Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri ve Fiyatları  için 2 sonuç bulundu

60 yılı aşkın süredir Türkiye beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektörünün lokomotiflerinden olan Arçelik kalite ve müşteri memnuniyeti esasında hizmet sunmaya devam ediyor. Arçelik’e ürünlerinde duyulan güven, hizmetindeki kalitenin istikrarlı bir şekilde var olmasından kaynaklanıyor. Müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve geliştiren Arçelik beyaz eşya gruplarından biri de Arçelik kurutma makinesidir. Çağdaş teknolojinin hem estetik hem de elektronik unsurlarından yararlanılarak maksimum verim amacı doğrultusunda geliştirilen kurutma makinesi Arçelik'in kusursuz kalite ilkesinin bir örneğidir. Eskiden daha çok evin dışında yer alan kurutucular, artık modern yaşamın daha yoğun hâliyle evin bir ihtiyacı konumuna gelmiştir.

Arçelik Kurutma Makinesi ile Geleceğinize Yatırım Yapın

Arçelik Kurutma Makinesi ile Geleceğinize Yatırım Yapın

Arçelik güvencesiyle sizlere sunulan enerji tasarruflu kurutma makinelerinin çalışma esnasında harcadığı enerjinin düşük olması sebebiyle, makineye sahip olmayı bir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Bahsedilen yatırımı herhangi bir kurutma makinesiyle değil Arçelik kalitesiyle deneyimlemek de yaşamınızı kolaylaştırıp zenginleştirecektir. Bu dönüşümün en önemli parçalarından biri de evinizin çehresidir. Kurutma makinesiz çamaşır kurutma dediğimizde aklımızda evin içinde yaşanan kaos ve düzensizlik canlanır. Buna ek olarak, evdeki kurutma esnasında ev içinin nemlenmesi ise sağlık açısından ideal değildir. Siz de ihtiyacınız olan çamaşır kurutma makinesini Arçelik markasının sağladığı verimlilik ve tasarruf ile güvenle sahip olabilirsiniz. Eğer Arçelik kurutma makineniz var ise, dışarıdaki havanın hijyenik olmayan partiküllerine, uğraştırıcı ve çirkin görüntülü çamaşır askısına, teline maruz kalmadan çamaşırlarınızı rahatlıkla kurutabilirsiniz. Günümüzde sağlık sorunları hakkında yapılan bazı çalışmalar da giysilerin taşıdığı tehlikeli partiküllerin sağlık üzerindeki etkisini vurgular. Kış mevsiminde neredeyse imkânsız bir hale gelen makinesiz kurutma işlemi, ev içi ısı enerjisi harcamanızı oldukça artırır. Çünkü, evin içindeki nemliliğin artması evin ısısını düşürür. Üstelik bu durum kıyafetlerin dokusunun bozulma ihtimalini de beraberinde getirir. Arçelik kurutma makinesi kullananlar ayrıcalıklı deneyimin bir parçası olup, aynı gün içerisinde yapılması gereken yıkama-kurutma işlemini ikinci bir düşünceye mahal vermeden rahatlıkla ve hızlıca yapabilir. Bu neredeyse bir günden fazla olan yıkama ve kurutma sürecinin saate veya saatlere indirgenmesidir. Daha kolay ve yalın duruma getirilen kurutma işlemi, hayatınızdaki olmazsa olmaz bu işlem için ayırdığınız kıymetli vaktinizin ve eforunuzun tasarrufu anlamına gelir. Bu durum göz önüne alınırsa kurutma makinesi kullanımı bir lüks değil ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı kusursuzca karşılamak ise Arçelik çamaşır kurutma makinesi ile garanti altına alınır. Siz de uygun Arçelik kurutma makinesi fiyatlarını, kilogram bazında kurutma kapasitesini, makine rengini ve enerji sınıfını göz önünde bulundurarak size en çok yakışan ve ihtiyacınız olan modern tasarımlı ve güçlü Arçelik kurutma makinesine sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza en fazla karşılık gelen makineyi seçebilmek için enerji sınıfının ve yıllık enerji tüketiminin yer aldığı doğa dostu etiketleri inceleyebilirsiniz.

Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kurutma, teknolojisi açısından temelde iki çalışma prensibini izler. Bunlardan en fazla yararlanılan ısı pompalı kurutma denilen ısı pompası ile kurutma işlemini ısıtıcı olmadan yapar. Bu, çamaşır kurutulması sırasında enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Diğeri ise kurutma işleminin bir elektrikli ısıtıcı sayesinde tambur içindeki nemli çamaşırlara verilen sıcak hava ile nemin yoğuşması olan kondenserli kurutmadır. İhtiyacınız olan Arçelik yıkama ve kurutma makinesine sahip olmak istiyorsanız Arçelik’in siz değerli müşterilerine sunduğu çok farklı seçenekler arasından size en uygun olan kurutma makinesine erişebilirsiniz. Arçelik kurutma makineleri modelleri kilogram kapasitelerine, enerji sınıfına ve kurutma teknolojisine göre farklılık gösterir. Enerji harcaması açısından A+++ enerji sınıfından başlayarak B sınıfına kadar seçim imkanına sahipsiniz. İsterseniz Arçelik 7 kg kurutma makinesi, Arçelik 8 kg kurutma makinesi veya Arçelik kurutma makinesi 9 kg arasından gümüş veya beyaz renkle birlikte sahip oldukları farklı enerji sınıflarını göz önüne alarak tercihte bulunabilirsiniz. 65 dBA ve 66 dBA ses seviyelerine sahip makineler ayrıca sessiz moda ve hızlı moda sahiptir. Bunların dışında bir seçenek ise Arçelik yıkama ve kurutma makinesidir. Yıkamayı ve kurutmayı aynı makinede buluşturan bu ürünle ekstra alandan tasarruf edip bütün giysi temizleme sürecini tek noktadan idare edebilirsiniz. Arçelik teknolojisinin hizmetinize sunduğu en göze çarpan özelliklerden biri de kuşkusuz akıllı nem sensörüdür. Bu akıllı sensörlere sahip kurutma makinelerine sahip olmak enerji tüketimini azaltmaktır. Nem sensörleri elbiselerinizin kuruluk seviyesini algılayarak makinenin doğru zamanda kapanmasını sağlar. Modern teknolojinin Arçelik bünyesindeki bir unsuru olan bu sensörler Arçelik’in ürünlerinin tasarımında ve geliştirmesindeki üstün kalite ve doğa dostu ilkesinin çok açık bir örneğidir. Bunun yanında bütün kurutma sürecini dijital ekrandan, LED göstergelerden takip edebilirsiniz. Arçelik marka kurutma makinelerinin enerji sınıfının ve yıllık harcadığı ortalama enerjinin etiketlendiğini söyledik. Peki bir makinenin ortalama yıllık enerji tüketimini bilmek ne anlama geliyor? Bunun için uzaklara gitmeye gerek yok, bu küresel ısınmaya yaptığı etkinin tüketilen elektrik ile karbon emisyonunun belirlenmesi ile anlaşılabilir. Büyük değişimler küçük adımlarla başlar. Doğa dostu etiketleri ile Arçelik ürünleri sizin hizmetinizde.

Arçelik Kurutma Makinesi ile Yünlü Kıyafetler Islak Kalmıyor

Arçelik Kurutma Makinesi ile Yünlü Kıyafetler Islak Kalmıyor

Arçelik kurutma makinelerinin kullanımı oldukça kolaydır; sizin yapacağınız en önemli tercih ürününüzün yapısına göre kurutma programını ayarlamanızdır. Arçelik kurutma makinelerinde olan Woolmark programıyla makinede kurutulabilir etiketli yünlü ürünlerinizi dokularının bozulma şüphesi duymadan rahatlıkla kurutabilirsiniz. Bu program ile uygun sıcaklıkta uygun tambur hareketi ile yünlüler güvenle kurutulur. Buna ek olarak Arçelik kurutma makinelerinin kapak yönü değiştirilebilir ve sizin konforunuza veya bulunduğu ortama göre kapak monte edilebilir. Arçelik yıkama kurutma makinesini tercih edip iki farklı makine yerine tek makinede, sahip olduğunuz alanın imkânı dahilinde aynı kurutma işlevine sahip olabilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra Arçelik kurutma makinesi yorumlarınızı yaparken sevdiklerinizin de bu eşsiz deneyimin bir parçası olmasını isteyeceğinizi ve bir makinenin hayatınızı nasıl geliştirdiğini görecesiniz. Belirtildiği gibi çamaşırların yapısı ve dokusuna göre geliştirilmiş programlar ile kot, günlük, sentetik, pamuklu, yünlü, yorgan, gömlek gibi ürünleri güvenle kurutabilirsiniz. Ayrıca, ütü kuruluğu veya dolap kuruluğunu tercih edip zaman programlarını ve hassas programı tercih edebilirsiniz. Anlaşıldığı gibi olabilecek her türlü senaryoya karşı düzenlenmiş programlar ile çalışma sistemi kafa karışıklığı oluşturmadan açık ve kolay olarak belirlenmiştir. Kullanıcılardan gelen olumlu Arçelik kurutma makinesi yorumları ise Arçelik kalitesi istikrarının bir göstergesidir. Siz de Arçelik çamaşır kurutma makinesi fiyatlarını karşılaştırmak ve bütçenize en uygun ürünü bulmak için Arçelik kurutma makinesi kampanyalarını takip ederek size uygun fırsatlardan yararlanabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Arçelik kurutma makinesinin bir diğer önemli özelliği ise tek gün giyilmiş fakat kirli olmayan kıyafetlerinizin kokusunu arındırma işlemi yapabilmesidir. Koku tazeleme denilen bu işlem, sizi fazladan yıkama işleminden kurtaracak. Geleceğiniz için bir yatırım anlamına gelen bu ürüne sahip olmak bir ihtiyaç olmuştur. Siz de yaşam kalitenizi garanti altına almak için bu Arçelik kurutma makinelerine sahip olun. Tüm bunlar ile beraber diğer markaların kurutma makinelerine de Kurutma Makinesi kategorimizde ulaşabilirsiniz.