ÜCRETSİZ KARGO

CONAX Kapalı Kasa 5 li (5 AŞAMALI) Filtre Seti LG Membranlı
(3)
479,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Açık Kasa 8Li Filtre Seti Benc Membranlı
(29)
519,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax 12 Lt 3.2 Golon Çelik Su Arıtma Cihazı Tankı
(7)
525,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Class Tak Çevir 5 Li Filtre Seti Benc Membran
(10)
549,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Açık Kasa 5 li Filtre Seti Standart Membranlı
(0)
449,00 TL
399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Açık Kasa 3 lü Filtre Seti
(0)
300,00 TL
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Açık Kasa 5Li Filitre Seti Benc Membranlı
(1)
439,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Açık Kasa 7 Li Filtre Seti Membran Hariç
(7)
455,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Kapalı Kasa 3 lü Filtre Seti
(0)
300,00 TL
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Gold Special 8'Li Full Yedek Filtre Seti Benc Membranlı
(2)
589,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Special 3'Lü Ön Filtre Seti Gold ve Favori
(1)
345,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Kapalı Kasa Inline 3'Lü Ön Filtre Seti
(7)
289,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Açık Kasa 5 li Filtre Seti
(0)
499,00 TL
419,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Kapalı Kasa 5 Li Filtre Seti Conax Membranlı
(6)
589,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Açık Kasa 3'Lü Ön Takım Filtre Seti
(17)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Açık Kasa 5 li Filtre Seti Vontron Membranlı
(0)
449,00 TL
409,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Conax Açık Kasa 8 li Filtre Seti Vontron Membranlı
(1)
489,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Conax Kapalı Kasa 6Lı Inline Filtre Seti Benc Membran
(3)
529,00 TL

İstanbul’da kurulan ve kurulduğu günden beri temiz ve ekonomik bir su anlayışıyla ilerleyen Conax markası, Conax su cihazları ile tüketicilerine en uygun olan ürünü tesis edebilmek için çalışıyor. Türk yapımı olan Conax su arıtma sistemleri, son yıllarda iyice artan, temiz su ihtiyacını yalnızca şişelenmiş sudan karşılama zorunluluğuna bir alternatif olarak ortaya çıkıyor.

Conax Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Conax Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Conax su arıtma cihazı, genel anlamda modellerini üç ana ayrımla sunar: kapalı kasa, açık kasa ve iş yeri tipi. Kapalı kasa modelleri Premium, Vision ve Class serileriyle sunulur. Bu serilerde dâhili tank, kompakt ve minimal tasarım, filtrelerin 6 adet olması ve elektrik gerektirmeyen teknolojisi ortaklık gösterir. Altı filtre; 5 mikron tortu filtre, aktif karbon blok filtre, 1 mikron tortu filtre, ters ozmos membran filtre, Hindistan cevizi karbon filtre ve alkalin filtre olarak yer alır. Seriler farklı renk seçeneklerine sahiptir. Conax su arıtma cihazlarının açık kasa modellerinde kapalı kasa modellerindeki filtrelere ek olarak iki filtre daha yer alır: mineral filtre ve detox filtre. Conax su arıtma 8 aşamalı özelliği olarak da geçer. Aşamalar filtreler anlamına gelir. İş yeri tipi modellerde günde arıtılan su miktarı farklılık göstermektedir: 150 GPD (galon perday/günde üretilen miktar), 300 GPD veya 600 GPD olabilmekte. Conax su arıtma cihazı fiyatları hem evlerde hem de işyerlerinde tasarruf sağlamaya yönelik olarak belirlenir ve bütçe destekleyici yapıdadır.

Ekonomik ve Sağlıklı Conax Su Arıtma Cihazı

Ekonomik ve Sağlıklı Conax Su Arıtma Cihazı

Dünya’da ve Türkiye’de su kaynaklarının tükenebilir olmasının önüne geçmeyi hedefleyen bir çizgide yer alan Conax su arıtıcı, ekonomik açıdan da tüketicilerini refaha erdirmek konusunda üretilen ürünlerden birisidir. İçilemeyecek durumdaki çeşme suyunu içmeye uygun hale getiren teknolojiyle insanlar için sağlıklı bir imkân sunuyor. Su arıtma Conax ile temiz olduğu için şişelenmiş sulara para vermek yerine evdeki şebeke suyunu temiz su haline getirmek daha ekonomik bir deneyim haline geliyor. Marka tüketiciye yönelik tasarımları, modelleri ve fiyatları ile modern şekillerde üretim yapıyor ve sunuyor. Conax su arıtma cihazı ekonomik ve sağlıklı su için tasarlanmış yapısı ile hem dünyaya hem de insanlığa güzel bir geleceğin kapılarını açmayı hedefliyor. Su arıtımı sayesinde mutfak ürünleri de kireçlenmiyor ve sağlıklı olduğu kadar uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor. Hem temiz kalan ev aletleriyle hem de arıtma cihazıyla ekonomik ve sağlıklı bir yaşam oluşturuluyor.

Conax Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Conax Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Su arıtma cihazları kolay kurulum ve kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Evlerde mutfak tezgâhı altına rahatça sığabilecek boyutlarda, iş yerlerinde ise istendiğinde su sebillerine otomatik besleme sağlayarak kullanılabilecek şekildedir. Conax su arıtma sistemleri farklı tank kapasiteleri olsa bile ihtiyaca yönelik ürünlerin temini ile günde yüksek düzeylerde su arıtımı sağlanabilmekte. Conax su arıtma cihazı gerekli durumlarda kolayca değiştirilebilir filtrelere sahiptir. Elektrik gerektirmeyen bir çalışma sistemine sahip olan modeller, ters ozmos sayesinde çeşme suyunu sağlıklı ve temiz hale getirir. Atık su çıkışına sahip olmaları ile doğru bir su arıtma yöntemini barındırırlar. Bu çıkış sayesinde çeşme suyunun arındırıldığı bakteriler, kalıntılar, tortular ve diğer zararlı maddeler dışarı atılır. Ters ozmos olarak adlandırılan sistem ile filtrelerden basınçla suyun geçirilmesi sağlanır. Filtrelerden geçerek zararlı maddelerinden ayrıştırılan su ideal tada gelir. Membran filtre mikroorganizmaların ayrıştırılmasında büyük rol oynar. Filtrenin yapısı en küçük mikroorganizmadan da küçük olduğu için ayrışma gerçekleşir. Conax su arıtma cihazları bu özelliklerin bulunduğu son teknolojiyi kullanarak tüketicilerin kolaylıkla su arıtmasını ve tüketmesini sağlıyor.