Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Beko Buzdolabı Modelleri ve Fiyatları  için 15 sonuç bulundu

Beko Buzdolabı

Beyaz eşya olarak ifade edilen elektronik ev aletleri arasında yer alan buzdolapları, gıdaların korunmasını sağlayan soğutma makineleri olarak önemli bir işleve sahip. Yaşam alanlarında yiyeceklerin ve içeceklerin saklanması, korunması ve taze kalması amacıyla kullanılan tasarımlar sağlıklı beslenmenin en temel unsurlarından birisidir. Gıdaların soğuk tutularak uzun süreler boyunca korunmasını sağlayan beyaz eşya tasarımları olan buzdolapları, yerli ya da yabancı çeşitli marka tarafından satışa sunuluyor. Teknolojik ev aletleri ürünleri geliştiren Beko'nun piyasaya sunduğu buzdolabı modelleri dünyanın pek çok bölgesinde evlerde, ofislerde kullanılıyor. Beko buzdolabı teknolojileri soğutma sistemlerinin yeni nesil gelişmeleri baz alınarak, kullanıcı sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanıyor. Her türlü beklentiye ve ihtiyaca yönelik pek çok farklı seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Beko marka ürünler soğutma sistemi, kapasite seçenekleri, kullanım türü gibi çeşitli kriterlerle yaşam alanlarının gereksinimlerine göre çözümler üretiyor. Çift kapılı buzdolaplarından mini buzdolaplarına kadar çeşitli tasarımlarıyla her evin ihtiyacı doğrultusunda gelitiriliyor. No frost teknolojisinin yer aldığı, mavi ışık teknolojisiyle desteklenen, markanın geliştirdiği özgün yeniliklerle birlikte oldukça fonksiyonel cihazlar bulunuyor. Kullanım beklentilerinize ve alışkanlıklarınıza göre ideal olan buzdolabı seçimiyle gıdalarınızı koruyabilirsiniz. Meyve ve sebzelerinizin taze kalmasını, her türlü yiyecek ve içeceğinizin sağlıklı bir soğutmayla muhafa edilmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde kullanışlı ve kaliteli tasarımları kullanabilir, şık ve estetik modeller ile mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz.

Konforlu Soğutma İçin Beko Buzdolabı

Konforlu Soğutma İçin Beko Buzdolabı

Geçmişten günümüze, gıdaların uzun süreler boyunca muhafaza edilmesi için soğutma teknolojilerinden yararlanılıyor. Buzdolabı modellerinin yaşam alanlarında yer almasıyla mutfak konforu büyük ölçüde artmaya başladı. İleri teknoloji soğutucu özellikleriyle, fonksiyonel kullanım avantajlarıyla buzdolabı çeşitlerinin hayatımıza kattığı konfor oldukça dikkat çekici. Dünyanın her bölgesinde sayısız kullanıcı gıdalarını bu cihazlar aracılığıyla koruyor. Pek çok farklı beyaz eşya üreticisi içerisinde ilgi gören Beko'nun geliştirdiği modeller soğutma teknolojilerinin en güncel gelişmeleriyle destekleniyor. Beko buzdolabı modelleri farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekleriyle her eve uygun çözümler getiriyor. No Frost, kombi tipi, tezgah altı, gardırop tipi ve çift kapılı buzdolabı tasarımlarıyla milyonlarca insanın beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Meyveden sebzeye, yiyecekten içeceğe her türlü gıdayı soğutarak koruyor, nem dengesini ayarlayarak sağlıklı bir şekilde tüketilmesine yardımcı oluyor. Çevre sıcaklığının altında düşük sıcaklıklar elde edilmesini sağlayarak içerisinde yer alan gıdaların bozulmasını engelliyor. Buzdolaplarının temel işlevi olan soğutarak korumanın yanı sıra ek fonksiyonlarıyla da konforlu bir kullanım deneyimi vaat ediyor. Beko marka buzdolaplarının pek çok farklı ek özellikleriyle mutfak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Mavi ışık teknolojisi, EverFresh, HarvestFresh, FreshGuard, kahvaltılık 0 derece bölmesi ve joker özellikleriyle geniş kapsamlı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Otamatik buz kırma özelliğinden koku önleme özelliğine kadar çeşitli fonksiyonlarıyla hayalinizdeki kullanıma ulaşabilirsiniz. Çevre dostu enerji tüketimi sağlayan A+, A++, A+++ enerji sınıflarına ait tasarımlarla düşük tüketim sağlayabilirsiniz. LED aydınlatma özellikli modeller ile buzdolabınızı ideal aydınlatma eşliğinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sizin ve de aile üyelerinizin ihtiyaçları açısından yeterli hacme sahip olan, bölme sayılarıyla farklı kullanım avantajları sağlayan yeni nesil modeller ile konforunuzu arttırabilirsiniz. Yaygın bir şekilde yaşam alanlarında tercih edilen Beko no frost buzdolabı modelleriyle sağlıklı ve konforlu bir soğutmaya sahip olabilirsiniz. Gıdaların doğal nem dengesini koruyan, buzlanmayı önleyerek soğutma yapabilen No Frost teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mutfağınızın yapısal özelliklerine uygun Beko buzdolabı ölçüleri ile alan sorunlarından kurtulabilirsiniz. İdeal yükseklik ve genişlik ölçülerine sahip olan tasarımları kullanarak etkili bir korumanın yanında mutfağınıza uygun bir kullanım da elde edebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Çeşitleri

Beko Buzdolabı Çeşitleri

Buzdolabı teknolojileri günümüzde farklı seçeneklerle geliştiriliyor. Standart buzdolabı modellerinin haricinde çeşitli fonksiyonları bulunan, farklı kullanım avantajları sağlayan modeller yer alıyor. Beko buzdolabı çeşitleri her türlü kullanıma uygun seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. No Frost, gardırop, kombi tipi, çift kapılı ve tezgah altı buzdolabı tasarımlarıyla pek çok farklı ihtiyacı karşılayabiliyor. Low Frost eski tip tasarımlardaki karlanma sorununa çözüm getiren No Frost buzdolapları ile dikkat çekiyor. Dondurucu bölümün altta, soğutucu bölümün üstte yer aldığı kombi tipi modelleriyle eşsiz bir deneyim sunuyor. Geniş iç hacmine sahip olan çift kapılı modeller fazla miktarlarda gıdanın korunmasını sağlıyor. Gardırop buzdolabı tasarımları çift kapılı olarak soğutucu ve dondurucu bölümleri yan yana getirerek oldukça konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Mini buzdolabı da denilen tezgah altı kullanıma uygun modeller yer sorunlarını ortadan kaldırıyor. Beko marka ürünler çeşitli kullanım alanlarına yönelik seçenekleri ile beklentilerinizi büyük ölçüde karşılıyor. Geniş iç hacmi bulunan, çift kapısı olan ve dondurucu ve de soğutucu kısımları yan yana bulunan fonksiyonel bir buzdolabı arıyorsanız Beko gardırop tipi buzdolabı modellerini keşfedebilirsiniz. Dondurucu bölmesi altta ya da üstte olan modellere göre daha konforlu daha kullanışlı bir modele sahip olabilirsiniz. Gardırop tipi modellerde olduğu Beko çift kapılı buzdolabı çeşitleriyle de işlevsel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Kalabalık aileniz için yeterli miktarda gıdayı soğutabilir, muhafaza edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun iç hacmi, bölme sayısı ve ölçüleri bulunan çift kapılı modeller ile beklediğiniz işlevselliği bulabilirsiniz. Dondurucu kısmın üstte yer aldığı modellere göre kullanım kolaylığı sağlayan kombi tipi modellerle soğutucu kısmının üstte olmasıyla rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Soğutucu kısma göre daha az kullanılan dondurucu kısım altta yer alır, sık kullandığınız soğutucu kısım üstte yer alır. Böylelikle sıklıkla kullandığınız bölüm daha erişilebilir bir düzeyde kalarak kullanım rahatlığı sağlar. Tek yaşayan bireyler, yılın belli bir bölümünde gidilen yazlıklar ya da kalabalık olmayan ofislerde kullanılmak üzere ise mini buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Tezgah altı kullanım için tasarlanan mini modeller az yer kaplar, yeterli miktarda gıdanın soğutulmasını sağlar. Çift kapılı ya da tek kapılı, geniş hacimli ya da mini, pek çok farklı tasarım arasından beklentilerinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

Beko No Frost Buzdolabı ile Taze Gıdalar

Beko No Frost Buzdolabı ile Taze Gıdalar

Buzdolabı soğutma prensipleri arasında No Frost özelliği günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor. Low Frost prensiple çalışan modellere göre otomatik buz çözme özelliği bulunan No Frost buzdolapları pek çok mutfağın vazgeçilmezi durumda. Eski tip karlanma yapan buzdolaplarının aksine otomatik olarak karlanmayı engelleyen modeller üst düzey bir konfor sunuyor. No Frost ürünler buz çözme özelliğiyle karlanma sorununu ortadan kaldırıyor. Buzların eritilerek kompresör üzerinden buharlaştırılması yöntemiyle çalışan modeller etkili çözümler getiriyor. Yiyecek ve içeceklerin yeterli düzeyde soğutulmasının yanı sıra nem ve buz oluşumuna izin vermiyor. Dolap kapağının açılıp kapandığı sıralarda gıdaların nem dengesini koruyor. Low Frost çalışma prensibine göre farklı avantajlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Buzdolabı teknolojilerinin yeni nesil çözümleriyle geliştirilen No Frost modeller ek özellikleriyle de pratik çözümler getiriyor. İç hacim, genişlik ve yükselik özellikleri farklı seçenekler barındıran No Frost tasarımlar mevcut. Beko No Frost buzdolabı modelleri çalışma prensibiyle oluşturduğu farklılığın yanı sıra diğer modellerde olduğu gibi farklı kullanım tipleriyle de karşınıza çıkıyor. No Frost teknolojisiyle soğutma yapabilen tasarımları çift kapılı, kombi tipi ya da gardırop tipi olarak çeşitli seçeneklerle keşfedebilirsiniz. Gıdalarınızın yeterli sürelerde taze kalmasını hayalinizdeki tasarımlarla sağlayabilirsiniz. Sebze ve meyvelerin doğal nem dengesini muhafaza edebilir, buz oluşumu olmadan sağlıklı ve konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Low Frost sisteminin haricinde daha gelişmiş bir soğutma istiyorsanız No Frost buzdolaplarına göz atabilirsiniz. Beko marka yeni nesil tasarımlar ile aradığınız pratikliğe ulaşabilirsiniz. Beko'nun geniş servis ağı avantajlarından yararlanabilir, Beko buzdolabı parçaları ve soğutma prensipleriyle uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Yaşam alanınızda sağlıklı beslenmenize destek olacak modern buzdolabı ihtiyacınızı sayfamızda yer alan seçeneklerle karşılayabilirsiniz. Beko buzdolabı fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Kapasite Seçenekleri

Beko Buzdolabı Kapasite Seçenekleri

Buzdolabı modellerinin belirli kriterlere göre geliştirilmesi temel beklentilerin karşılanması için önemlidir. Ürünün türünden soğutma prensibine, kapasite değerlerinden enerji sınıfına kadar çeşitli parametrelere göre kullanım gereksinimlerinizle uyumlu en doğru modeli bulabilirsiniz. Çift kapılı ya da tek kapılı, No Frost ya da Low Frost, kombi tipi ya da gardırop tipi, farklı modeller arasından belirlediğiniz tasarımın kapasite özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Yaşam alanındaki birey sayısına, alanın yapısal özelliklerine ve kullanım alışkanlıklarına göre doğru tasarımı seçerek beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Bölme sayıları, enerji tüketim değerleri, aydınlatma özellikleri gibi pek çok farklı fonksiyonun yanı sıra ideal kapsite seçiminde bulunarak en temel gereksiniminizi karşılamanız mümkün. Beko marka tasarımlar 90 lt'den 720 lt'ye kadar çeşitli kapsite seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Mini buzdolaplarının kullanım amacına uygun kapasitelerden çift kapılı buzdolaplarının kullanım özelliklerine uygun geniş kapasitelere kadar farklı modelleriyle her eve çözüm sunuyor. Aile bireylerinin sayısına, tüketim alışkanlıklarınızın miktarına göre ideal kapasiteye sahip olan modeli tercih edebilirsiniz. Geniş iç hacim özelliği bulunan modelleri kullanarak oldukça fazla miktarda gıdayı soğutabilirsiniz. Beko 720 litre buzdolabı tasarımlarını tercih ederek geniş ailenizin ihtiyaçlarına pratik çözümler getirebilirsiniz. Toplam brüt hacmi 720 litre olan modeller ile ihtiyacınızın olan soğutmayı ve korumayı elde edebilirsiniz. Geniş hacimli modelleri ileri teknoloji fonksiyonlarıyla tercih ederek konforlu bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Özel sebzelik tasarımı ve kahvaltı bölmesi özelliğiyle yeterli miktarda gıdayı taze tutabilirsiniz. Kullanım beklentileriniz doğrultusunda tezgah altı ya da çift kapılı buzdolaplarının çeşitli hacim özelliklerini inceleyebilirsiniz. Beko buzdolabı 560 lt ya da beko buzdolabı 630 lt seçenekleriyle beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilir, çeşitli bölme sayıları ve özellikleri ile kullanım avantajlarınızı belirleyebilirsiniz. 90 lt, 140 lt, 520 lt, 640 lt gibi pek çok farklı kapasite seçenekleri içerisinde doğru seçimi yapabilirsiniz. Meyve ve sebze bölmelerinden kahvaltı bölmelerine kadar çeşitli beklentilerinizle uyumlu özellikleri bulunan modelleri istediğiniz kapasite değerleriyle bulabilirsiniz. Kapasite değerleriyle uyumlu derinlik, genişlik ve yükseklik ölçüleri bulunan tasarımları kullanarak mutfağınız için en doğru kullanımı sağlayabilirsiniz. Beko marka modellerin kapasitelerini ve ölçülerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sayfamızdaki filtreleme seçenekleriyle aradığınız modellere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beko Mini Buzdolabı Kullanım Alanları Ve Avantajları

Beko Mini Buzdolabı Kullanım Alanları Ve Avantajları

Buzdolabı modellerinin kullanım alanları yaşam alanlarının ihtiyacı doğrultusunda belirleniyor. Korunması istenilen gıdaların miktarlarından alanların yapısal özelliklerine kadar çeşitli kriterlere göre geliştirilen buzdolapları mevcut. Küçük alanlarda kullanılmak üzere, az sayıda kişinin gıda ihtiyacına yönelik çözümler sunan tasarımlar da yer alıyor. Tezgah altı ya da büro tipi olarak da ifade edilen mini buzdolapları bulunuyor. Küçük mutfaklarda, ofislerde kullanılması için geliştirilen modeller standart buzdolaplarının çalışma prensipleriyle aynı düzeyde koruma sağlayabiliyor. Beko mini buzdolabı tasarımları buzdolabı teknolojilerinin sahip olduğu fonksiyonları yerine getiren sadece ölçü olarak farklılık gösteren ürünlerdir. Yükselik, genişlik, kapasite ve bölme sayıları gibi farklılıklarıyla tezgah altı kullanıma uygun olarak üretiliyor. Küçük mutfaklarda, dar alanlarda etkili ve pratik çözümler sunuyor. Tek kişinin yaşadığı evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, apartlarda yer kaplama sorununu ortadan kaldırıyor. Mini buzdolapları ile alanların yer sorunları ortadan kalkıyor, gıdaların korunması ise standart büyük modellerde olduğu gibi modern teknolojilerle sağlanıyor. 50 litreden 150 litreye kadar farklı iç hacimlerle satışa sunulan modeller yer alıyor. Meyve sebze bölmesi, yumurta bölmesi ve içecek bölmesi yer alan tasarımları her türlü gıdanızı soğutmak için kullanabilirsiniz. Dondurucu bölümü de bulunan modelleri tercih ederek soğutucu ve de dondurucu kullanımını küçük tasarımlarla da gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım gereksinimlerinize göre ideal iç hacme sahip olan ürün kullanımı ile yiyecek ve içeceklerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz. Klasik büyük boy buzdolaplarında olduğu gibi mini buzdolaplarının da çevre sıcaklığının altında düşük sıcaklıklar elde ederek gıdaları soğutma özelliğini deneyimleyebilirsiniz. Küçük alanlarda pratik ve etkili soğutmaya sahip olabilir, yeterli miktarda gıdayı taze tutabilirsiniz. Beko marka mini buzdolabı tasarımlarını keşfedebilir, Beko buzdolabı yorumları ile size uygun modeli bulabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri ve görüşleri aracılığıyla ilginizi çeken ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Mutfağınızdaki konforu arttırabilecek olan buzdolabı Beko kalitesiyle sizleri bekliyor.

Beko Buzdolabı Fonksiyonlarıyla Sağlıklı Soğutma

Beko Buzdolabı Fonksiyonlarıyla Sağlıklı Soğutma

Beko tecrübesiyle ve kalitesiyle tasarlanan buzdolapları çeşitli fonksiyonlarla destekleniyor. Buzdolabı teknolojilerinin gelişimiyle birlikte göze çarpan yeni nesil fonksiyonlar Beko'nun modellerinde de yer alıyor. Gıdaların sağlıklı bir şekilde soğutma yapabilmesi, kullanıcıların konfor bir şekilde kullanım yapabilmesi amacıyla farklı fonksiyonlar ve ek özellikler yer alıyor. No Frost ya da Low Frost farklı soğutma sistemlerinin bulunduğu modeller avantajlı özelliklerle geliştiriliyor. Kombi tipi ya da gardırop tipi, çeşitli kullanım beklentisine uygun farklı tasarımları modern fonksiyonlarla değerlendirebilirsiniz. Beko tasarımları içerisinde mavi ışık teknolojisinin yer aldığı tasarımlar ilgi görüyor. Buzdolabı içerisinde yer alan meyveler ve sebzeler mavi ışık teknolojisiyle aydınlatılarak doğal tazeliğini korur. Gıdaların C vitamini miktarını ve tazeliğini koruyan uygun dalga boyundaki ışıklar uzun süre koruma sağlar. Kahvaltılık 0 derece bölmesinin yer aldığı modeller ise bambaşka bir işlevi yerine getiriyor. Şarküteri ve kahvaltılık ürünlerine uygun düşük sıcaklıkla dondurmadan koruma sağlayan bölmenin avantajıyla gıdalar uzun süreli korumaya sahip olur. Özel sebzelik tasarımının ve hava kanallarının yer aldığı EverFresh teknolojisiyle geliştirilen modeller tazeliği ön planda tutuyor. Sebzeler, meyveler ve yeşillikler uzun süre tazeliğini koruyabilir. Nem kontrolüyle gıdaların bozulması ve bayatlaması engellenir. Beko tasarımlarında yer verdiği teknoloji özellikleriyle sağlıklı ve etkili bir soğutma, ideal bir koruma sağlamaya devam ediyor. Modern buzdolaplarının pratik ve sağlıklı fonksiyonlarıyla ihtiyacınız olan soğutma mümkün. Gelişmiş fonksiyonları sıra dışı tasarımlarla beğeninize sunuyor. Beko marka modeller şık ve modern renk seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Kaliteli ve dayanıklı materyallerle tasarlanan modeller uzun süreli bir deneyim vadediyor. Hayalinizdeki fonksiyonların yer aldığı modelleri çeşitli dış tasarım seçenekleriyle keşfedebilirsiniz. Beko siyah buzdolabı seçenekleriyle klasik beyaz eşya tasarımlarının çok ötesinde benzersiz bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Beko cam buzdolabı modelleriyle mutfağınıza farklı bir hava katabilir, siyah cam görünümlü sıra dışı tasarımlarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Beko buzdolabı gri, siyah, siyah cam, beyaz cam, inox ve beyaz renk seçenekleri içerisinde ilginizi çeken tasarımları keşfedebilirsiniz. Kullanışlı modelleri şık tasarım özellikleriyle değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.