Teslimat Bölgeniz: İzmir / Buca

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Samsung Hafıza Kartı  için 57 sonuç bulundu

57 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Samsung Hafıza Kartları

Gelişen teknoloji ve değişen alışkanlıklarla beraber artık kendinize ait birçok şey tamamen bilgisayarlarınızda bulunmakta ya da bilgisayarlara takarak görüntüleyebileceğiniz hafıza kartı gibi yardımcı teknolojilerin içinde barınmaktadır. Bu teknolojik dünyanın içinde ise birçok seçenek arasından sıyrılarak tercih edebileceğiniz kullanışlı bir ürünü bulmak zor gibi gelse de Samsung hafıza kartı adeta bu zorluğa bir çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır.

Samsung Hafıza Kartı ile Boyutların Gücü

Samsung Hafıza Kartı ile Boyutların Gücü

Samsung hafıza kartı kullanımı oldukça kolay bir yardımcı teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde fotoğraflarınız, videolarınız veya kendinize saklamak istediğiniz çeşitli belgelerinizi her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz hafıza kartınıza yedekleyebilir veya yalnızca onun içinde barındırabilirsiniz. Saklamayı düşündüğünüz belge veya fotoğrafların büyüklüğüne uygun olarak farklı gb seçeneklerinden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Örneğin kendinize ait bir bilgisayarınız yoksa başka kişilerin bilgisayarını veya iş yerinizdeki bilgisayarınızı kullanarak kendinize ait işlerinizi gerçekleştiriyor ancak sonrasında bu belgeleri veya fotoğrafları depolayacak ürün bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Samsung 64 gb hafıza kartı sizler için uygun bir tercih olabilir. Gb boyutları arasındaki farklılıklar ürünlerin kalitesinde herhangi bir farklılık yaratmamaktadır. Kullanırken sizler için yarattığı tek farklılık depolama alanı ve depoladığınız ürünlerin fazlalığıdır. Bir başka deyişle Samsung hafıza kartı 32 gb seçeneği bahsettiğimiz diğer örnekten daha az veri depolama özelliğine sahiptir. Bu noktada kararı verirken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey tamamıyla hangi alanda kullanım sağlamayı düşündüğünüz olmalıdır.

Bütçenize Yönelik Samsung Hafıza Kartları

Bütçenize Yönelik Samsung Hafıza Kartları

Hafıza kartlarının veri depolama ve bu verileri saklama kapasiteleri arasındaki farklılık doğru orantılı bir şekilde hafıza kartlarının fiyatlarını da etkilemektedir. Samsung hafıza kartı fiyatları her kullanıcının bütçesine uygun biçimde ayarlanmış olmakla birlikte ürünler arasında boyutları yani veri kapasitelerinden ötürü farklılık bulunmaktadır. Hafıza kartınızı kullanacağınız alan oldukça önem taşımaktadır. Bu hafıza kartı seçerken ürünün veri kapasitesini belirleyeceği gibi düşük kapasiteli bir ürüne çok yüksek mb veya gb’a sahip verileri sığdırmaya çalıştığınızda ürününüzden tam performans alamamanız da mümkündür. Bu sebeple örneğin mesleğinize yönelik bir kullanım yapacaksanız; fotoğraf veya video depolama gibi Samsung hafıza kartı 256 gb gibi büyük veri alım kapasitesine sahip seçenekleri tercih etmeniz daha yerinde olacaktır. Ancak ürün kullanım alanınız yalnızca bilgisayarınızda bulunan ve acil durumlarda yan bilgisayarı her yere götüremediğiniz ancak bu verilere ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanabilmek amacıyla daha düşük veri depolama özelliğine sahip Samsung hafıza kartı 16 gb gibi bir ürün sizler için daha kullanışlı olabilir.

Samsung Hafıza Kartı ve Kolay Kullanım

Samsung Hafıza Kartı ve Kolay Kullanım

Teknolojik aletlerin hızlı değişimi yani büyük, kaba aletlerden ince ve daha hızlı kullanılabilecek cihazlara geçiş süreci cihazlar kadar onlara depolama kolaylığı sağlayan yardımcı teknolojilerin de küçülme ve her yerde her şekilde kullanılabilme ihtiyacını doğurmuştur. Kullanım şekilleri ve kolaylığı bakımından aklında soru işareti olan kişilere yönelik olarak Samsung hafıza kartı takma yani bilgisayarınıza yerleştirme ve veri akışını sağlama bakımından oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızda hafıza kartı için ayrılan kısma tercih ettiğiniz; diyelim ki Samsung hafıza kartı 64 gb olan ürününüzü yerleştirmek ve depolamak istediğiniz verilerinizi bu ürüne kopyalamak ya da taşımak olacaktır. Kullanımınız ne günlük kullanım kadar fazla ne de sadece küçük boyuttaki verileri taşımak kadar az bir kullanım olmayacaksa rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir diğer seçenek olan Samsung hafıza kartı 128 gb ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi için sayfamıza göz atarak ürününüze karar verebilirsiniz.