Her biri vitamin ve mineral deposu olan meyvelerin suyu, günlük olarak ihtiyacımız olan besin değerlerinin büyük bir kısmını karşılayabiliyor. Katı meyvelerin suyunu evde kolayca elde etmek ise Arnica meyve sıkacağı ile mümkün oluyor. Arnica katı meyve sıkacağı ile lezzetli ve doğal meyvelerden, besin deposu olan meyve suları elde edebiliyorsunuz.

Arnica Meyve Sıkacağı Doğal Olan İçin Doğal Şıklığıyla

Arnica Meyve Sıkacağı Doğal Olan İçin Doğal Şıklığıyla

Geleneksel olarak bir kol yardımıyla meyvenin süzgeç üzerinde sıkıştırılarak suyunun çıkarılmasını sağlayan meyve sıkacakları, teknolojinin gelişmesiyle beraber tarihe karıştı. Kollu meyve sıkacaklarının yerini elektrikli mutfak araçları grubunda yer alan katı meyve sıkacakları aldı. Hem tasarım açısından ergonomik hem de kullanım yönünden pratik olan katı meyve sıkacağı Arnica markasının özgün dizayn anlayışıyla yeniden yorumlandı. Markanın ürün kategorisinde klasik elde sıkma tekniğini, düşük eforla gerçekleştirebilmeyi mümkün kılan model tasarımları yer alıyor. Narenciye sıkacağı olarak tanıdığımız tasarımıyla bu modeller, suyu sıkılacak olan narenciyeyi ikiye böldükten sonra kabuksuz tarafını hazneye yerleştirmenizle sıkma işlemini gerçekleştiriyorlar. Arnica’nın profesyonel meyve sıkacağı dizaynı ise Ekovita serisiyle karşımıza çıkıyor. Her mevsimin kendine özgü meyvelerinin kolayca suyunu çıkarabilen narenciye sıkacağı Arnica markasının bu profesyonel serisinde kolayca sıkılabiliyor. Geniş giriş borusundan büyük dilimleri dahi kolayca cihazın sıkma haznesine atabiliyor; meyveden çıkan suyu şeffaf toplama haznesinde görebiliyorsunuz. Üstelik yalnızca meyveleri değil, birbirinden sağlıklı sebzeleri de sıkarak suyunu çıkarabiliyorsunuz.

Arnica Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arnica Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hazır meyve suyunun içinde yer alan katkı maddelerinden uzak durmak, meyvelerin doğal olarak sahip olduğu faydalı mineralleri ve vitaminleri elde etmek istiyorsanız, meyveleri evde sıkmak suretiyle sularından istifade etmeniz gerekiyor. Her sezona özgü meyve ve sebzeler için sıkma işi sizin için yorucu ya da zahmetli oluyorsa bu durumda elektronik bir sıkacaktan yararlanabilirsiniz. Arnica markası, farklı meyve sıkma ihtiyaçları için özel fonksiyonlar sunan modellerini piyasaya sunuyor. Ağırlıklı olarak narenciye sıkacak olanlar için ayrı, katı meyveleri sıkarak suyunu çıkaracak olanlar için ayrı modellere imza atan Arnica narenciye sıkacağı fiyatı ile piyasada uygun alternatiflere yer verdiğini gösteriyor. Profesyonel donanıma sahip katı meyve sıkacaklarının fiyatları ise sağladıkları çok yönlü fonksiyonlar neticesinde bir nebze daha yüksek oluyor. Arnica katı meyve sıkacağı 1200w ile 40w arasında değişen motor güçleriyle piyasada yer alıyor. Limon, portakal, mandalina gibi meyveleri sıkmak üzere bir sıkacak arıyorsanız, 40w motor gücüne sahip modeller ihtiyacınıza yanıt verebiliyor.

Arnica Meyve Sıkacağı Kullanım Alanınızda Dostunuz Oluyor

Arnica Meyve Sıkacağı Kullanım Alanınızda Dostunuz Oluyor

Elma, armut, ayva, şeftali gibi katı meyveleri ve yapraklı sebzeleri sıkmak için markanın 1200w’a kadar motor gücüne sahip sıkıcılarından yararlanabilirsiniz. Tek seferde çok miktarda taze yiyeceğin suyunu sıkabilen Arnica katı meyve sıkacağı fiyatları ve özellikleri ile markanın ürün kategorisinde yer alıyor. Ekovita serisinde yer alan katı meyve sıkacakları arasında 85 mm’ye kadar geniş besleme ağzına sahip modeller yer alıyor ve fazla dilimlemeye gerek kalmadan meyvelerinizi sıkma haznesine atabiliyorsunuz. Sıkma esnasında ortaya çıkan posayı ayrıştırarak, 2 litreye kadar saklama haznesine aktaran modeller parçacık içermeyen meyve suları elde edebilmenizi mümkün kılıyorlar. Cihazın kendisine özel olarak tasarlanmış; köpük oluşumunu engelleyen meyve ve sebze suyu sürahisi, içecek deneyiminizi profesyonel kaliteye taşıyor. Arnica katı meyve sıkacağı kullananlar için kullanım esnasında pratiklik kazandıran meyve ve sebze itme aparatı da bulunuyor. Ayrıca kaymaz tabana sahip modeller cihazın çalışma esnasında sarsılmasını ve kaymasını engelleyerek emniyetli bir şekilde taze yiyecekleri sıkabiliyor. Arnica meyve sıkacağı çeşitlerinin yanı sıra tüm markalara ait meyve sıkacağı modellerini incelemek isterseniz Meyve Sıkacağı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.