Teslimat Bölgeniz: İzmir / Buca

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sandisk Hafıza Kartları Modelleri ve Fiyatları  için 453 sonuç bulundu

453 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Gelişen teknoloji ile fotoğraf makineleri ve kameralar çok üstün görüntü kalitesine ulaşmıştır. Bu teknolojik gelişmeler diğer dijital cihazlara da yansımıştır. Öyle ki artık cep telefonlarımızla bile çektiğimiz fotoğraf ve videolarda, neredeyse bir kamera ve fotoğraf makinesinde çekmişçesine yüksek kalite elde edebiliyoruz. Ancak bu yüksek kaliteyi sağlayarak çekilen fotoğraf ve videolar cep telefonumuzda daha fazla yer kaplarlar. Bu nedenle bir hafıza kartı kullanmaya ihtiyaç duyarız. Sandisk hafıza kartı sayesinde sadece çekmiş olduğunuz video ve fotoğrafları değil, aynı zamanda belge, müzik ve diğer dosyalarınızı da saklayabilirsiniz. Böylece telefonunuzun belleği dolmayacaktır. Telefonunuzun belleğindeki yer azaldığında telefonunuz yavaşlamaya ve işlemleri gerçekleştirmekte zorlanmaya başlar. Sandisk hafıza kartı kullanmak bu gibi olumsuz problemleri ortadan kaldırmanıza yardım edecektir.

Sandisk Hafıza Kartı Özellikleri

Sandisk Hafıza Kartı Özellikleri

Sandisk hafıza kartlarının pek çok türü vardır. Bu hafıza kartlarının hepsi farklı amaçlara hizmet ederler. Hafızaya ihtiyaç duyan hemen hemen her elektronik cihazda artık Sandisk hafıza kartlarına rastlamak mümkündür. En çok kullanılan ürünler arasında 8 GB Sandisk hafıza kartı bulunmaktadır. Sık sık fotoğraf ve video çekmeyen ve fazla yere ihtiyaç duymayan, sadece ihtiyacı olan dosyaları saklamak isteyen bireyler için Sandisk hafıza kartı 8 GB modelleri oldukça uygundur. Ancak hafıza kartı alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus vardır. Sandisk hafıza kartları telefonunuzdaki dosyalarınızı, yasal olmayan içerikler ve virüslere karşı koruma sağlayan bir yazılıma sahiptir. Bu sayede dışarıdan telefonunuza girebilecek tehlikelere karşı güvenlik sağlanır. Bu yazılım hafıza kartında bir alan kaplar ve kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Bu yüzden hafıza kartlarını alırken %100 kapasiteye sahip olarak aldığınızı düşünmeyin. Hafıza kartınızda %1 ila %2 arasında kullanılamayan bir alan olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Sandisk Hafıza Kartları İle Daha Fazla Saklama Alanı

Sandisk Hafıza Kartları İle Daha Fazla Saklama Alanı

İnsanların büyük bir kısmı Sandisk hafıza kartlarını severek kullanmaktadır. Sandisk, ürettiği çeşit çeşit modelleriyle insan hayatını kolaylaştırıyor. Her kullanım ve her amaç için farklı özelliklerle, farklı tasarımlarla ve farklı kapasitelerle üretilen Sandisk hafıza kartları, her kullanıcısının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sandisk hafıza kartları, telefonların Full HD video çekebilmeleri gibi daha pek çok konuda avantaj sağlıyor. En sevilen ve en tercih edilen modeller arasında Sandisk hafıza kartı 16 GB, Sandisk hafıza kartı 32 GB ve Sandisk hafıza kartı 64 GB ürünleri bulunur. Sandisk hafıza kartınızı seçerken cihazınızın desteklediği hafıza kartı çeşidi ve kapasitesi ile istediğiniz diğer özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonrasında sizin için en iyi hafıza kartını alarak kullanabilirsiniz. Sandisk hafıza kartı kullanıcısına pek çok avantaj sunmaktadır. Sandisk tarafından üretilmiş hafıza kartları yüksek seviyede okuma ve yazma hızına sahiptir. Bu sayede dosya aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sandisk hafıza kartları kullanım olarak oldukça uzun bir ömre sahiptir. Bu nedenle alacağınız hafıza kartının sizin ihtiyacınız olan her özelliği barındırdığından emin olmalısınız. Bu sayede uzun vadede çok rahat bir kullanım elde edersiniz.

Avantajlı Sandisk Hafıza Kartı Fiyatları

Avantajlı Sandisk Hafıza Kartı Fiyatları

Sandisk hafıza kartları sahip olduğu farklı tür hafıza kartı çeşidi ve kapasiteleri ile her bütçeye hitap etmektedir. Sandisk hafıza kartı fiyatları; hafıza kartının çeşidine, kapasitesine, diğer özelliklerine, okuma ve yazma hızına bağlı olarak değişir. Bu yüzden 4 GB Sandisk hafıza kartı ve 64 GB Sandisk hafıza kartının fiyatı aynı değildir. Ayrıca pek çok cihaza uyumlu olarak üretilen Sandisk hafıza kartları sayesinde sadece bir adet hafıza kartı almış olsanız bile başka cihazlarda da kullanabilirsiniz. Sandisk sektöründe uzun yıldır deneyimi olan bir firmadır. Bu güne kadar hafıza kartı alanında devrim niteliğinde yenilikler yapmıştır. Üstün teknoloji sayesinde Sandisk, kullanıcılarının her isteğine yanıt verecek ürünler üretmektedir. Bu nedenle Sandisk 4 GB hafıza kartı ve 128 GB hafıza kartı gibi pek çok farklı modele sahiptir. Sandisk hafıza kartları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.