ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Mr Chef Quadro 1000 W Mikser & Blender Seti
(135)
1.189,00 TL
1.111,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Shela 1700 W Mikser & Blender Seti
(155)
720,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Ivy 1700 W Mikser & Blender Seti
(38)
1.080,06 TL
1.033,06 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Shela Elegance 1700 W Mikser & Blender Seti
(24)
800,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Fakir Lucca 1000 W Mikser & Blender Seti
(53)
1.395,00 TL
1.311,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Lucca Q 1000 W Mikser & Blender Seti
(13)
965,00 TL
929,66 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Mr. Chef Trella Blender Set Siyah
(0)
1.090,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Fakir Stor 1000 W Blender Seti
(0)
1.004,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Speed Quadro Blender Seti Black & Copper
(0)
2.219,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Stor Lucina 1000 W Blender Seti
(0)
1.369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Harmony Ice 400 W Mikser & Blender Seti
(0)
899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir SMS-1011 1700 W Blender Seti
(1)
1.149,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Fakir Speed Lucca 1000 W Blender Seti
(0)
1.588,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Speed Quadro 1000 W Blender Seti
Fakir Speed Quadro 1000 W Blender Seti
(0)
2.219,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Trinity 900 W Mikser & Blender Seti
(22)
750,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Tilia 1000 W Mikser & Blender Seti
(217)
848,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Capo 550 W Mikser Blender Set
(0)
798,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Fakir Shela 1700 W Mikser & Blender Seti
(155)
1.000,00 TL
749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir 4181B Rendeli Blender Seti
(13)
945,00 TL
939,00 TL

Fakir Mikser ve Blender Set

Fakir, Alman mühendislik harikası olarak tanımlanan elektrikli ev aletleri üreten, gelişen teknolojiyi tüketicilerin yaşantısıyla buluşturmayı kendisine misyon edinen kaliteli, yüksek performansa sahip inovatif bir kimliğe sahip markadır. Avrupa’nın birçok yerinde firmaları ve satış noktaları bulanan bu markanın yıllar geçtikçe büyüme oranı artmaktadır. AR-GE departmanının yüksek performansı ve gücü sayesinde gelişen ve kendini durmadan yenileyen teknolojiyi ev aletleri ve endüstriyel ürünler geliştirme, üretme yeteneği ile müşteri gereksinimlerini karşıma alanında hizmet vermektedir. Ürettiği ürünlerine satış sonrası desteğiyle de fark yaratmayı hedefleyen marka gelişmiş teknik servis ağı ve dinamik plus servisleriyle müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi hedeflemektedir. Bu markanın en popüler ürünlerinden biri olan müşteri talep ve isteklerini yenilikçi alman teknolojisi ile karşılamayı görev haine getiren Fakir Mikser ve Blender Set ürünleri hakkında detaylı bir inceleme yapmak istiyorsanız sayfamıza ulaşabilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Set ile Temiz ve Düzenli Çalışın

Fakir Mikser ve Blender Set ile Temiz ve Düzenli Çalışın

Mutfağımız da yemekler, içecekler hazırlarken zaman kaybetmeden, ortalığı dağıtmadan, düzenli ve tertipli bir şekilde çalışmak isteriz. Gündelik hayatımızı bu yönde kolaylaştıran mutfakta hazırlayacağımız yemek ve içeceklerde bize yardım eden mutfak aletlerinden biri olan blender setleri sıvı, katı her ürün için tasarlanmış olup bize temizlik ve tertip konusunda zorluk çıkarmamaktadır. Blender setlerinin ortak özellikleri, haznesinin içinde bulundurduğu malzemeyi un ufak edip iyice parçalayıp kullanıcının istediği boyutlara getirme konusunda yardım sağlamasıdır. Set içinde bulunan değişik aparatlar sayesinde kullanıcılar istedikleri tarifleri rahatça yapabilmektedir. Neredeyse tüm mutfak kültürlerinde farklı ve lezzetli tarifler hazırlamak için yer edinmiş olan bu ürünler, aperatif, sos, ana yemek, soğuk veya sıcak sıcak içecekler hazırlamakta kullanılan ilkel yöntemleri unutturmuştur. Bu sebeple birçok mutfak alanından tercih edilen ürün setleri haline gelmiştir. Çelik ve paslanmaz bıçak tasarımlarıyla Fakir Blender seti kullanıcılara istenilen malzemenin doğrama, rendeleme ve dilimleme konusunda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra mutfak araç gereçlerinde geçmişten günümüze kadar mutfaklarda yer edinmeyi başarmış mikser ve blender set cihazı en az blender kadar işlevsel ve hayat kurtarıcıdır. Malzemeleri çırpmaya, karıştırmaya yardım eden bu elektrikli cihazların atası çırpıcı diye adlandırdığımız mutfak aletidir. İnsan gücünün azaltma ve makine gücü kullanımını arttırmaya geçilen dönemden itibaren hayatımıza giren bu ürünler sayesinde ürünleri karıştırmak veya çırpmak için insan gücü harcamıyoruz. Yorulmadan ve zaman kaybetmeden istediğimiz gıda ürünlerini karıştırmak için tasarlanmış bu ürünlerden biri olan Fakir mikser cihazı alman teknolojisinin mutfağa yansımalarından biridir. Profesyonel ya da kişisel mutfaklarımızda soslar, ana yemekler, tatlılar, kokteyller vb. yemekleri, içecekleri oluşturmak için mutfak araç gereçlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. El mikseri ve stant mikser olmak üzere iki popüler mikser çeşidi mevcut olup her ikisi de müşteri memnuniyetini ve müşteri talebini sağlayan yenilikçi teknoloji sistemiyle harmanlanıp, yeni özellikler eklenerek gelişmeye devam etmektedir. Mutfağınız da birbirinden eşsiz ve lezzetli gıdalar hazırlayıp hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız Fakir mikser seti özelliklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Set ile Güç Senin Elinde

Fakir Mikser ve Blender Set ile Güç Senin Elinde

Mutfakta insanların vazgeçilmez araç gereçlerinden olan blender setlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Birbirinden farklı fonksiyonellere sahip bu setler içlerinde doğrama, karıştırma, rendeleme, çırpma gerçekleştirecek aparatlar bulunmaktadır. Cihazın uyguladığı güç ile dönme hızı doğru orantılı olan bu cihazlarda önemli olan nokta sahip olduğu Watt enerjisidir. Fakir blender seti 1700 Watt özelliğine sahip serileri ile motor gücü bakımında güçlü bir performans sergilemektedir. Özellikle buz, katı meyve sebze gibi gıdaları parçalamak istiyorsanız güç motoru olarak 1000 Watt an yüksek modeller seçmeniz kullanacağınız ürünün kullanım süresini uzatmanıza yardımcı olmaktadır. Fakir, ürettiği ürünlerde tüm müşteri taleplerini dikkate aldığı için motor gücünü seçmeyi de müşterilerine bırakmıştır. Kullanacağınız gıda maddesine göre tasarlanmış cihazlar sayesinde standart seviyede de motor gücüne sahip ürünlere ulaşabilmektesiniz. Fakir blender seti 1500 Watt özelliğine sahip olan ürünler olduğu gibi 100 Watt, 800 Watt motor motor gücüne sahip ürün serileri bulunmaktadır. Diğer bir dikkat etmemiz gereken kıstas ise bıçak sayısıdır. Bıçak sayısı cihazlarda iki ile dört arası değişim göstermektedir. Parçalayacağınız maddenin boyutu için setlerin içinde bulunan aparatlar ile karar verebilirsiniz. Daha fazla bıçak daha hızlı sonuç demektir ama bıçak seçimi de işleme alacağınız ürüne göre seçilmesi gerekmektedir. Doğrayıcı haznenizin genişliği sizin yeterlilik anlayışını karşılaması gerekmektedir. Fakir bu sebeple farklı ml’lerde size tercih etmeniz için hazne çeşitleri sunmuştur. Aslında ihtiyacınıza göre tasarlanmış bu ürünler size bir sürü seçenek sunarken fonksiyonel özelliklerinde çeşitlilik sağlamayı elden bırakmamıştır. Set içinde bulunan aparatlar ya da ek cihazlar serilerde farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan sadece bir el blenderı olurken diğer yandan mikser ve blenderı aynı set için de satın almak isteyebilirsiniz. Her müşteriye hitap edecek şekilde hazırlanmış bu seriler farklı tezgah üstü modelleri ve renk seçenekleri ile mutfaklarınızda yer edinmeyi amaçlıyor. Siz de Fakir standlı mikser gibi farklı modelleri incelemek isterseniz elektrikli mutfak aletleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Set ile Kullanım Kolaylığı

Fakir Mikser ve Blender Set ile Kullanım Kolaylığı

Alman teknolojisinin cihazları olan bu ürünler, zamandan tasarruf ve gelişen teknolojinin nimetlerini evinizde yaşatmak konusunda özverili ile çalışmaktadır. Özellikler mutfak araç gereçlerinden ergonomik tasarımları ile kullananlarda herhangi bir fiziksel rahatsızlığa yol açmadan tam güven sağlayarak ürünlerinin çalışmasını hedeflemiştir. Fakir blender set nasıl kullanılır soruna cevap, ürün içinde bulunan kullanım kılavuzunda mevcuttur. Her serinin kendine özgün özellikleri bulunmakta olup bazı modellerinde iki kademeli hız ayarları mevcuttur. Alınan setin bulundurduğu parçaların kullanım özelliklerini anlatan kullanım kılavuzu bu yönde size yardımcı olacaktır. Genel olarak cihazlarda çelik paslanmaz bıçaklar kullanılmıştır. Paslanmaz yapısı ile ürünün kullanım süresi artmış olup elde kolayca temizlenebilmektedir. Doğrama veya çırpma işleminin yapılacağı kap haznesinin derinliği bu işlemleri uyguladığınız gıda maddesinin kap içinde çıkıp sağa sola sıçramasına engel olmaktadır. Ayrıca birçok gıda ürününde kullanabilirsiniz. Mesela kahve çekirdeklerini istediğiniz boyuta göre öğütebilir, mevsimle domates sosunuzu hazırlayabilir, sabahları uzun süre yumurta çırpmakla uğraşmayıp blenderınızla lezzetli omletler hazırlayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanma özelliğine sahip aparatları ile size kullanım sonrası kolaylığı da sağlar. Fakir blender seti 1000 Watt motor gücüne sahip modellerinde de bulunan üstün hız performansı sayesinde zamanla yarış halinde olmadan yemeklerinizi yetiştirebilirsiniz. Ürünlerin hafifliği ve boyutları sayesinden kolayca dolaplarınızda yer bulabilir ya da mutfak tezgahına yerleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı desenleri ile mutfak dizaynınıza uygun ürünleri seçerek kendi zevkinizi mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Pratikliği ve hız performansı ile de hayatınızda fark yaratacak olan ürünler yenilikçi yapısı ile size teknolojinin bütün hizmetlerini sunmaktadır. Sizin için oluşturulmuş aparatları ve kullanım özellikleri ile rahatlıkla sevdiklerinize yemekler hazırlayıp davetler verebilirsiniz. Günlük hayatımızı bu denli kolaylaştıran ev aletlerinden biri olan fakir blender seti yorumlar hakkında bilgi sahibi olmak ve ürünün farklı modellerini incelemek, karşılaştırmak isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Seti ile Dünya Mutfağından Lezzetler

Fakir Mikser ve Blender Seti ile Dünya Mutfağından Lezzetler

Evinizde lezzetli ve sağlıklı gıdalar yapmak için mutfak aletlerinin önemi çok fazladır. İnternet sayesinde istediğimiz tarife kolay ulaşılabilirliğimiz, bizi mutfaklarımızda yeni tatlar ve profesyonel aşçıların hazırladıkları yemekleri yapmaya itiyor. Yemekleri yapmak kullandığımız gıdalar kadar o gıdaları işleme sokmamıza yarayan aletlerde yemeğin tadında büyük değişikliklere neden olur. Bize mutfakta profesyonel aşçıların bıçak vuruşlarını yaşatan Fakir blender seti mor renkli modeliyle de mutfağınızda şık ve canlı bir görüntüyü yakalamamıza yardımcı olacaktır. Dünya mutfağından yemekler yaparken ince ince kesme, kaşıkla ezme gibi işlemleri bırakıp insan gücü kullanmadan cihazların bizim yerimize bu işlemleri yapmasına izin vermektedir. Bebeğinizin yemeklerini hazırlarken acaba içinde parça bırakmış mıyım derdi oluşmadan keskin ve homojen kesme sistemiyle rahatlıkla yemeklerinizi yapabileceksiniz. Fakir mikser seti fiyatları model ve fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Alacağınız ürünün sizin gereksinimlerinizle ne kadar uyumlu olduğuna kanaat getirip ona göre bir seçim yapmalısınız. Mutfağınızda çok yer kaplamayacak bu ürünleri tercih ederken size lazım olabilecek ek aparatları hakkında da bilgi edinmelisiniz. Set içerisinde yer alan aparatlar çok fonksiyonlu olup rendeleme, kesme, ezme, çırpma gibi görevleri yerine getirirken bir yandan da size zamandan kazandıran hız seçenekleri sunarlar. Bu ürünlerle kullanacağınız gıdalara tam etki yapabiliyor musunuz, istediğiniz sonuca ulaşabiliyor musunuz ona karar vermelisiniz. Örneğin bur parçalayabiliyor, etten kıyma yapabiliyor musunuz? Genel olarak alacağınız ürünün kullanmak istediğiniz gıda üzerindeki etkisine göre karar verin. Mesela iyi buz kıramayan bir blender hem hazne içerisindeki bıçaklara hem de cihaza hasar sağlamaktadır. Burada elektriği yüksek enerjiye dönüştüren güçlü blender setlerini seçmeniz sizin yararınıza olabilir. Gıdalarınızı içerisine koyup işleme soktuğunuz haznenin plastik mi camdan mı olması da sizin seçeneğinize kalmış bir durumdur. Sayfamızda Fakir blender seti yorumlar bölümünde ürünü test etmiş ve size gerekli bilgilendirmeyi yapan kullanıcıların yazılarına ulaşabilirsiniz. Böylece sizin için daha önce birçok zorlu testten geçmiş bu mutfak aletlerini müşterilere tarafından geri dönüşümüne bakabilir ve ürünler hakkında incelemeler yapabilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Seti Sevdiklerinize Lezzetli Sofralar kurun

Fakir Mikser ve Blender Seti Sevdiklerinize Lezzetli Sofralar kurun

Kullandığınız ürünlerin uzun ömürlü olması firmaların geliştirdiği teknolojilere göre değişiklik gösterse de sizin ürünü doğru kullanımınız da ürünün ömrünü etkileyen bir detay olmaktadır. Bunun için ürünün kullanım talimatları okunarak her aparatın söylendiği işlevlerde kullanılması ve ürünü kullandıktan sonra temizleyip durulamanız gerekebilir. Cihaz ve aparatlarda oluşabilecek herhangi bir bozulmada ve eski performansı gösterememe durumunda Fakir blender seti yedek parça hizmeti sunarak size eskisi gibi hızlı ve pratik işlemler yapacak parça desteği sunuyor. Bozulan veya performansını kaybeden parçalar için kolay bir şekilde yedek parça temini yapabilirsiniz. Aynı ürünler hakkında teknik servislerden de hizmet alabilirsiniz. Satış sonrası da size kaliteli ve güven veren destek sağlayan Fakir, ailelerinizle, sevdiklerinizle güzel sofralar kurmanıza yardımcı olmaktadır. Büyük aile yemeklerinde, davetlerinizde hem pratiklik sağlayan hem de zamandan tasarruf ettiren Fakir mikser blender seti, kullanım bakımından size kolaylık sağlamaktadır. Eskiden bıçakla yaptığımız zorlu işlemleri şimdi zaman kaybetmeden kısa bir süre de yapmaktayız. Smootieler, frozenler, soğuk kahve çeşitleri, çorbalar, sıcak içecekler içinde ideal bir araç olan blenderlar sayesinde normalde kafede içebileceğimiz içecekleri evlerimizde yapar hale geldik. Evlerimize giren bu tatlar sayesinde ekonomik ve sağlık açısından kendi güvenli çizgilerimizi oluşturmaktayız. Güçlü ve ergonomik yapısıyla evlerimizde yerlerini alan mikserler ise bizi insan gücünden uzaklaştırıp teknolojinin getirdiği kontrol edilebilir rahatlıkla buluşturmaktadır. Çırpma aparatları, hız kademesi ayarları ile özellikle unlu mamulleri elde etmede size çok yararı olacaktır. Günlerinizde, bayramlarda misafirlerinize birbirinden lezzetli pastalar, kurabiyeler, tatlılar yapabilirsiniz. Özellikle alacağınız setle mutfağınızda yemek yapma açısından neredeyse tüm teknik aletlere kavuşmuş olacaksınız. Bir yandan filminizi izleyip, sevdiklerinizle sohbet ederken bir yandan da kontrollü işlem yapan cihazınızı çalıştırabilirsiniz. Mutfaklarınızın başköşesinde yer edinecek olan bu cihazlar, ergonomik yapısı ile de size kullanımda sıkıntı yaratmazken ürüne fiziksel dokunuşlarınız özellikle belirlenip sizin vücudunuza rahatsızlık vermeyeceği şekilde test edilip üretilmiştir. Setler yıkama açısından çok pratik olup, sökülen aparatları sayesinde kolayca bulaşık makinesinde işlem görüp temizlenebilmektedir. Ayrıca yüzey yapısı sayesinde sadece su ile silinip yıkansa bile temiz bir görüntü geride bırakmaktadır. Sizde hem ergonomik açıdan rahat hem de temizleme kolaylığı sunan setler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sayfamıza ulaşıp setlere göz atabilirsiniz.

 Fakir Mikser ve Blender Seti ile Yeni Lezzetler Keşfedin

Fakir Mikser ve Blender Seti ile Yeni Lezzetler Keşfedin

Mutfağınızda çok amaçlı zor ve zahmetli işleri kısa bir sürede gerçekleştiren bu ürünleri kendinize ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Yemek yapma zamanınızda tasarruf ettiren bu setleri satın alırken motor gücüne, bıçakların keskinliğine ve sayısına, doğrama fonksiyonlarına ve haznenin genişliğine, ebadına bakarak karar vermelisiniz. Birden fazla işlevleri bulunan setleri olduğu gibi tek Fakir mikser blender şeklinde cihazlarda üretmektedir. Tezgahlarınızın üzerinde çok yer kaplamadan size hizmet sunan bu cihazlar aynı zamanda yüksek güç performanslarıyla da göz doldurur. Birbirinden farklı modellerle pazarda kendine yer bulan Fakir, kullanıcının istek ve taleplerinin karşılarken müşterilerinin serileri kullanırken zamanın zevkli bir şekilde akmasını sağlamaktadır. Setler içinde bulunan aparatların kolaya takılıp çıkarılabilirliği size kullanım açısından zorluk yaratmamaktadır. Mutfakta zaman geçirirken setlerin farklı özelliklerini keşfetmenize yardım edecek kullanım kılavuzlarıyla zorlanmadan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Güç performans seçeneklerine göre sizin için en ideal cihazları seçip gıda malzemelerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca setler dizayn ve tasarım olarak şık, dinamik, yenilikçi bir stil anlayışını benimsemiştir. Alman mühendisliğinin tüm teknik gelişimlerini evlerimize kadar getiren Fakir, amaç olarak belirlediği topluma değer katma hedefini yüzyıllardır sürdürmeyi bırakmamakla birlikte ürettiği serilerle rakiplerinin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Ham maddeden tüketiciye geçen tüm kısımlarda tek tek ürünlerinin testini yapıp kalite kontrolünü sağlamakla kalmayıp satış sonrası hizmetlerle de göz doldurmaktadır. Ürün yedek parça ulaşılabilirliğiyle de popüler bir ev aletleri üretici olduğunu göstermektedir. Mutfaklarımızda lezzetli yemekler yapıp yeni tatlar keşfetme süremizi ve sürecimizi aza indirmeye çalışan setleriyle bize hizmet sunmaktadır. Bu günden güne özverisini arttırarak çalışan, her daim bizi teknolojinin nimetleriyle buluşturmayı hedefleyen aileye katılmak fakir blender mikser setlerini inceleyip fikir sahibi olmak isterseniz sayfamıza giriş yapıp ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.