Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Asus Dizüstü Bilgisayar Modelleri ve Fiyatları  için 4 sonuç bulundu

Bilgisayarların çağımızın teknolojik olanaklarının gelişmesinde üstlendiği rol düşünüldüğünde, ne denli önemli aygıtlar oldukları net bir şekilde anlaşılabiliyor. Zira kendileri teknolojinin önemli bir eseri olarak hayatımıza girdikleri günden bu yana sağladıkları kolaylıklarla yaşamımıza hız ve renk katıyorlar. Bilgisayar üzerinden gerçekleştirilmesi gereken işlerin her an, her yerde yerine getirilebilmesini sağlayan dizüstü modeller ise bilgisayarların modern dönemdeki başarılı tasarım özellikleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda kendisine özgün bir alan açan Asus notebook modelleriyle fark yaratan performans ve fonksiyonlar sunuyor. Başlangıç düzeyinden gelişmiş düzeye kadar farklı kullanıcılara hitap eden Asus laptop modelleri arasında sizin de kendi kişisel ihtiyaçlarınıza yanıt verecek alternatifler mevcuttur.

Asus Dizüstü Bilgisayar Yenilikçi Dizaynıyla Yanınızda

Asus Dizüstü Bilgisayar Yenilikçi Dizaynıyla Yanınızda

Dizüstü tabiri ile teknoloji dünyasında kolay taşınabilir bilgisayar tasarımı ifade edilir. Kullanıcıların basitçe bir çantayla gittikleri her yere götürebildikleri, şarj edilebilir ve bataryalı olarak elektrik bağlantısı olmasa dahi kullanılabilir haldeki dizüstü bilgisayarlar siz hangi fonksiyonu istiyorsanız, onu yanınızda taşımanıza olanak tanıyorlar. Günümüzde hız kazanmanın önemini bilen bir marka olarak Asus, yarattığı dizüstü bilgisayar modellerinde bu taşınabilirliği modern bir noktaya taşıyor. Hafif, ergonomik ve sade dizayn özellikleri taşıyan Asus dizüstü bilgisayar modelleri kullanıcılarını yormadan ihtiyaçlarına yanıt veriyorlar. Günlük kullanımda dizüstü bilgisayar taşırken fazladan efor harcamak istemeyenler için markanın modelleri hafiflikleriyle gittiğiniz her yere eşlik eden bir dost gibidir. Asus laptop modelleri için ağırlık standartları modellerin ekran genişliği, donanım özellikleri gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Tayvanlı teknoloji markası Asus tüm ürünlerinde en üst donanım şartları söz konusu olduğunda dahi minimum ağırlık çizgisini öne çıkarmaktadır. Bu yönden 17.3 inçlik en büyük ekrana sahip tam donanımlı modellerinde dahi maksimum 2.9 kg ağırlık ortaya koymaktadır. Bir masaüstü bilgisayardan farksız sayılabilecek performans ortaya koyabilen modeller için bu düzeydeki ağırlık oldukça başarılıdır. Hafifliğin yanında sade tasarım çizgilerinin de dikkat çektiği dizüstü bilgisayar Asus markasının modelleriyle tercih edilebilir. Gaming bilgisayarlarda maksimalist ve hareketli tasarım özelliklerini öne çıkaran marka, günlük kullanım için tercih edilebilecek modellerde ise ergonomik dizaynı benimsiyor. Asus notebook modelleri arasından seçim yapmadan önce, cihazı hangi alana göre tercih ettiğinizi belirlemenizde fayda var. Eğer basitçe ofis programları, veri depolama, düzenleme ve ayıklama gibi işler için bir model tercih edecekseniz hafif ve küçük ekrana sahip alternatiflere yönelebilirsiniz. İş alanı yerine yüksek performans gereksinimi duyan oyunlar için bir Asus bilgisayar notebook alternatifi arıyorsanız o halde geniş ekranlı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Farklı kullanıcı tiplerinin arzularına yanıt veren modellere ürün kategorisinde yer veren Asus’un dizüstü bilgisayarlarına göz atarak, ihtiyaçlarınıza uyum gösteren modelleri belirleyebilir ve beğendiğiniz seçeneği hemen satın alabilirsiniz.

Asus Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Asus Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlara kıyasla kompakt olmaları yönünden günümüzde daha fazla tercih ediliyor olmalarına karşın performans açısından daha farklı bir çizgide oldukları düşünülebilir. Özellikle yüksek donanım standartları söz konusu olduğunda piyasada alternatif sayısının kısıtlı olduğu anlaşılmaktadır. Asus, bu alanda söz sahibi markalar arasında yer alıyor ve masaüstü bilgisayar performansını dizüstü modellerinde de ortaya koyuyor. Pek tabii ki markanın fiyat skalası da ürünlerin sahip oldukları gelişmiş özellikler paralelinde artış gösterebiliyor. Minimalist donanım ve tasarım özelliklerine sahip alternatifler ise daha uygun fiyatla karşımıza çıkıyor. Asus laptop fiyatları kişisel ihtiyacınızı karşılayacak performans özellikler paralelinde artış göstereceğinden, ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu çizgideki modeli satın alabilirsiniz. Marka modern dönemin baş döndüren oyun dünyasına hitap eden laptop modellerinde, en üst hız performansını sunuyor. ROG serisindeki Asus gaming laptop modelleri arasında 17.3 inçe kadar ekran genişliğine sahip modeller bulunuyor. 8 GB hafıza kapasitesiyle yüksek seviye harici ekran kartı taşıyan bu modellerde grafik performansı asla sekteye uğramıyor. Hızını ve gücünü Intel işlemcilerden alan üstün performans özelliğiyle öne çıkan modellerde 2.2 GHz’e kadar hız düzeyinde i7 işlemciler bulunabiliyor. 32 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar SSD desteğiyle günümüzde piyasada yer alan en yüksek donanım ihtiyacı gereksinimi ortaya çıkaran oyunlar dahi kolaylıkça çalıştırılabiliyor. Minimal kullanım ihtiyaçları için ise Asus mini notebook modelleri tercih edilebilir. ZenBook serisindeki mini notebooklar arasında 13.3 inç ekran genişliği ve 1.2 kilogram gibi oldukça düşük ağırlık özellikleri taşıyan alternatifler yer alıyor. Bu modeller tıpkı bir defter gibi çantada kolayca taşınabilmelerinin yanında, zarif tasarımlarıyla da dikkat çekiyorlar. 13.5 milimetrelik kalınlığa sahip alternatiflerin yer aldığı ZenBook serisindeki modellerde Intel Core i5 ya da i7 işlemci seçenekleri hız performansını ortaya çıkarıyor. Asus i5 notebook performansıyla ortalama günlük kullanıma hitap ediyor. Asus i7 notebook ise daha gelişmiş işlemler ve işler için tercih edilebiliyor. Sonuç olarak tüm ürünlerde göze çarpan farklı ihtiyaçlara yanıt veren özellikler Asus’un ürün kategorisindeki modellerle keşfedilebiliyor.

Asus Dizüstü Bilgisayar Pratikliği Günlük Hayatınıza Getiriyor

Asus Dizüstü Bilgisayar Pratikliği Günlük Hayatınıza Getiriyor

Dizüstü bilgisayarlar günlük kullanımda sağladıkları faydaları ile dikkat çekiyor ancak sadece iş için değil multimedya ve eğlence için de kreatif bir ortam elde etmenizi mümkün kılabiliyor. Asus, yenilikçi dokunuşlarla kullanım alanındaki unsurları kullanıcılar için ideal ve keyifli bir yöne sürüklüyor. Asus bilgisayar dizüstü modellerinde klavye tasarımı kullanıcıların hızını ve yazım deneyimini yeni bir boyuta taşıyor. Zeminden aydınlatma sistemine sahip tuşlarıyla, karanlık ortamlarda dahi yazım performansını düşürmeyen klavyeye sahip Asus laptop modelleri parmak ucunuzla harikalar yaratırken ara vermenize neden olmuyor. Mouse ve klavye kullanımını ortadan kaldıran 360 derece döndürülebilir ekranlı Asus notebook dokunmatik olarak dizüstü bilgisayar kontrolünü mümkün kılıyor. Parmak ucunuzla veya Asus kalemle kontrol edebileceğiniz ekranda harikalar yaratırken hiçbir sınırla karşılaşmıyorsunuz. En hareketli ortamlarda dahi rahat kullanım standartları taşıyan modellerde çizim yaparken ve tasarımlar ortaya çıkarırken konforunuzu kaybetmiyorsunuz. Pil ömrü, dizüstü bilgisayarlarda önem arz eden bir meseledir. Asus markası modelleri ile bu konuya odaklanıyor. Kullanıcıların uzun süreli kullanım standartlarını geliştirmeyi hedefleyen marka, yarattığı yeni modellerde 12 saate kadar pil kullanımını mümkün kılan batarya özelliklerini sunuyor. Yolculuk sırasında veya mobil olarak çalışmanız gereken zamanlarda işlerinizin aksamaması için uzun süre dayanan pile sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızda ürettiğiniz ve depoladığınız içeriklerin güvenliğini sizin kadar önemseyen Asus notebook modelleri parmak izin sensörüyle şifreme standartlarını sizinle bağdaştırıyor. Parmak izinizi şifreniz haline getiren sensörlerle, cihazınıza yetkisiz erişim engellenebiliyor. HDMI, VGA, USB, LAN ve SD Kart girişlerine sahip modeller çok yönlü bağlantı fonksiyonları ortaya koyuyorlar. Ekranlarla, diğer teknolojik cihazlarla ve modemlerle kablolu bağlantıyı mümkün kılan girişler, modellerin sağ veya sol tarafında kreatif bir şekilde yer alıyor. Böylelikle Asus laptop modelleri tasarım özelliklerinin gün yüzüne çıkardığı zarifliği giriş portlarının çokluğuyla kaybetmiyorlar. İş hayatına, oyunculara, öğrencilere ve günlük rutin kullanıma hitap eden farklı tasarım ve performans standartları taşıyan Asus laptop fiyatları ve modelleri hakkında bilgi edinmek üzere markanın ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz.