ÜCRETSİZ KARGO

HP DHE-8010 Mikrofonlu LED Aydınlatmalı Oyuncu Kulaklığı
(54)
234,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H360G 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(5)
454,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP 4BX33AA Pavilion 600 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı
(5)
850,00 TL
750,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP H2800 2AP95AA Stereo Kulak Üstü Kulaklık
(40)
299,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP DHE-8009 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
(0)
299,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP G2 428H6AA Stereo Kablolu Kulak Üstü Kulaklık
(0)
389,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP G2 428K7AA Stereo 3.5 MM Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
(0)
384,38 TL
369,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP 6MF36AA Mindframe Prime Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(0)
1.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP G2 428K6AA Stereo USB Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
(0)
529,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H160G Profesyonel Oyuncu Kulaklığı
(0)
399,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H120G Stereo Oyuncu Kulaklığı
(0)
269,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP Pavilion 400 4BX31AA Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(42)
584,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H120 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(21)
309,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H160GS 7.1 Kulak Üstü Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(0)
509,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP DHE-8002 LED Aydınlatmalı Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(0)
498,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP DHE-8005 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(0)
909,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP H200S Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(0)
449,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

HP T1A66AA Stereo 3.5 MM Kulak Üstü Kulaklık
(0)
314,45 TL
305,02 TL

HP, dünyanın en tanınmış ve değerli markaları arasında yer almaktadır. HP markası yazıcılar, bilgisayarlar, monitörler, sunucular, ağ donanımları ve diğer birçok ürün için tüketicilerin tercihidir. HP kulaklık alanında kaliteli ürünler üretmektedir. Öyle ki, dünyanın dört bir yanında binlerce perakende ve e-ticaret şirketi markaya ait ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. HP kulaklık fiyatları çeşitli özellik ve teknolojiye göre değişmektedir. En geniş bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

HP Kulaklık ve Özgün Tasarımlar

HP Kulaklık ve Özgün Tasarımlar

HP markası, kulaklık alanında birçok farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. Kafa bantlı, iki kulaklı, kulak üstü, kulak içi, çengelli ve enseden bantlı olmak üzere birçok farklı modele sahiptir. HP kulak içi kulaklık çeşitlerine bakacak olursak, göze ilk olarak etkileyici tasarımı çarpmaktadır. Renk ve iç detayları ile dikkat çekmektedir. Kızıl ve canlı renk tonlarındaki modeller kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. HP kulak üstü kulaklık modelleri kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kulak yastıkları oldukça geniştir. Kafa bandının üzerinde metal çift köprü detayı yer almaktadır. Bu detay, tasarım anlamında cihazı bir kulaklıktan çok daha öteye götürmektedir. Kablolu ve kablosuz olarak tercih edilebilmektedir. HP Bluetooth kulaklık modelleri genellikle kablosuz sınıfına girmektedir. Kablosuz olduğu için bilgisayar veya oyun konsollarına Bluetooth yardımı ile bağlanabilmektedir. Bu kulaklık çeşidinin en güzel özelliklerinden biri rahat bir hareket imkânı sağlamasıdır. HP stereo kulaklık olarak adlandırılan modeller ise çok rahat bir kullanıma sahiptir. Tuşları anlaşılırdır ve kullanırken herhangi bir zorlanmaya sebep olmamaktadır.

HP Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

HP Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

HP herkes tarafından bilinen ve tasarımları ile her evde yerini alan bir teknoloji markasıdır. Yalnızca tasarımları ve renkleri ile değil, üstün teknolojisi ile gündeme gelmektedir. Bu üstün teknoloji sayesinde hem kullanım ömrü uzun hem de dayanıklı cihazlar üretmektedir. HP kulaklık çeşitleri özellik bakımından oldukça zengindir. Örneğin kulaklık frekansı 20 Hz ile 20.000 Hz arasında olan modeller vardır. Bu frekans genişliği oldukça idealdir. Çünkü frekans aralığı ne kadar büyük olursa ses kalitesi o kadar iyi ve anlaşılır olacaktır. HP kulak içi kulaklık da dahil olmak üzere, tüm modeller tak ve kullan özelliğine sahiptir. Kolay ve rahat bir şekilde dilediğiniz an kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Kulaklık hassasiyeti ideal desibel oranlarında seyretmektedir. Desibel oranı uygun olan kulaklıklar sesi daha iyi algılamanıza yardımcı olmaktadır. HP kulak üstü kulaklık modelleri genellikle oyunlarda kullanılmaktadır. Bilgisayar ve çeşitli oyun konsolları ile kolayca uyum sağlamaktadır. Rahat kulak yastıkları sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile tahriş veya yaraya sebep olmamaktadır. Ses yalıtımı konusunda oldukça iddialı olan HP kulaklık< çeşitleri, dışarıdan gelen seslerin duyulmasını da engellemektedir.

HP Kulaklık Yaşam Tarzına Göre Nasıl Seçilir?

HP Kulaklık Yaşam Tarzına Göre Nasıl Seçilir?

HP kulaklık birçok farklı modele ayrılmaktadır. Hem tasarım hem de özellik anlamında farklılık gösteren modeller, farklı kullanıcılara da hitap etmektedir. Örneğin, spor salonuna sıkça giden biriyseniz daha hafif kulaklıklar tercih edebilirsiniz. Hafif kulaklıklar çalışmak için en uygun seçeneklerden biridir. HP kulak içi kulaklık modellerinden biri işinizi görecektir. Ama HP kulak üstü kulaklık modelleri arasında da hafif yapıya sahip kulaklıklar bulunmaktadır. Sürekli seyahat eden biriyseniz ve uçuş seslerinden rahatsız oluyorsanız, gürültü önleyici ya da ses yalıtımı iyi olan bir kulaklık seçebilirsiniz. Motor seslerini duymanızı engelleyecek, kaliteli kulaklıklar HP markasında yer almaktadır. Eğer kablosuz bir model seçerseniz de taşımanız daha kolay olacaktır. Kulak üstü kulaklıklar aynı zamanda katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede valizinize rahatlıkla sığacaktır. Eğer büyük bir müzik organizasyonunda ve bir DJ setinde kulaklık kullanacaksanız, bas seviyesi yüksek bir HP kulak üstü kulaklık modeli tercih edebilirsiniz. Mükemmel bir ses kalitesi ile gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Çünkü HP’de herkese göre bir kulaklık var!