ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Core Plus Argb 12Cm Fan İşlemci Soğutucu
(12)
269,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arctic Liquid Freezer Iı 420 Intel / Amd Uyumlu. 420Mm Radyatör
(0)
4.289,99 TL
4.249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool 9Cm Ve 8Cm Fan İşlemci Soğutucu Ae Cc Verkho2D
(1)
291,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Cylon 4F Argb 12Cm Fan Intel & Amd Uyumlu Kule Tipi
(10)
978,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Astro12 Pro 3X12Cm Argb Led Fan Hub Uzaktan Kumanda
(2)
745,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Spectro12 12Cm Frgb Fan Ae Cfspctr12
(2)
170,00 TL
150,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arctic F14 Pwm Pst 140Mm Siyah Kanatlı Siyah Çerçeveli Ka
(0)
267,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Force 12Cm Hız Ayarlı.Pwm Sessiz Fanı Ae Cffr120Pbk
(3)
174,86 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Force 12Cm Hız Ayarlı.Pwm Sessiz Fan Ae Cffr120Prd
(7)
199,14 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Silverstone Air Blazer 120Rw Argb Led Beyaz 12Cm Fan
(0)
392,81 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Cylon 4 A Rgb 12Cm Fan İşlemci Soğutucusu
(1)
969,14 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Verkho3 9Cm Fan İşlemci Soğutucu Ae Cc Verkho3
(1)
315,86 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Verkho2 2X6Mm Isı Borusu 4Pin Pwm İşlemci Soğutucu
(33)
266,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Force Series 12Cm Siyah Sessiz Kasa Fanı Ae Cffr120Bk
(23)
122,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Duo12 12Cm Argb Rgb Led Fanlı Ae Cfduo12
(7)
231,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Işıklı Vantilatör Usb Girişli Animasyonlu Ledli Her Alanda Kullan
(5)
99,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Duo20 20Cm Argb Adreslenebilir Rgb Led Fanlı Ae Cfduo20
(2)
475,09 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aerocool Air Frost 2 Ae Cc Af2 Işlemci Soğutucusu Fixed Rgb 9C
(2)
231,95 TL

Aerocool Soğutucu & Fan

Günümüz dünyasının göz ardı edilemez teknolojisi olan bilgisayarlar, insanların hemen her işini yapan en önemli icatlardan bir tanesi olmuştur. Buna bağlı olarak, bilgisayarların sizi gün içinde yarı yolda bırakmaması için bakım ve soğutma işleminin en doğru şekilde yapılması gerekir. Soğutma alanında uzman markalardan bir tanesi haline gelen Aerocool soğutucu birçok özelliği ve kullanıcı dostu tasarımı ile soğutma işlemini en doğru şekilde tamamlamayı amaçlamaktadır. Sessiz performansı ve bilgisayarın içinde bulunan parçaların güvenliğini sağlayan teknolojisi ile bilgisayarınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Siz de, talebinize uygun olan Aerocool fan tercihi yaparak üstün soğutma işleminin keyfini çıkarabilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde bilgisayarınızı rahatça kullanabilirsiniz.

Aerocool Soğutucu ile Yüksek Performanslı Bilgisayara Sahip Olun

Aerocool Soğutucu ile Yüksek Performanslı Bilgisayara Sahip Olun

İşlevinin yanı sıra estetik görünüme de önem veren kişiler için özel olarak tasarlanmış Aerocool sıvı soğutma cihazı, özellikle oyun oynayan kişilerin en sevdiği cihazlardan bir tanesi olmuştur. RGB özelliğine sahip soğutucu, LED kontrol butonu sayesinde ayarlanabilen 8 adet eşsiz RGB aydınlatma moduna sahiptir. Buton ile dilediğiniz ışık ayarını özelleştirirken soğutucunuz, işlemcinin ısısını minimum seviyede tutar. Bu işlemi yaparken seçmiş olduğunuz ayarlarla size ve kasanıza görsel bir renk şöleni sunar. Aerocool fan rgb modeli, adreslenebilir RGB anakart ya da LED butonu ile kolayca kontrol edebileceğiniz 2 adet 12 cm'lik RGB fana sahiptir. Bu şekilde aydınlatma isteğinizi binlerce renkle çeşitlendirebilir ve zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Soğutucu fan, tam uyumluluk için 3 adet bağlantı kablosu ayrıcalığı sunar. Bu kablolarla dilediğiniz şekilde cihaza bağlanabilir, soğutma işlemine hemen başlayabilirsiniz. İlk bağlantı, adreslenebilir RGB anakartının fonksiyonlarına erişebilmek için oluşturulmuş anakart bağlantı kablosudur. İkinci bağlantı, cihazın adreslenebilir RGB donanımının yanı sıra diğer RGB fanlarına ya da donanımlarına erişebilmek için oluşturulan kablodur. Son bağlantı ise, RGB donanımına erişebilmek için oluşturulan SATA güç kablosudur. Bu 3 bağlantı şeklinden istediğiniz bir bağlantıyı seçerek aktive edebilir, soğutucu ve bilgisayarınız arasında tam uyumluluk yakalayabilirsiniz. Bu tür modelleri için özel olarak geliştirilen su blokları, ısı iletkenliğini en üst seviyelere çıkarmak amacıyla bakır maddeden üretilmiştir. Cihazın mikro kanal tasarımı, bilgisayar parçalarının standart ya da en yoğun şekilde çalışması durumunda en doğru ısıyı dengeleyerek, hızlı sıcaklık dağılımı sağlar. İşlemcinin titreşimini azaltmak amacıyla pompa, radyatörün yan kısmında bulunan özel bir bölgede konumlandırılmıştır. Bu sayede işlemci daha az titreşimde ve gürültüde çalışarak kullanım ömrü uzar. Aerocool işlemci soğutucu, yüksek kalitede ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olup, kullanıcılar tarafından beğenilmeye devam etmektedir. Boruyu kaplayan dayanıklı teflon malzeme, soğutucunun ömrünü uzatarak su kaybı yaşamasını önler. Hava akımının artmasını sağlayan özel çiçek yaprağı şeklindeki pervaneler maksimum soğutma sağlarken, makinenin sessiz çalışmasına yardımcı olur. Titreşim önleyici özel pedler, fan dönüşünün sebep olduğu titreşimleri minimuma indirmeye yardımcı olur.

Titreşim Seviyesini En Aza İndiren Aerocool Soğutucu

Titreşim Seviyesini En Aza İndiren Aerocool Soğutucu

Kasanız için sessiz çalışma imkanı sağlayan yeni nesil teknoloji ile kullanıcıları büyüleyen Aerocool 120 mm boyutuyla mükemmel soğutma imkanı sağlar. Maksimum hava akımını minimum ses ile harmanlayan model, kauçuk kaplı kanatlarıyla çok kısa bir süre içerisinde işlemcinizi soğutabilir. 4 adet güçlü LED ışığı ve kanatlarında bulunan özel tasarım kaplama ile soğutucu, kasanızda eşsiz bir hava girdabı oluşturur. Alışılmışın dışına çıkan tasarımı ile soğutucu fan, pervanelerinin üst kısmında bulunan kauçuk ve plastik malzeme karışımı, kanatçıklarda oluşan rüzgar gürültüsünü en aza indirerek hava akımını doğrudan kasa içine yönlendirir. Yine kanatların arka kısmında bulunan özel tasarım golf topu yüzeyi, oluşacak türbülans miktarını en aza indirir. Kanatlara ulaşan hava akımı golf topu yüzeyine çarparak düzenlenir ve türbülanstan oluşan gürültü de en az seviyeye iner. Oluşturduğu yüksek hava akış kapasitesi sayesinde kasanızın içindeki soğuk hava akımı, sessiz bir şekilde dolaşarak dışarıdan kendini belli etmez. Ürünün tasarımında kullanılan ses kırıcı köşe bantları, havanın en çok sıkıştığı alanda bulunur. Bu özel bantlara çarpan hava sönümlenerek gürültü miktarını minimum düzeyde tutar. Buna ek olarak kenarların silikon yapılı olması ile fanı sabitler ve bir fanın oluşturabileceği tüm ses dalgalarını ve titreşim seviyesini en aza indirir. Soğutucu maksimum devirde çalışsa bile sadece 15.8 dbA sese sahiptir. Bu özellik ile gece ya da gündüz fark etmeksizin her alanda çalışmalarınızı sessiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Daha da sessiz bir çalışma tercih ederseniz, özel hız düşüren kabloyu kullanabilir, neredeyse duyulmayacak kadar az bir sese tanık olabilirsiniz. Buna ek olarak, cihazın sunduğu Fluid Dynamic Bearing teknolojisi, motor yataklarında bulunan yağ ile cihazda oluşan sürtünme ve sesi en aza iner. Bu teknoloji sayesinde cihazın ömrü yaklaşık 100.000 saate çıkarak uzun bir kullanım ömrü sunar. Cihazın düzenli bakımı yapıldıktan sonra talimatlara uygun olarak kullanıldığında bu rakam değişiklik gösterebilir. Siz de Aerocool fan fiyat bilgisi ve yeni nesil teknolojiye sahip modeller için sayfamızı inceleyebilir, Aerocool fan nasıl sorusunun cevaplarına göz atarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Aerocool Soğutucu İşlevselliğinin Yanında Görsel Şölen Sunar

Aerocool Soğutucu İşlevselliğinin Yanında Görsel Şölen Sunar

Markanın özel olarak geliştirdiği Silent Master serisi, üstün soğutma performansını, sessiz çalışma prensibini harmanlayarak en iyi ürünlerden bir tanesini piyasaya sunmuştur. Aerocool 20cm fan şeffaf buz mavisi rengiyle görenlerin büyük beğenisini toplayarak talebi arttırmaktadır. 76 CFM'lik hava akışı kapasitesine sahip soğutucu fanı, eşsiz yüksek performansının yanı sıra 18 dbA ses seviyesi ile en sessiz çalışan modeller arasındaki yerini almıştır. Güçlü ve göz kamaştıran mavi LED'leri ve ışığı bambaşka boyutlara taşıyan özel tasarıma sahip pervaneleriyle hem kasanızı, hem de akşamları odanızda vakit geçirirken buz mavisi bir görüntü oluşturur. Şeffaf kanatlara çarparak kırılan LED ışık ile kasanız, oyun oynadığınızda ya da rutin işlerinizi yaparken mavi rengiyle sizi büyüleyecektir. Teknolojinin her geçen gün artmasıyla ortaya çıkan yeni parçalar, bilgisayar ısısının artmasına sebep olabilir. Bilgisayar ısısını azaltmak için kullanılan yüksek performansa sahip soğutucular da gürültü miktarını arttırabilir. Yüksek soğutma yaparken sessiz bir şekilde çalışma özelliğine sahip Aerocool 200 mm fan modelleri, özel eğimli pervane yapısı ile beklentileri karşılar nitelikte hava akışı sağlar. Eski ve yeni üretime sahip tüm kasalara erişim sağlayabileceğiniz, 3 pin bağlantısının yanında ekstra olarak 4 pin Molex (IDE) güç girişine sahiptir. Bu özellik sayesinde üründen maksimum performans sağlayarak istediğiniz kasalarda kullanım imkanına erişebilirsiniz. Soğutucu fanın sahip olduğu kanatların tasarımı sayesinde ışığa yön verirken kasanıza maksimum serinlik sağlayan ürün, soğutma ve kasa ürünleri pazarındaki yerini her geçen gün genişlemeye devam etmektedir. Daha küçük ve portatif ürün arayışındaysanız, markanın 12 cm modellerine göz atabilirsiniz. 4 adet 6 mm çapındaki bakır ısı borusu, işlemciye direkt olarak temas ederek bakırdan aldığı gücü maksimum ısı iletimine dönüştürür. Kule tipi küçük boyutu ile en yüksek derece hava akımı performansı göstererek alanındaki en verimli soğutucu fanlardan bir tanesi haline gelmiştir.