Casper Tablet 

için sonuçları listeledik.

Casper Tablet

Beraberinde gelen geniş ekranı, yüksek işlem gücü, aynı zamanda her türlü alanda kullanılabilir yapısı ile birlikte aileniz ile birlikte kamp alanında kullanmak için veya çocuğunuzun eğitim ihtiyaçlarına uygun olarak donanım ve yazılımlar ile birlikte kullanmak için kendi ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz birçok renk ve tasarımsal farklılığa sahip olan tablet modelleri ile birlikte sadece bu alanlarda gereken teknik performansı ve uyumluluğu yakalamak ile kalmaz aynı zamanda beraberinde gelen ekran seçenekleri aracılığı ile mükemmel bir görüntü deneyimi için gerekli tableti seçmiş olursunuz. Bu aşamada kullanıcıların önceliklerini belirlemesi kendisi için doğru tableti seçmesindeki en önemli etken olarak yer almaktadır. Her ne kadar her türlü kullanıma uygun olarak çeşitlenen modeller olsa da belirli özel kullanım amaçlarında bazı tür modeller diğer ürünlerden ayrışarak ekstra performanslar sağlayabilir ve deneyimde kullanıcıya sağladığı avantajlar sayesinde pozitif bir kullanıcı deneyimi sunabilir. Bu aşamada kullanıcılar isterlerse iki türlü kullanıma uygun tablet modellerinden yana tercihte bulunarak gerektiğinde klavye ve fare bağlantısı sağlayarak bazı işlerini hareket halindeyken gerçekleştirebilmenin özgürlüğünü yakalayabilirken, diğer modellerden yana tercihte bulunan kullanıcılara tablete özelleştirilmiş teknik tasarım anlayışı ile karşılaşarak çok daha uygun fiyat seçenekleriyle içerik tüketimi ve benzeri işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilmektedir. Casper tablet fiyatları ile de kullanıcılara çeşitli seçenekler sunarak her kategoride yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte piyasada yer almaktadır.

Geniş Ekranda Yüksek Renk Doğruluğu

Geniş Ekranda Yüksek Renk Doğruluğu

Casper tablet ister kişisel kullanım alanlarınızda film izlemek, video içerik tüketmek, maillerin kontrolü ve doküman ön izlemesi gibi işlemlerde kullanım amacı ile tercih edin, isterseniz ailenizdeki küçük bireylerin gün içerisinde vakit geçirebilmeleri için eğitici ve öğretici bir araç olarak tercih edin, tabletlerin sahip olduğu ekran kullanıcılar ile etkileşime ilk olarak geçtikleri ve direkt olarak etkilerinin gözle görülebildiği parçalardan ilkidir. Tabletlerin en önemli parçalarından biri olan kapasitif ekran seçenekleri kullanım koşullarına ve sahip olduğu ekranların boyutlarına göre de çeşitlenerek kullanıcıların hangi senaryoda kullanabileceklerine göre çeşitli versiyonlarda üretilmişlerdir. Bunlardan ilki olan 8 inç ve Casper tablet 10 inç boyutlarına kadar olan modeller ile birlikte daha çok mobil performansı önde tutulduğu ve oldukça küçük çantalar ile çok daha kolay taşınabilir performansın gözle görülür bir şekilde kullanıcıya yansıtıldığı bir seçenek olarak karşılarına çıkmaktadır. Bu tür boyutlara sahip ekran seçenekleri ile birlikte video içerik tüketimi, web tarayıcı üzerinde rahat bir şekilde gezinme, mail kutusu kontrollerin geniş ekranda rahat bir şekilde kontrolü gibi işler rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle sahip olduğu ekran boyutu sebebiyle ailedeki küçük bireylerin kullanımı için de avantajlar sağlayabilmektedir. Küçük ekranın beraberinde getirdiği ağırlık avantajı sayesinde çok daha hafif bir tasarım anlayışı ile birlikte gelen bu ürün gruplarında çocuklar çok daha ergonomik bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirken taşıma açısından da küçük ekran boyutu ile birlikte ekstra avantajlar sağlayabilmektedir. Orta seviye ekran büyüklüğü kategorisi ile birlikte kullanıcılara sunulan 10 inç ve 12 inçe kadar olan modeller sayesinde ise video tüketimi, içerik tüketimi, ofis dosyalarının ön izlemesi ve düzenlenmesi, görüntülü ve sesli konuşmalar için yüksek standartlardaki beraberinde gelen kamerası ile rahat kullanımı gibi birçok avantaj beraberinde gelmektedir. Bu tür ekran boyutlarına sahip ürünler ile birlikte içerik tüketimindeki daha geniş ekran seçeneği kullanıcılara sunulurken günlük hayatta portatif taşımanın rahatlığını aynı zamanda bir üst ekran seçeneği kategorisine nazaran çok daha portatif bir şekilde erişerek iş seyahatleri ve şehir dışı seyahatlerde kullanım açısından da avantajları beraberinde getirmektedir.

Casper Tablet Kullanım Amaçlarına Göre Çeşitlenir

Casper Tablet Kullanım Amaçlarına Göre Çeşitlenir

Casper via tablet Günlük kullanım sırasında gerek aile bireyleri gerek ise ailedeki çocukların da oldukça yüksek oranda oyun oynama koşullarında tercih ettiği ürünler arasında tabletler bulunmaktadır. Bu aşamada yüksek ekran boyutlarına sahip modeller aracılığı ile de beraberinde gelen avantajlar vardır. Casper tablet ekranı Yüksek ekran boyutları ile beraberinde gelen modeller ile birlikte yüksek çözünürlüğe sahip olan versiyonlar sayesinde ekranda bulunan görüntüyü en ince ayrıntısına kadar deneyimleyebilir ve beraberinde gelen yüksek tazeleme hızı seçenekleri arasında da seçim yaparak en iyi oyun deneyimini elde edebilirsiniz. Yine ekran açısından beraberinde gelen özellikler sayesinde yansıma engelleyici mat panellere sahip modeller ile birlikte ister otobüste hareket halindeyken, isterseniz şehirlerarası yolculuklarınızda vakit geçirmek için film ve dizi izlerken, isterseniz ev içi işlerinizde kullanırken en iyi deneyimi elde etmeniz için beraberinde geniş açıda görüntü kaybına yol açmayacak şekilde dizayn edilmiş panel seçenekleri ile birlikte gelmektedir. İlgili panel seçeneklerini barındıran modeller ile birlikte tablet ile birlikte iş kullanımlarınızda geniş açının verdiği avantajlarla birlikte bilgisayar yanına konumlandırarak ikincil işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlarken yüksek renk doğruluk oranları ile birlikte de günlük işlemlerinizde birinci cihazınız olarak kullanarak gerektiğinde içerik üretimi konusunda da en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Bu aşamada kullanıcılara sunduğu mağaza seçenekleri ile birlikte de beraberinde gelen yaratıcı uygulamalar ile birlikte içerik üretiminizi bir üst safhaya getirmeniz için araçlar bulunmasının yanı sıra aynı zamanda içerikleri doğru renk paletinde, yüksek seviyedeki ses kalitesine sahip hoparlörleri ile birlikte deneyimleme fırsatını da kullanıcılara sunmaktadır. Dahili hafızanın da modeller arasında çeşitlenmesi ile birlikte 64 GB dahili hafızaya sahip modellerden 128 GB veya 256 GB gibi çok daha büyük kapasitelere sahip modeller arasından ihtiyacınıza en uygun seçim yaparak kullanım deneyiminizi iyileştirebilir ve daha uzun süreli yüksek performans ihtiyacınızı karşılayabilir veya beraberinde gelen kart slotu ile birlikte harici kartlarınızı cihaz ile tam uyumlu bir şekilde kullanarak farklı versiyonlarda belirtilen üst sınırlara kadar yüksek kapasite ile birlikte kullanma deneyimi elde edebilirsiniz.

Casper Tablet ile Geniş Bağlantı Seçenekleri

Casper Tablet ile Geniş Bağlantı Seçenekleri

Casper tablet klavyeli seçenekleri iş alanlarında kullanırken gereken işlem gücünü ve ekran kalitesi ile birlikte performansını kullanırken bunun yanı sıra gereken bağlantı seçenekleri ile birlikte de dünya ile olan iletişiminizi sağlayabilirsiniz. İster evinizde sadece içerik tüketimi için cihazınızı kullanıyor olun isterseniz çocuğunuzun oyun ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için tercihte bulunmuş olup, beraberinde gelen bağlantı seçenekleri ile birlikte birçok aksesuar ile birlikte kolayca bağlantı yapabilme şansı kazanmanın yanı sıra yüksek kaliteye ve geniş kapsama alanına sahip kablosuz ağ bağlantı seçenekleri ile birlikte de dünya ile sürekli olarak iletişimde olun. Beraberinde gelen gelişmiş WiFi yongası ile birlikte iki bant içerisinde de bağlantı seçeneğini destekleyen model seçenekleri sayesinde 2.4GHz bandının sunduğu geniş bağlantı avantajından yararlanabilir veya destekleyen router seçenekleri ile birlikte kullanabileceğinizi 5GHz bağlantısı seçeneği ile birlikte de yüksek hızla birlikte bağlantı yapabilme şansına kavuşursunuz. Gelişmiş 5GHz bağlantı seçeneği ile birlikte yüksek kapasitelerde bağlantı yapabilme fırsatını yakalar çok yüksek boyutlardaki dosyalarınızı kablosuz bir şekilde ev içi ağınız ve aynı zamanda dünya ile birlikte paylaşabilirsiniz. Tüm Kablosuz bağlantı seçeneklerinin yanı sıra beraberinde gelen SIM Kart slotu sayesinde ise evinizden dışarı çıktığınızda da kablosuz bir şekilde özgürce dünya ile iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz. SIM Kart slotunun sağladığı avantaj ile birlikte data kartınız veya sim kartınız ile birlikte operatörünüzün desteklediği hızlara geniş ekranın avantajını da kullanarak çok daha iyi bir şekilde deneyimleyebilir, hareket halindeyken video içerik tüketimi ve benzeri medya tüketimi işlemlerini gerçekleştirerek zamanı çok daha akıcı hale getirebilirsiniz. Uyumlu modeller ile birlikte gelen GPS/GLONASS/BeiDou özelliklerinin destekleyen modeller aracılığıyla lokasyon belirleme aşamasında nokta atışı yapmanın avantajını yakalayarak her türlü ortamda bu avantajı kullanabilirsiniz. Kesintisiz ve hızlı bir şekilde lokasyon verilerinin sağlanması ile birlikte bu avantajı SIM Kartınızın sağladığı veriler ile birlikte birleştirerek en doğru noktaları saptamada çok daha keskin kararlar alabileceksiniz.

Casper Tablet Uygulama Mağazası ile Sınırsız Seçenek

Casper Tablet Uygulama Mağazası ile Sınırsız Seçenek

Casper tablet kalemli ve diğer modeller günlük işlerinizde kullanacağınız medya oynatıcısından, her türde müzik dinleme işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz popüler ses kütüphane uygulamalarına, caddelerde yolunuzu bulmanızı sağlayacak popüler haritalar uygulamalarından, renk renk her zevke uygun geniş oyun kütüphanesine kadar geniş yelpazeye sahip olan uygulama mağazası ile birlikte sınırsız seçim şansına erişecek, ihtiyacınız olan her kategorideki uygulamaya hızlıca erişebileceksiniz. 190 ülkede kullanımda olan ve dünyanın her bölgesinde kullanıcılara sahip olan beraberinde gelen geniş uygulama kütüphanesi ile yüksek kalitede uygulamaları kullanıcılara sunan Google Play Store ile birlikte her türlü kategoride en popüler seçimlere ulaşmanın özgürlüğünü yaşayacak aynı zamanda cihaz ile birlikte gelen geniş ekran ve stereo ses deneyiminin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan market deneyimi ile birlikte deneyimleyeceğiniz uygulamalarda yorumları da inceleyerek kullanmadan önce genel fikir edinebilir, aynı zamanda kullandıktan sonra deneyimlerinizi kullanıcılarla paylaşarak pozitif ve negatif yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sadece uygulama açısından öne çıkan avantajlara sahip olmamak ile birlikte oyun mağazasında kullanıcılara sunulan geniş kategori seçenekleri sayesinde kullanıcılar hangi kategorilerde ve yaş seviyesine uygun oyunlara erişmek istiyorlarsa çok geniş bir yelpazede aradıklarını bulabilirler. Aksiyon türü oyunlar ile aradığınız heyecanı sizlere sunabilen oyun türlerinin yanı sıra, macera ve bulmaca türlerinin iç içe geçtiği oyunlar ile birlikte eşsiz maceralara ulaşabilir veya çoklu oyuncu seçeneğinin bulunduğu oyunlar ile birlikte tüm dünyadan kullanıcıların bağlandığı oyunlara dahil olmanın eğlencesini çıkarabilirsiniz. Platform türünde sunulan ve içinde klasik seçimlerin yer aldığı kategori altındaki oyunları deneyimleyerek zaman geçirebilir ya da bulmaca türünde saatlerinizi geçirebilirsiniz. Sunduğu geniş kütüphanesi ile birlikte kullanıcılara ekstra avantajlar sunabilen marketi sayesinde bazı destekleyen uygulamaları yüklemeden, sadece tarayıcı üzerinden deneyimliyormuşçasına deneyimleme şansına sahip olabilir ve beraberinde gelen zaman avantajından faydalanabilirsiniz.

Casper Tablet İşletim Sistemindeki Özgürlük

Casper Tablet İşletim Sistemindeki Özgürlük

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda en güncel güvenlik verileri ve beraberinde sunduğu kullanım avantajları ile birlikte de kullanıcılara sunulan modemlerle gelen Android işletim sistemi sayesinde günceli daima yakalar beraberinde birçok avantaj sağlarsınız. Adaptif batarya özelliği ile birlikte gelen yeni versiyon Android işletim sistemine sahip cihazlar ile birlikte tek bir şarj ile çok daha uzun kullanım sürelerine ulaşırsınız. Adaptif batarya teknolojisi ile birlikte, işletim sistemi tabletinizi daha çok nasıl kullandığınızı öğrenir ve bu sayede sık kullanmadığınız uygulama ve servisleri kapatarak bataryayı sürekli olarak tüketmelerini engeller. Aynı şekilde kullanım alışkanlıklarınıza göre şekillenen bir diğer özellik ise adaptif parlaklık özelliğidir. Adaptif parlaklık özelliği sayesinde sürekli olarak değişik koşullarda parlaklığı değiştirmek zorunda kalmaz, sizin belirli zaman aralıklarında ayarladığınız parlaklık seviyelerini inceleyerek ortalama ayarları cihaz için otomatik olarak gerçekleştirir. Beraberinde gelen gelişmiş tahmin özellikleri sayesinde her zaman bir sonraki adımınızı tahmin ederek işletim sistemi tabanında sürekli olarak öneriler sunarak işlemlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirmeniz için yardımcı olur. Örneğin sabah rutininize uygun şekilde belirli saatlerde maps kullanımı ve podcast uygulamasını ön tarafa çıkararak ilgili uygulamalara çok daha hızlı ulaşmanızı sağlayabilirken, iş alanınızda cihazınızı kullanmak isterseniz işte daha çok sıklıkta kullandığınız drive gibi uygulamaları öne çıkararak zaman açısından avantajlar kazanmanızı sağlamaktadır. Özellikle bu alanda öne çıkan diğer bir özellikle kulaklıklarınızı bağladığınız anda sunduğu uygulama seçenekleri ile birlikte direkt olarak kullanıma uygun şekilde bağlantıyı sağlamış olursunuz. İşletim sistemi ile birlikte gelen kartlar özelliğine benzeyen özellik sayesinde örneğin Google içerisinde favori haritalar uygulamanız ile ilgili bir arama yaparsanız ev ve iş lokasyonlarınızla ilgili kartları, bu lokasyonlarla halihazırda aranızda bulunan mesafeyi ve aynı zamanda varış sürenizi görebilir, daha uygulamaların içerisinde girmeden birçok işlemi bu kartlar aracılığıyla sağlayabilme fırsatına erişirsiniz. Özellikle son güncellemelere sahip işletim sistemleri ile birlikte kullanıcılara sunulan en göze çarpıcı yeniliklerinden birisi olan sezgisel gezinme özelliği sayesinde butonlara olan ihtiyacınız en az orana düşerek doğal parmak hareketleriniz ile birlikte cihazınız üzerinde tam hakimiyete sahip olmanız sağlanmış, uygulama arasındaki geçişlerden, uygulama çekmecesine kadar birçok alanda çevik hareketler sergilemeniz çok daha kolaylaştırılmıştır.

Casper Tablet Uzun Batarya Performansı

Casper Tablet Uzun Batarya Performansı

Geniş ekran seçenekleri, gelişmiş ses deneyimi ile birlikte içerik tüketimi deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilecek hoparlörleri ve aynı zamanda sunduğu bağlantı seçenekleri ile birlikte tüm gün boyunca dünya iler aranızdaki bağlantıyı kesintisiz bir şekilde sunabilen iletişim yongaları ile birlikte tam bir deneyimi kullanıcılara sunabilen Casper tablet modelleri, aynı zamanda beraberinde gelen gelişmiş pil performansı ile birlikte kullanıcılara gün boyunca kesintisiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Casper tablet özellikleri ile birlikte kullanıcılara gün boyunca gelişmiş bir deneyim sunmayı amaçlarken aynı zamanda bu deneyimi gün içerisinde kesintisiz bir şekilde sunabilmek için yazılımsal ve teknik avantajlara da sahip. Casper büyük tablet modellerinde beraberinde gelen geniş kapasiteye sahip pil seçenekleri ile birlikte herhangi ekstra teknik bir ayara gerek kalmaksızın yüksek kapasiteye sahip modelleri gün boyunca deneyimleyebilmenizi sağlarken, Casper Nirvana tablet modelleri ile birlikte gelen son güncelleştirmelerdeki en yenilikçi özelliklerden birisi olan adaptif batarya yazılım özelliği sayesinde gün içerisinde kullandığınız uygulamaların sıklığını ölçerek belirli uygulamaların arka planda sürekli olarak çalışmasını önler ve uzun saatlere varan kullanım deneyimini kullanıcılarla buluşturur. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken geniş ekran ve yüksek doğrulukta renk kapasitesine sahip ekranı ile birlikte yüksek seviyelerde stereo efekti ile birlikte ses deneyimi elde etmenizi de sağlayarak eşsiz bir multimedya deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Uygulama zamanlayıcı özelliği sayesinde gün içerisinde uzun süreler boyunca kullandığınız uygulamalar için yazılımsal olarak zaman limiti ekleyerek aşırı uzun sürelerde kullanımın önüne geçebilir ve alışkanlıklarınızı düzenleme konusunda da işletim sisteminizin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Batarya performansınızın tam tasarruf modunda çalışmasına yardımcı olabilecek diğer bir özellik sayesinde yatağa yattığınız zamanlarda otomatik olarak aktifleşmesini sağlayarak yüksek oranlara varan tasarruf miktarlarına erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman dünya ile olan bağlantınızı koparmanızı sağlayan rahatsız etme modu ile birlikte bildirimleri tek bir tuş ile birlikte sessize almanın ve huzura ulaşmanın rahatlığını yaşarken aynı zamanda ekranınızın da gri tonlara bürünmesi ile birlikte geceleri çok daha rahat bir kullanım elde edebilir, kitap okuma gibi uzun süreli işlemleri yüksek batarya performansı ile beraber deneyimleyebilmenin avantajını yakalarsınız.