle kategorimizi inceleyebilir, tüm su ısıtıcısı modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.