Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Furkan Toys Scooter & Elektrikli Scooter Modelleri & Fiyatları  için 238 sonuç bulundu

Taşıma Kapasitesi
238 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Furkan Toys Scooter

Geniş yaş aralığına özel olarak üretilen birbirinden farklı modeliyle dikkat çeken Furkan Toys scooter ürünleri farklı teker yapıları, renk seçenekleri ve boyutları ile çeşitli çocukların ilgi alanına rahatlıkla giriyor. Yeni yürümeyi öğrenmiş iki yaşındaki çocuklara özel olarak sunulan baby scooter Furkan Toys ürünleriyle her çocuğu önemsediğini kanıtlayan marka, rengarenk temalara sahip scooter modellerini her çocuğa ulaştırmayı hedefliyor.

Furkan Toys Scooter Çeşitleri Tekerlek Yapılarıyla İlgi Uyandırıyor

Furkan Toys Scooter Çeşitleri Tekerlek Yapılarıyla İlgi Uyandırıyor

Yumuşak tekerlek yapılarıyla darbeleri emerek kullanıcılarını yormadan kullanım sağlayan markanın scooter modelleri, birçok çocuğun tatil ve dinlenme zamanlarında ya da okul öncesi dönemlerde istediği gezintileri yapabilmesine olanak tanıyor. Led ışıklara ve silikon tekerlere sahip olan Furkan Toys ışıklı scooter modelleri, kullanışlılığının yanında gösterişli olmasını sağlayan özel eklentileriyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Geceleri renk ve ışık cümbüşü yaratan Furkan Toys markasının ışıklı scooter çeşitleri kaliteli tekerlek yapılarıyla çocukların manevra yapabilmesine imkân tanıyabiliyor. Kız ve erkek çocuklarının rahatlıkla kullanımını sağlayan 2 tekerlekli modellerden Furkan Toys 3 tekerlekli scooter modellerine olmak üzere birçok model sizlere sunuluyor. Rahatlıkla boy ayarları yapılabilen markanın scooter modelleri, dönebilen ön tekerlek yapılarıyla da çocukların memnuniyetini sağlıyor. Bebeklik dönemini atlatan 2 ila 4 yaş arasındaki çocukların kullanımına sunulan Furkan Toys 4 tekerlekli scooter çeşitleri, dengeyi sağlayan dörtlü teker yapısı ile kaymaları ve düşmeleri engellerken gelişim çağındaki çocuklarınızın okul öncesi aktivitelerini zenginleştirip daha rahat ve kolay kullanım sağlamasına yardımcı oluyor.

Furkan Toys Scooter Birçok Özelliğiyle Kalite Sunuyor

Furkan Toys Scooter Birçok Özelliğiyle Kalite Sunuyor

2, 3 ve 4 tekerlekli scooter modelleri ile çocuk dünyasına uygun mini araçlar üreten Furkan Toys markası, 4 tekerlekli ürünleriyle bebek yaştaki çocukları memnun ederken; 3 ve 4 tekerlekli modelleriyle de 3 ila 5 yaş arasındaki çocukların kullanmasını sağlıyor. 2-7 yaş aralığına uygun olarak üretilen Furkan Toys 3 tekerlekli frenli sepetli scooter modeli arka ayak fren sistemi, kullanışlı ve renkli sepet yapısı ve rahatlıkla dönebilmeyi sağlayan gidonu ile erkek ve kız çocuklarının kullanımına sunuluyor. Geliştirilen fren yapısına, dönebilen silikon tekerleklere, kademeli olarak ayarlanabilen yükseklik ayarlarına sahip olan markanın scooterları, modern tasarımlarıyla çocuklarınızın oldukça keyifli vakitler geçirmesini sağlıyor. Sepetli, frenli, kasklı ve dizlikli scooter modelleri ile güvenli ve tam donanımlı ürünlere sahip olduğunu da gösteren Furkan Toys Scooterları, çeşitli renk alternatifleriyle de çevrede sempati uyandırıyor. 95 cm ila 107 cm arasında yükseklik ayarı yapılabilen katlanabilir yapıdaki 8+ yaş aralığının kullanımına uygun olan Furkan Toys scooter Cool Wheels modeli, 143 mm boyutlara sahip PVC malzemeli tekerlek çapları ve birçok çocuğu rahatlıkla taşıyabilen gövde yapısı ile öne çıkıyor. Sarı, pembe, kırmızı gibi dikkat çekici renk yapısından oluşturulan katlanabilir modellere de sahip olan markanın şık scooterları, uygun yapıda olan Furkan Toys scooter fiyatları ile fazla şekilde talep ediliyor.

Furkan Toys Scooterlar Farklı Zeminlerde ve Mevsimlerde Kullanılabiliyor

Furkan Toys Scooterlar Farklı Zeminlerde ve Mevsimlerde Kullanılabiliyor

Asfalt yollardan toprak zeminlere, tozlu yollardan taş döşemeli zeminlere olmak üzere birçok yerde rahatlıkla ve güvenle gezebilmeyi sağlayan Furkan Toys markasının konforlu scooter çeşitleri, tatil zamanlarında birçok çocuğa sokakta ya da sitenin oyun alanlarında doyasıya sürme olanağı tanıyor. Çocuklukların anılarını geriye bırakıp büyüdüklerinde hatıralarında keyif dolu anlar yaşadıklarını anımsattıracak kalitede özel tasarım yapısı ile üretilen Furkan Toys eğlenceli ve renkli scooter modelleri, yaz ya da kış mevsiminde fark etmeksizin farklı zamanlarda kullanılabilmeyi sağlayan çeşitleri geniş ürün yelpazesi içerisinde kullanıcılarına sunuyor. Çocuğun yaşına uygun olarak seçildikten sonra basit yapıda olan Furkan Toys scooter kurulumu kolaylıkla ayarlanabilen kademeli yükseklik ayarları ile son halini aldıktan sonra kullanıma hazır oluyor. Karne hediyesi olarak da çocuklara alabileceğiniz markanın çeşitli sayıda tekerlek yapısına sahip çok özellikli scooter modelleri, çocuk eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasında görülüyor. Daha önce markanın modellerini çocuklarına almış olan birçok anne ve babanın yaptığı Furkan Toys scooter yorumları, olumlu referans verebilecek nitelikleriyle yeni kullanıcılarda ilgi uyandırıyor. Furkan Toys scooter ürünleri içerisinden çocuğunuzun yaş grubuna ve beğendiği özelliklere uygun modeli dilediğinizce seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.