Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Demirdöküm Klima Modelleri ve Fiyatları  için 29 sonuç bulundu

29 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Demirdöküm Klima

Demirdöküm, 1954 yılında İstanbul'da kuruldu ve ısıtma, soğutma ve iklimlendirme alanlarında geliştirdiği ürünleri ile sektörde öne çıkmayı başaran iddialı markalardan biri. Klima , kombi, şofben, radyatör, güneş enerjisi sistemleri gibi geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Yüksek verimlilik ve en düşük enerji tüketimi gibi özellikleriyle müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Her mevsim kullanılabilen ürünleri ile sıkça tercih edilen bir markadır. Bu kaliteli ve tercih sebebi ürünler arasında klimalar da vardır. Demirdöküm klima çeşitleri Avrupa F-Gaz yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Yeni nesil R32 soğutucu gaz ile birlikte çalışır. Demirdöküm klimaları ozon tabakasının yaklaşık %68'ini olumlu anlamda etkiler. Kışın soğuk, yazın aşırı sıcaklıklar için üretilen modeller hızlı ve pratik çözümlerdir. Demirdöküm klima modelleri pek çok seçenek dahilinde üretilir. Bunlardan biri duvara monte klima olarak adlandırılabilir. Duvara monte klimalar en çok kullanılan ve tercih edilen modellerden biridir. Aynı zamanda kullanıcı geri dönüşleri doğrultusunda en çok memnun kalınan klima modellerinden de biridir. Soğutma ve ısıtma sırasında çevredeki havayı emerek sıcak ve soğuk havayı üflerler. Klimalar sahip oldukları güçlü motorlara rağmen teknoloji sayesinde bulunduğu ortamda gürültü kirliliğine neden olmaz. Duvara monte edilip kullanıldığı için fazladan yer kaplamazlar. Demirdöküm klimalar pek çok işlevi ve kalitesi ile sektördeki iddiası ile öne çıkıyor.

Demirdöküm Klima Modelleri

Demirdöküm Klima Modelleri

Demirdöküm klima modelleri birçok işleve sahiptir. Soğuk ve sıcak havaların vazgeçilmezi ve kurtarıcısı olan ürünler arasında klimalar yüksek verimlilikleri nedeniyle genellikle ilk tercih oluyor. Marka da bu konuda ilk tercih olarak seçilen köklü markalardan biridir. Demirdöküm klimalarının kapasiteleri 9000, 12000, 18000 ve 24000 BTU'dur. Kısacası büyük ya da küçük her ortamda kullanılabilir. Soğutma konusunda verimlilik sınıfında A ++ enerji tüketir ve ısıtma verimlilik sınıfında ise A + enerji değerini tüketir. Tüm klima çeşitleri yüksek verim sağlarken düşük enerji tüketecek şekilde tasarlanır. Tüm bu işlemlerde R32 gaz kullanılır. Bu şekilde çevreyi koruma konusunda en iyi önlemler alınmış olur. Inventer klima teknolojisi, klima kompresörlerinin daha yüksek performansla çalışmasını sağlar. Bu olay sebebi ile de düşük oranda enerji tüketir. Ayarlanabilir hızı dışında turbo modundaki en güçlü hız seçeneklerine sahiptir. Klima kullananların konforunu sağlamak için hız seçenekleri en hassas olacak şekilde tasarlanan ürünler kısa sürede gerekli ortam sıcaklığını kolayca oluşturabilir. Düşük fan hızlarında, gürültü seviyesi olabildiğince düşük, neredeyse hiç olmayacaktır. Demirdöküm klima 12000 BTU kapasiteli modelleri son derece düşük sıcaklıklarda bile dış ünitenin donmasını engelleyebilir. Kışın düşük sıcaklıklarda nem elde edilmesine yardımcı olur. Dış ünitedeki özel olarak tasarlanmış fan kanatları daha düşük enerji ile daha hızlı hareket eder. Demirdöküm klima 24000 BTU kapasiteli model ise uzaktan kumandasında basacağınız bir tuş ile sensör ortam sıcaklığını algılayacak ve cihaza sinyal gönderecektir. Bu şekilde klima, hava hacmini ve sıcaklığı en üst seviyeye otomatik olarak ayarlayacaktır. Markanın klimaları zamanlayıcı fonksiyonuna sahiptir. Bu nedenle doğru ayarlamaları yaptığınız sürece belirli bir süre ve sıcaklıkta çalışabilir. Sıcaklık 8 derecenin altına düşerse, klima kanatlarının donmasını önlemek için otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bu sayede de kışın ortamın aşırı soğumasını engelleyebilir. Filtresinin çıkarılması çok kolaydır. Ürünün bakımı ön panelden yapılır. Kontrolörde bulunan sensörler yardımı ile hava debisi ve sıcaklığı en üst düzeyde konfor sağlayabilir. Demirdöküm klimanın Jet Cool fonksiyonu vardır. Bu fonksiyon sayesinde mekan kısa sürede istenilen sıcaklık seviyesine ulaşabilir. Evlerin ve ofislerin geniş bir alanında kullanılabilir. Ürünler kışın ve yazın sıcak ve soğuk havalarda güvenle çalışabilir. Demirdöküm serinletici klimalar, mevsimsel yüksek değerleri sayesinde tüm kapasitelerde verimli çalışarak maksimum konfor ve minimum enerji tüketimi sağlar. Demirdöküm markanın sunmuş olduğu inverter teknolojisi ile klima, uyku süresi boyunca ortam sıcaklığını istenilen sıcaklığa göre ayarlayacaktır.

Demirdöküm Klima

Demirdöküm Klima

Yazın sıcağında serinliği, kışın soğukta ise ortamın ılıklığını sağlayan klima cihazları günümüzde önemli bir talep haline geldi. Demirdöküm klima çeşitleri her mevsim mekanınıza en uygun soğutma ve ısıtma çözümünü sağlayabilir. Demirdöküm klimalar arasında en çok tercih edilen klima tipi, daha sessiz çalıştığı ve daha küçük bir hacme sahip olduğu için duvara monte split klimadır. Split klimalardan sonra en çok tercih edilen ikinci klima türü ise salon klimasıdır. Demirdöküm duvara monte split klima iki parçadan oluşur, eviniz veya ofisiniz için en pratik ısıtma ve soğutma çözümünü sağlar. Dış ünite kısmı bina dışına monte edilir ve diğer kısım da alanın iç duvarına monte edilir. İç ünite, hava çıkışı sağlayabilen ve kontrol edilebilen bir göstergeye sahiptir. Demirdöküm'de en çok tercih edilen klima tiplerinden biri olan duvara monte split klima, birçok teknik fonksiyona, temizlik ve montaj kolaylığına sahip. Birçok kullanıcı bu Demirdöküm split klimaları şiddetle tavsiye ediyor. Bu klimalar inverter fonksiyonlu ve çok kullanışlı klimalar olarak piyasada bulunuyor. Demirdöküm marka split klimalar ve marka bünyesindeki diğer klimalar kullanıcılarından devamlı olumlu geri dönüşler alır ve A +++ gibi yüksek enerji verimliliği ile en düşük enerji tüketimini sağladığından her eve serinlik ve tasarrufu aynı anda taşır. Tüm inverter klima modelleri, A verimlilik sınıfının A ++ verimliliğinde en düşük enerji ve en yüksek verimlilikle çalışır. Demirdöküm inverter klimaların içeriğine ve detaylarına bakılarak, ürünün enerji tasarrufu ve rahat kullanım açısından kullanıcılardan övgü topladığı görülür. Demirdöküm klima modelleri birçok kapasite ve özelliklere sahip olarak piyasada barınır. Bu modellerin fiyarları da doğal olarak özelliklerine bağlıdır. Ancak buna rağmen Demirdöküm klima fiyatları kullanıcıların bütçelerini zorlamayacak seviyededir. Öncelikle ürünün kullanım alanına göre işyerinde sağladığı enerji tasarrufunun bu duruma büyük etkisi vardır. Ekipman daha fazla enerji tasarrufu sağladığından, bu faturaya yansır. Ayrıca ortamın boyutu ile uyumluluk çok önemlidir. Yani ortam ne kadar büyük olursa olsun klimanın etkisi fiyat konusunu etkileyecektir. Fiyatı belirleyen faktörler, klimada kullanılan gaz için çevre koruma faktörlerini içerir. Birçok fonksiyona sahip olmasının yanı sıra klimaların hızlı soğutma ve benzer diğer işlevleri de fiyat konusundaki belirleyici faktörlerden biridir.

Demirdöküm Klimalar ile Teknolojiyi Evinize Taşıyın

Demirdöküm Klimalar ile Teknolojiyi Evinize Taşıyın

Demirdöküm'ün çok fonksiyonlu inverter klima ürünleri, işyerinde veya büyük evlerde birden fazla odanın ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için en uygun çözümü sunar. Demirdöküm çok fonksiyonlu inverter klimalardan birini kullanarak 2, 3 ve hatta 4 iç üniteyi tek bir dış üniteye bağlayabilir ve bu sayede tüm mekanı kolayca klimatize edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu inverter klimalar 3 farklı kapasite seçeneği ile piyasada bulunur. Bu kapasiteler 18000, 24000 ve 28000 BTU seçenekleri ile kendi alan metrekarenize göre en sağlıklı sonuçları getirebilecek ekipmanları daha hassas şekilde seçebilmenizi sağlar. Demirdöküm'ün 24000 ve 28000 BTU kapasiteli klima ürünlerini çok geniş mekanlar için tercih etmeniz daha akıllıca bir tercih olacaktır ve 18000 BTU kapasiteli klimalar ise orta büyüklükteki mekanlar için iyi ısıtma veya soğutma efektleri sağlamak için yeterlidir. Demirdöküm işlevsel inverter klimalar, inverter teknolojisine sahiptir. Güçlü motoruna göre cihazda kullanılan kompresör daha yüksek performansa ve daha düşük enerji tüketiminin sağlanmasına yardımcı olur. R32 gazı kullanan Demirdöküm klima seçenekleri çevre dostu ürün özelliklerine sahiptir. Hem split inverter hem de multi inverter klima modelleri Demirdöküm'ün ortam sıcaklığının otomatik ayarlanmasını sağlayan fonksiyonu sağlar. Uzaktan kumanda üzerindeki sıcaklık sensörüne bakılarak iç ünite belirli sıcaklıklarda açılıp kapatılabilir. Demirdöküm, inverter klimaların yanı sıra, ofisler ve mağaza tarzındaki çalışma alanları için klima çözümü olarak salon tipi klimalar da sunmaktadır. Duvara monte klimaların aksine, salon tipi klimalar daha geniş alanları soğutmak ve ısıtmak için dikey olarak yerleştirilebilme özelliğine sahiptir. Salon tipi klimanın monte edilmesine gerek kalmaz, bu sayede daha büyük boyutuna ek olarak ihtiyaç duyulduğunda diğer ortamlara da taşınabilir. Böylelikle geniş bir alanda kullanım açısından kolaylık sağlar. Demirdöküm salon tipi klima çeşitleri Jet Cool fonksiyonu ile ortamı kısa sürede istenilen sıcaklığa getirebilir. Aşırı soğuk havalarda, salon tipi klimanın ısıtma performansını iyileştirmek için ek direnci etkinleştirerek mekanınız için gerekli klima koşullarını kolayca kendi kendine sağlar. Demirdöküm klimalar ile hem performans hem de enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak her mevsime ve bütçeye uygun klimaları kullanabilirsiniz.

Demirdöküm Klima

Demirdöküm Klima

Demirdöküm inverter klimanın işlevleri kullanım kolaylığı ve konforu sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik, düşük hız, orta hız, yüksek hız ve turbo fan hızı seçenekleri, çoklu fan hızı fonksiyonları ile tüm klimalar kullanıcılarının konforunu en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir. Çok soğuk havalarda turbo fan seçeneği mekanınızı kısa sürede istenilen seviyeye ısıtabilirken, serin havalarda kullanabileceğiniz düşük hız seçeneği daha uzun süre tasarruflu şekilde kullanımı sağlayabiliyorsunuz. Cihazlar minimum ses seviyesi iyi bir ısıtmayı teknolojisi ve kalitesi sayesinde sağlar. Demirdöküm klima modelleri, kışın çok soğuk ve yazın çok sıcak geçtiği bölgelerde bile güvenli ve yüksek performansı ile çalışmaya uygun, dayanıklı ekipmanlardır. Sıcaklık 8 derecenin altına düştüğünde, ekipman dış ünitenin donmasını önlemek için otomatik olarak çalışmaya başlar. Bu sayede kışın iç mekanın çok soğuk olmasını engellerken, klimanızın daha uzun ömürlü olmasını da kendi kendine sağlar. Ayrıca Demirdöküm klima seçeneklerinin her biri dış ünitesinin özel tasarlanmış fan kanatları beklenenden daha düşük enerji ile daha hızlı hareket ederek ürün ömrünün uzamasına ve enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olur. Demirdöküm klimanın zamanlama fonksiyonu, mekanınız açısından maksimum konfor sağlamak için istenilen zamanda ve sıcaklıkta çalışacak şekilde programlanabilir. Demirdöküm inverter klima, Avrupa F gaz yönetmeliklerini karşılayan, çalışma sırasında sera gazı emisyonlarını yaklaşık %68 azaltan yeni nesil R32 soğutucu gaz kullanıyor ve bu sayede çevre dostluğunu kanıtlamış oluyor. Klima alırken daha yüksek verim elde etmek ve uzun süre kullanmak için bazı standartlar dikkate alınmalıdır. BTU değeri bu standartlarda ilk sırada yer alır. Bu değere İngiliz ısı birimi denir ve klimanın odaya, genişliğe ve ortama uygun olup olmadığını belirleyen ana özellik olarak adlandırılabilir. Antimikrobiyal koruma sağlayan teknoloji satın alma aşamasında düşünülmelidir. Demirdöküm klima, kış modu fonksiyonu nedeniyle ısıtma konusunda da kullanıcıların ilk tercihidir. Markanın geliştirdiği klimalar sadece havayı soğutmakla kalmaz, aynı zamanda nemi de doğru şekilde dengeler. Bu kullanım aşamasında önemli bir teknolojidir. Çünkü soğutma sürecinde sağlık olumsuz etkilenmemelidir. Bir klima satın alırken, inverter işlevli bir klima bu faktörler göz önüne alındığında ilk tercih olabilir. Inverter teknolojisi, enerji tasarrufu ve verimliliğe öncelik verdiği çalışma prensibiyle öne çıkıyor. Demirdöküm klima modelleri, tüm bu fonksiyonlara sahip oldukları için müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Demirdöküm Klimalar ile Serinliğin Tadını Çıkarın

Demirdöküm Klimalar ile Serinliğin Tadını Çıkarın

Hava sıcaklığı yükseldikçe, kullanıcılar onları soğutabilecek alternatif ev ürünlerine yöneliyor. Bu süreçte fan ve klima gibi yardımcı soğutma ekipmanları genellikle ilk tercih olarak kullanıcıların karşısında çıkıyor. Teknolojinin gelişmesi ve beraberinde sürekli genişleyen fiyat aralığı ile fanlar yerlerini tam işlevli ve iyi donanımlı klimalara bıraktı. Sıcaklık yükseldiğinde, iklimlendirme insanların rahatlamak ve nefes almak istediği ana seçimlerden biridir ve günümüzün ihtiyaçlarından biri olarak kabul edilir. Günümüzde birçok elektronik marka, çeşitli fonksiyonlara sahip klima modellerinin kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Demirdöküm ise kullanıcılara 1954 yılından bu yana edindiği tecrübeyi sağladığından en iddialı ve köklü markalar arasında öne çıkmıştır. Size en uygun Demirdöküm ürünlerini ürün sayfasında kolayca bulabilirsiniz. Özellikle bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir klima sahibi olmak için Demirdöküm klima incelemelerini ve kullanıcı değerlendirmelerini detaylı olarak soru işaretlerinizi gidermek için inceleyebilirsiniz. Demirdöküm markası kombi, radyatör, şofben, klima gibi birçok alanda kullanıcılara güvenilir ve kaliteli ürünler sunar. Demirdöküm klima modelleri kategorisinde de geniş bir ürün yelpazesini piyasaya gururla sunar. Bu markanın ürettiği klimalar duvara monte ve salon tipi olmak üzere iki ana kategori altında incelenir. Duvara monte klimalar monteleme işlemi sonrasında rahat kullanım sağlar. Öte yandan salon tipi klimanın dikey tasarımı duvara monte edilmeden kullanılabilir. Her modelin farklı işlevleri vardır. Demirdöküm klima seçenekleri A, A ++, A +++ gibi en iyi enerji seviyelerine sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan ürünleri seçmek size hem çevreyi korumak hem de bütçenize katkı sağlamak açısından akıllıca bir tercih olacaktır. Bu ürünler ayrıca çeşitli BTU değerlerine sahiptir. Eviniz, yazlığınız veya iş yeriniz için farklı değerlerde ürünler kullanmanız gerekebilir. Geniş bir alanda klima kullanmak istiyorsanız BTU değeri yüksek bir klima seçmeniz tavsiye edilir. Bunların yanı sıra çoklu fan, turbo motor, uyku ve programlama modları gibi fonksiyonlar da klimayı ihtiyaç ve isteklerinize göre kullanmanıza yardımcı olabilir. Duvara monte klimaların yanı sıra, daha geniş bir alanda ısıtma ve soğutma sağlamanıza yardımcı olacak salon tipi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Demirdöküm klima fiyatları ürünün fonksiyonuna ve kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.

 Her Eve Demirdöküm Klima

Her Eve Demirdöküm Klima

Demirdöküm, ısıtma ve soğutma ürünlerinin önde gelen markalarından olup, klima üretiminde oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır. Bu anlamda farklı ihtiyaçları karşılayacak çeşitli fonksiyonlara sahip birçok modele sahiptir. Hangi klimayı satın alacağınıza karar vermeden önce, kullanılacak alanın büyüklüğünün belirlenmesi ve bu oranlara uygun ısıtma ve soğutma özellikli ürünlerin seçilmesi akıllıca olur. Demirdöküm, farklı kapasitelerde ve farklı güçlerde modeller üretmekte olup, ürünleri bütçenize ve kullanım alanınıza uygun, ihtiyacınız olan ısıtma koşullarını size sağlayacak şekilde tasarlar. Marka, farklı ihtiyaçlara farklı çözümlerle cevap vermeyi amaçlayan klasik, inverter veya salon tipi gibi çeşitli modeller üretmektedir. Klasik bir klimada motor, istenilen sıcaklığa ulaşıncaya kadar çalışır, istenilen sıcaklığa ulaşıldığında durur ve sıcaklık değiştiğinde motor tekrar çalışır. Geleneksel modellerin aksine, gerekli sıcaklığa ulaşıldığında, inverter klima motoru çalışmayı durdurmayacak ve düşük kapasitede çalışmaya devam edecektir. Demirdöküm salon tipi klima modellerinin soğutma ve ısıtma kapasitesi 45000 BTU kapasiteye kadar ve çok güçlüdür. Bu modeller geniş alanları ısıtmak ve soğutmak için idealdir. Tercihlerinize ve bütçenize göre gerekli fonksiyonlara sahip ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir klimayı güvenle markanın seçenekleri arasından seçebilirsiniz. İstediğiniz klimayı belirleme aşamasında ürünün işlevinin yanı sıra ürünle ilgili düşünceleriniz de kararınızı etkileyecektir. Klimalı kişilerin ürünler hakkındaki değerlendirmelerine bakıldığında, ürünlerin yaz ve kış aylarında soğutma performansının öne çıktığı görülmektedir. Ek olarak, kullanıcılar klimanın enerji tasarrufu seviyesine ve çalışma sırasında oluşturduğu gürültü seviyesine de dikkat etmelidir. Demirdöküm klima çeşitlerinin fiyatı ve performansı bu noktalara dikkat edildiğinde tercih sebebi olma ihtimalini büyük ölçüde artırmıştır.