Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Vestel Su Sebili Fiyatları  için 24 sonuç bulundu

24 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Vestel Su Sebili

Evlerde ve iş yerlerinde su depolamayı oldukça pratik bir hale getiren su sebilleri farklı genişlik ve boyutlarda tasarlanır. Çeşitli işlevsel ve teknik özelliklerle donatılan su sebillerini kullanmak ne kadar kolay olsa da özellikle bakımına özen göstermek gerekir. Sağlıklı su içmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında Vestel’in üstün niteliklere sahip su sebili modelleri bulunur. Yaptığı çalışmaları ve geliştirdiği teknolojilerle elektronik cihazlar söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerden biri olan Vestel, sebil modelleriyle de kullanıcıları memnun eder. Vestel su sebili çeşitleri farklı kapasite, boyut ve kullanım kolaylığı sağlayan diğer özelliklerle tasarlanarak kullanıcılar için farklı alternatifler yaratılır. Evlerde, ofislerde, hastane ve okullarda kullanıma uygun Vestel su sebili modelleri farklı sıcaklık ayarlarına sahiptir. Tüm su sebili modellerinde bulunan bu farklı ayarlarla ister normal steril su içebilir isterseniz de çay, kahve gibi sıcak içecekleri tüketebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde içecek ihtiyacının karşılanmasını sağlayan su sebilleri ergonomik, şık ve modern tasarımlara sahiptir. Özellikle evlerinde ve iş yerlerinde yer sıkıntısı çekenler geniş hazneli fakat çok yer kaplamayan modelleri rahatlıkla tercih edebilir. Kaliteli materyallerle üretilen su sebilleri doğru bir bakımla birlikte uzun yıllar hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilir. Soğuk ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak farklı tasarım ve özelliklerdeki su sebilleri farklı fiyatlara sahiptir. Buradan Vestel su sebili fiyatları sıralaması yaparak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vestel Su Sebili Modelleri

Vestel Su Sebili Modelleri

Vestel su sebili modelleri arasında su haznesi yukarıda olan geleneksel sebillerin yanı sıra deponun alt kısımda bulunduğu yeni nesil sebiller de bulunur. Farklı tasarımlara sahip olan bu modellerin teknik ve fonksiyonel özellikleri de değişiklik gösterir. Depolama alanının üst kısımda olduğu modellerde damacanayı ters çevirip bu kısma takmak gerekir. Damacananın konumlandığı noktanın etrafı açıktır. Bu sayede, kullanıcılar ne kadar su tükettiklerini kolay bir şekilde görebilir. Sıklıkla tercih edilen geleneksel su sebili Vestel tarafından farklı iç mekanizmalar kullanılarak güncellenir. Yeni modellerde damacana kısmı alt taraftadır. Tabanda bulunan depolama alanı kullanım kolaylığı sunar. Suyun depolama alanından yukarı doğru çıkması için Vestel çeşitli teknolojiler geliştirir. Su sebilleri normalde sıcak ve soğuk suya kolay erişim için kullanılsa da Vestel sebil modellerinde farklı sıcaklık ayarlarına yer verir. Sıcak/soğuk, sıcak/normal/soğuk ve serin/soğuk olarak temin edilebilen su farklı amaçlarla kullanılabilir. İki ve üç musluklu modellerde sıcak su maksimum 90˚C’den 94˚C’ye kadar ısınabilir. Soğuk su ise 6˚C ila 10˚C arasındadır. Normal su fonksiyonunun bulunduğu modellerde ise sıcaklık 15˚C’dir. Çok fonksiyonlu sebillerde çift depolama alanı bulunur. Bu sayede istenen sıcaklıkta su kullanılabilir. Modellerde genel olarak 3 litre soğuk su, 1 litre de sıcak su depolanacak alan sağlanır. Bazı yeni modellerde bu alanlar daha geniştir. Depolama alanı altta bulunan modellerin bazılarında 3.6 litre soğuk su ve 1 litreden fazla sıcak su alanı bulunur. Vestel su sebili tanklarında ise paslanmaz çelik kullanılır. Kolay kolay deforme olmayan paslanmaz çelik düzenli temizlik ve bakım yapıldığı takdirde sebillerin uzun süre sorun çıkmadan kullanılabilmesini sağlar. Vestel, işlevsel olarak su sebili modellerinde farklı özelliklere de yer verir. Çocuk kilidi, LED ekran, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını otomatik olarak açıp kapatma gibi özellikler kullanıcılar için alternatif yaratır. beyaz eşya kategorisindeki beyaz ve gri renkleri ile sunulan sebiller, modern ve minimal tasarımlara sahiptir. Ürün sayfasından tüm modelleri ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Vestel Su Sebili Kullanımı

Vestel Su Sebili Kullanımı

Vestel su sebili modelleri farklı teknik ve işlevsel fonksiyonlarla donatılır. Pratik bir şekilde kullanılabilen su sebilleri, aynı zamanda geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evler, iş yerleri, hastaneler, okullar, dinlenme tesisleri ve kütüphane gibi farklı alanlarda bu sebiller rahatlıkla kullanılabilir. Gün içinde su ihtiyacının giderilmesine yardımcı olan Vestel su sebili modelleri farklı amaçlar için de kullanılır. Yalnızca normal ve soğuk su değil sıcak su da temin eden modeller sayesinde çay, kahve gibi sıcak içecekler hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanabilir. Plastik ya da cam bardaklar sebillerde açık olan noktalara koyularak su akışı sağlanır. İki ya da üç muslukla tasarlanan modellerde her bir su çıkışı için ayrı hazne bulunur. Sebillerin üzerinde bulunan sıcak, soğuk ve normal su çıkışı göstergeleri yardımıyla istediğiniz içeceği kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Özellikle iş yerleri ve okul gibi yerlerde Vestel su sebili kullananlar genellikle kalabalık gruplardır. Vestel, herkesin rahatlıkla su ayarı yapabileceği ve istediği sıcaklıkta içecekler hazırlayabileceği tasarımlar sunar. Su sebillerinin kullanımının yanı sıra temizliği ve bakımı da oldukça önemlidir. Düzenli olarak temizlenen su sebilleri yeterince hijyenik su elde etmeye yardımcı olur. Su çıkış noktalarında plastik materyaller kullanılması nedeniyle bu noktalarda bakteri oluşumu yaygın olarak görülür. Su ile temas eden plastiğin hijyenik kalması için düzenli olarak silinmesi gerekir. Aynı zamanda bardak ya da şişelerin üzerine koyulduğu ızgara gibi plastik aparatlar da çıkarılarak temizlenmelidir. Vestel, temizlik kolaylığı sağlaması açısından bu parçaları basitçe sökülüp takılabilecek şekilde dizayn eder. İç mekanizmanın periyodik olarak 3-6 ay arasında, dış kısımların ise her damacana değişiminde temizlenmesi gerekir. Düzenli bir şekilde bakım yaptığınız Vestel sebillerle temiz suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Vestel Su Sebili Fiyatları

Vestel Su Sebili Fiyatları

İstenilen sıcaklıkta suya erişimi oldukça kolaylaştıran su sebili Vestel tarafından farklı teknik ve işlevsel fonksiyonlarla tasarlanarak kullanıcılara alternatif yaratılır. Bu farklı fonksiyonlar ve tasarım özellikleri fiyatların da geniş bir aralıkta seyretme nedenidir. Boyut, kapasite, sıcaklık ayarı ve diğer işlevsel özellikler fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur. Vestel su sebili kullananlar bu özelliklere dikkat ederek bütçelerine uygun modeli kolaylıkla belirler. Genel olarak su sebilleri depolama alanları üstte kalacak şekilde tasarlanır. Bu geleneksel modeller herkes tarafından rahatlıkla kullanılamayabilir. Damacanayı sebillere konumlandırabilmek için kaldırıp ters çevirmek gerekir. Bel ve sırt rahatsızlığı bulunanlar için bu hareket oldukça sakıncalıdır. Vestel, bu şekilde rahatsızlığı bulunan kullanıcılarını da düşünerek geleneksel modellerin yanı sıra depolama alanı tabanda bulunan modeller de tasarlar. Geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde tabanda bulunan su yukarı çıkarak çıkış noktalarına ilerler. Bu farklı tasarımların fiyatları da farklılık gösterir. Su sebillerinin tasarım özellikleriyle birlikte sıcaklık ayarı da değişkendir. Vestel, kullanıcıları için farklı alternatifler yaratmak amacıyla yalnızca sıcak ve soğuk değil oda sıcaklığında suya da erişimi mümkün kılar. Bazı modellerde bulunan LED ekranlar sıcaklık ayarını ve suyun kaç derece olduğunu gösterir. Farklı sıcaklık ayarlarının yapılabildiği modellerin fiyatları da farklıdır. Bütçenize ve ihtiyaçlarına uygun olarak sıcak/soğuk ya da sıcak/soğuk /normal su çıkışı sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz yalnızca soğuk su çıkışı bulunan modelleri de seçebilirsiniz. İki ve üç musluklu modellerle farklı sıcaklıklarda içecek hazırlamak mümkündür. Vestel, modern ve minimal tasarımlara imza atar. Özellikle depolama alanı tabanda bulunan su sebili modelleri estetik bir görünüm ortaya koyar. Vestel su sebili yorumları hangi modeli daha rahat kullanabileceğiniz konusunda size yol gösterebilir. Belirlediğiniz su sebilleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve bütçenize uygun sebili kolaylıkla satın alabilirsiniz.