Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Arçelik Buzdolabı Modelleri ve Fiyatları  için 10 sonuç bulundu

Arçelik Buzdolabı

Soğutma sistemleri sayesinde içerisine konulan yiyeceklerin ve içeceklerin taze kalmasını sağlayan buzdolabı, evlerden ofislere kadar pek çok alanda kullanılıyor. Mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan cihazlar, genel olarak benzer çalışma prensiplerinden oluşuyor. Arçelik, kullanacağınız ortama uyum sağlayabilen farklı ebatlarda ve teknik özelliklerde oluşan buzdolaplarını karşınıza çıkıyor. Ürünlerde, ısı transferi sayesinde kabinden gelen sıcak hava dışarı aktarılır. Fiziğin temel yasalarından olan termodinamik, bu beyaz eşyaların geliştirilmesinde önemli bir yere sahiptir. Böylece yiyeceklerinizi bozulmadan kolayca muhafaza edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk, model ve tasarımlardan oluşan Arçelik buzdolabı, kullanıcılarına ileri teknolojide bir deneyim yaşatır. Isı alışverişini dengede tutan beyaz eşyalar, yiyeceklerinizin bozulmasını engeller. Marka, buzdolabınızı açarken oluşan dirence uygun yalıtımlı kapaklar ve lastik bantlar geliştirir. Bantlar içerisinde yer alan mıknatıslar ile beraber dolabın kapağı kolayca kapanır ve kapak üzerine basınç sağlanır. Böylece içeride yer alan yiyecek ve içecekler her daim güvende ve soğukta kalır. Alanınıza göre buzdolabınızın ölçüsünü belirleyebilir ve ardından ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Küçük mutfaklarda ve dar alanlarda kullanabileceğiniz mini buzdolapları da kullanıcılarının karşısına çıkan seçenekler arasında yer alır. Elektrik enerjisinden tasarruf etmenizi sağlayacak olan Arçelik buzdolabı modelleri, A+, A++ ve A+++ enerji sınıfları ile kullanıcılarıyla buluşur. Böylece bu buzdolaplarını satın alarak elektrik faturalarından tasarruf sağlayabilir ve çevre bilincine katkıda bulunabilirsiniz.

Her Daim Tazelik: Arçelik Buzdolabı

Her Daim Tazelik: Arçelik Buzdolabı

Besinlerinizi hijyenik bir ortamda taze tutmak istiyorsanız Arçelik tam da sizlere göre buzdolabı modelleri geliştiriyor. Mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri olan bu cihazlar, yiyeceklerinizin ve içeceklerinizin taptaze bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Buzdolabının içerisine yerleştirdiğiniz her gıda taze ve lezzetli olarak tekrar önünüze çıkıyor. Çeşitli soğutma seçeneklerine sahip olan buzdolapları, kullanıcılarına büyük bir rahatlık sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni özellikler ve kazanımlar edinen buzdolabı modelleri, yiyecekleri muhafaza ederken hijyenik ortam koşulları sağlar. Bu ürünlerin asıl amacı, gıdalarınızın bozulmadan korumasını sağlamaktadır. Bu yüzden mikrop oluşumunu engelleyecek çeşitli hijyenik şartlara sahiptir. Antibakteriyel bir sistem ile kullanıcı karşısına geçen beyaz eşyalar, koku oluşumuna etkileyen bir mekanizmadan oluşur. Buzdolabı Arçelik markasının sağladığı özellikler sayesinde mutfağınızda sizlere büyük oranda kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Gıdalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan cihazlar, yemeklerin ilk günkü lezzetini korumasına yardımcı olur. Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmiş olan ürünler, ideal soğutma seçenekleriyle karşınıza çıkar. Gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojiyi adım adım takip eden Arçelik, mutfak ortamında ihtiyaç duyduğunuz eşyaları sizlere sunuyor. Hem hayatınızı pratikleştirecek olan hem de gıdalarınızı muhafaza edecek olan ürünler, hayatınıza prestij kazandırıyor. Gıdalarınızın ilk günkü lezzetini korumayı hedefleyerek üretilen buzdolapları, istediğiniz gibi stoklama yapabilmenize yardımcı oluyor. Böylece tazelikten ve lezzetten ödün vermeden yemeklerinizi dolapta saklayabilirsiniz. Etkileyici tasarım ve üstün kullanışlılıkları ile cihazlar, mutfaktaki ihtiyacınız olan stoklama kapasitesini sizlere sunuyor. Dondurma özellikleri sayesinde, buzluk kısmında uzun süre saklanacak olan yiyeceklerin muhafazasını gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik buzdolabı soğutma ayarı, kullanıcıların gıda depolama durumlarına göre değişim gösterir. Eğer hafif gıdalar saklıyorsanız ürünü minimum ayar seviyesinde kullanabilir veya ağır yemekleri muhafaza ediyorsanız daha yüksek soğutma ayarlarını tercih edebilirsiniz. İdeal bir saklama alanı oluşturan bu ürünler genel olarak iki ayrı kapaktan oluşuyor. Tazeleyici bir soğutma sunan cihazlarda bir adet buzluk ve bir adet soğutucu kısmı bulunuyor. Cihazda soğuk hava çeşitli kanallardan geçerek etkin olarak tek düze soğutma sağlar.

İdeal Soğutma Seçeneklerine Sahip Arçelik Buzdolabı

İdeal Soğutma Seçeneklerine Sahip Arçelik Buzdolabı

Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz stoklama kapasitesini karşılamak amacıyla geliştirilmiş olan buzdolapları, yiyeceklerinizin muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda dondurucu bölümü sayesinde, uzun süreli olarak saklamak istediğiniz gıdaları da cihaza koyabiliyorsunuz. Gıdalarınızın durumuna uygun olarak buzdolabınızın soğukluk – sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Sebzelerinizin ve meyvelerinizin doğal tazeliğini korumaya çalışan bu ürünler, aynı zamanda koku üzerinde gerçekleşebilecek değişimleri de engelliyor. Uzun süreli olarak gıdaların korumasını sağlayan buzdolabı, Fresh teknolojisiyle karşınıza çıkıyor. Buzdolabı, hem iç ortamdaki hem de dış ortamdaki sıcaklığın aynı anda kontrol edilmesini sağlıyor. Arçelik buzdolabı çeşitleri, yiyeceklerin ne kadar soğutulması gerektiğini kendisi belirliyor. Özel olarak geliştirilmiş sistemler ile karşınıza çıkan bu ürünler, buzdolabının içinde ideal soğukluk oluştuğu durumda otomatik olarak durma özelliğine sahiptir. Gıdalarınızın ideal tazelikte kalmasını sağlamak için gerekli olan ısıyı kendisi belirler. Aynı zamanda belirlediği ısının da sabit kalmasına yardımcı olur. Bazı modellerde ise tatil modu, evde olmadığınız süre zarfınca sizlere kolaylık sağlıyor. Ev sahiplerinin tatilde olduğu durumlarda +14 derece soğutucuyu ve -18 derece dondurucuyu sabit tutan bir sistemden oluşuyor. Mutfaktaki yaşamınızı büyük oranda kolaylaştıran bu cihazlar, çeşitli sistemler ile destekleniyor. Teknik aksamları kadar buzdolaplarının şık tasarımları da kullanıcılar tarafından dikkat çekiyor. Mutfağınızda etkileyici bir görünüm yaratmak için kullanacağınız ürünler, modern çizgileri ile mutfağınızın görselliğini arttırıyor. Full Fresh teknolojisi ile desteklenmiş olan buzdolabı özel sebzelik tasarımı ile karşınıza çıkıyor. Hava kanalları ile hassas bir nem kontrolü sağlayan ürünler, uygun şartlar altında gıdaların bozulmasını ve bayatlamasını geciktiriyor. Böylece yeşillikleriniz, sebzeleriniz ve meyveleriniz 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunabiliyor. Arçelik buzdolabı yorumları da ürünün ne kadar gelişmiş sistemlere ve ileri teknolojiye sahip olduğuna dikkat çekiyor. Her daim tazelik sunan cihazlar, mavi ışık teknolojisine sahiptir. Meyvelerinizin ve sebzelerinizin ideal dalga boyundaki bir ışıkla aydınlatılmasını sağlar. Doğadaymışçasına fotosentez yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Böylece korunan gıdalarınızın tatları ve aromaları uzun süreli olarak bozulmaz ve C vitamini kaybolmaz.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Arçelik Buzdolabı

Enerji Tasarrufu Sağlayan Arçelik Buzdolabı

Mutfaklarda önemli bir yere sahip olan buzdolapları, çeşitli enerji sınıflarından oluşuyor. A+++’tan başlayarak A+’a kadar devam eden ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan modeller bulunuyor. Enerji tüketiminizi daha bilinçli hale getiren bu ürünler, çalışma safhalarında sizlere büyük oranda verim sağlıyor. %60’a kadar enerji tasarrufu sağlayan bu ürünlerde tüketim miktarı buzdolabının hacmine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişim göstermektedir. Büyük ürünler genel olarak daha fazla enerji tüketimi sağlayabilir. Yiyecek ve içeceklerinizin taze kalması için geliştirilmiş olan buzdolapları, ince bir yalıtım sistemine sahiptir. Bu sistem ile birlikte iç alan maksimize edilir ve akıllı iç yapısı ile dikkat çeker. Arçelik No Frost buzdolabı, geniş hacmiyle birçok yiyeceği aynı anda muhafaza edebilme imkanını sizlere sunar. Tek kapılı dolap seçeneklerinde tüm ısı eşit olarak dağıtılırken çift kapılılarda soğutucu ve dondurucu olarak ayrı iki bölüm bulunmaktadır. Kalabalık ailelerde ve işletmelerde kullanabileceğiniz büyük tasarımlardan oluşan buzdolapları Arçelik tarafından sizlere sunuluyor. Geniş kapakları sayesinde birçok gıdayı bir arada bulundurabilmenizi sağlayan bu cihazlarda kapaklar açık olsa dahi iç ortam ısısı uzun süreli olarak dengede kalmaya devam ediyor. Gıdalarınız üzerinde ultra koruma sağlayabilmek için eklenmiş olan teknolojiler, bir buzdolabından alabileceğiniz maksimum performansı sizlere sunuyor. Bir özellikte, yeni koyduğunuz yiyecekler kısa süre içerisinde soğuyabiliyor. Diğer bir özellikse buzdolabına yeni eklenen gıdaların çabucak dondurulmasını sağlayarak bozulma durumunu ortadan kaldırıyor. Bu özellik, yalnızca buzdolabına yeni bir gıda eklendiği zaman devreye girer. Buzdolapları, ortalama olarak 6 saat içinde tüm yiyeceklerinizin donmasını sağlayan bir programa sahiptir. Bunun yanı sıra ideal ısıda kalması gereken gıdaların da korunmasına yardımcı olur. Cihazlar, görevini tamamladığını anladığı durumda otomatik olarak stabil duruma geçer ve enerji israfı bu şekilde engellenmiş olur. Arçelik XXL buzdolabı, geniş hacmi ile büyük ailelere hitap eder. Diğer buzdolaplarına oranla ölçüleri daha büyüktür. Bu buzdolabında istediğiniz kadar yiyecek ve içecek stoku yapabilirsiniz. Çift olarak açılan kapakları ve çoklu rafları, gıdalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilmeniz amacıyla geliştirilmiştir.

Ergonomik Yapısı ile Arçelik Buzdolabı

Ergonomik Yapısı ile Arçelik Buzdolabı

İleri teknoloji ile donatılmış olan buzdolapları, üstün soğutma teknikleri ile gıdalarınızın ömrünü uzatmaya devam ediyor. Verimli bir enerji tüketimi sağlayan bu ürünler, zarif tasarımları ve şık yapıları ile kullanıcılarını etkiliyor. Kullanıcı ihtiyacına ve beklentisine uygun olarak geliştirilmiş olan buzdolapları, sessiz çalışma prensipleri ile etkileyicilik sunmaya devam ediyor. Mutfaklarınızda daha huzurlu ortamlara sahip olmak için kullanacağınız ürünler, güçlü performansları ile sebze, meyve ve diğer gıdaların tazeliğini sağlıyor. Yenilikçi bir üretim anlayışı ile geliştirilmiş Arçelik buzdolabı fiyatları, uygun yapısı ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde oldukça dikkat çeken ve verimlilik sağlayan bu ürünler, tüm bunların yanı sıra uzun süre kullanım için idealdir. Dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bir adım öne çıkan ürünler, işlevsellikleri ile mutfaktaki yaşamınızı kolaylaştırmak için geliştirilmektedir. Buzdolabının içerisinde yer alan cam rafları, istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve yüksekliğini belirleyebilirsiniz. Bu rafları çıkararak kolayca temizleyebilir ve su altında yıkayabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve temizliğe sahip olan buzdolabı, estetik tasarımları ve iç dizaynı ile kullanıcılarına şık bir deneyim yaşatıyor. Ergonomik yapısı ile kullanıcılarının dikkatini çeken cihazlar, kaliteli gövde yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım için idealdir. Tüketicilere avantajlı kullanım alanı sunan ürünlerin bir de mini boyutları bulunuyor. İşlevsel yapıları ile ön plana çıkan Arçelik mini buzdolabı, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu ürünlerin kapasitesi yaklaşık olarak 90 litredir. Cihazlar, kullanışlı bir iç hacme sahiptir. Gıdalarınız için uygun olan soğukluk derecesini belirleyerek mini buzdolabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Rahat ve kullanışlı bir cihaz kullanımı deneyimlemek istiyorsanız Arçelik karşınıza birbirinden farklı model ve tasarımlara ait buzdolapları çıkarıyor. Özel olarak geliştirilmiş olan soğutma sistemleri, yiyeceklerinizin uzun vadede taze kalmasına yardımcı oluyor. Yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde koruyabilmek amacıyla geliştirilmiş olan dolaplarda kapı yönü değiştirilebiliyor. Böylece mutfağınızın alanına uygun olacak şekilde kapı açılım yönünü belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihaz içerisindeki standart aydınlatma ise kullanıcılarına özellikle geceleri rahat bir kullanım vadediyor.

Havalandırma Kanallarına Sahip Arçelik Buzdolabı

Havalandırma Kanallarına Sahip Arçelik Buzdolabı

Eşsiz tasarımı ve etkileyici soğutucu özellikleri ile bir adım öne çıkan Arçelik, ürettiği buzdolapları ile mutfağınızdan maksimum verimi almanızı hedefliyor. Yiyeceklerinizin ve içeceklerinizin muhafazasını sağlamak için buzdolaplarına her geçen gün yeni teknolojiler eklenmeye devam ediyor. İnovatif yapıya sahip olan bu ürünler, tasarımları ile etkileyicilik sunuyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri arasından beyaz, siyah, inoks ve kırmızı gibi seçimler yapabilirsiniz. Dolabınızın kapağının açılış yönünü belirleyebilir, aydınlatma seçeneklerinden sizlere en uygun olanını cihazınızda kullanabilirsiniz. Dolaplarınızı rahat bir şekilde hareket ettirebilmek için, cihazların özel bir tekerlek sistemi bulunur. Böylece buzdolabınızı istediğiniz yöne çekebilir ve kolayca taşıyabilirsiniz. Modern tasarımları ile bir adım öne çıkan Arçelik buzdolabı No Frost yapısı ile yiyeceklerinizin bozulmasını engelliyor. Bu ürünler teknik özellikleri kadar tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Mutfaktaki yemek saklama ihtiyacınızı karşılayan cihazlarda mutfak renklerinizle ve diğer beyaz eşya ile en çok uyum sağlayacak modeli kolayca seçebilirsiniz. Ailedeki kişi sayısına ve alanınıza bağlı olarak da buzdolabınızın büyüklüğünü belirleyebilirsiniz. İsterseniz tek kapılı, isterseniz çift kapılı modeller ile mutfağınıza ergonomik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Havalandırma kanalları ile donatılmış olan buzdolapları, yiyeceklerinizin nefes almasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Böylece yiyecekler içinde koku oluşumu engellenir ve farklı yiyeceklerin kokusunun birbirine geçmesine karşı bir önlem olarak kullanılır. Konforlu kullanım şekilleri ile karşınıza çıkan ürünler, enerji tasarrufu sağlayarak sizleri elektrik faturası yükünden kurtarır. Dolap içerisindeki nem seviyesi ise hava kanallarının desteği ile birlikte optimum seviyede tutulur. Saklanan gıdaların nemi buharlaştırmayla uzaklaştırılır. Yoğunlaşan nem buzdolabının üzerinde yer alan kafesten dışarı atılır. Cihazın içerisinde yer alan LED ampul ve kuleler buzdolabınızın tüm alanını rahatça görebilmenize imkan tanır. Yarı daimi yapıları ile ön plana çıkan ampuller, uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Akkor ampuller daha az ısı yayarak yemekler üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır. Arçelik No Frost buzdolabı fiyatı, ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Gelişmiş iç lastikleri ve mıknatısları sayesinde yiyeceklerinizin uzun süreli olarak taze kalmasını sağlıyor.

Modern Tasarım Harikası Arçelik Buzdolabı

Modern Tasarım Harikası Arçelik Buzdolabı

Pratik ve kolay bir kullanım mekanizmasından oluşan buzdolapları, yiyecek ve içeceklerinizin taze ve sağlıklı olarak korunmasına yardımcı oluyor. Birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılmış olan bu cihazlar, aynı zamanda modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Mutfağınızdaki mobilyalar ve diğer beyaz eşyalar ile uyumlu olarak tercih edeceğiniz buzdolabı modeliniz, mutfağınızda şık bir görünüm oluşturuyor. Çeşitli renk seçenekleri arasından sizlere ve mutfağınıza en çok hitap eden rengi kolayca tercih edebilirsiniz. Arçelik inoks buzdolabı, şıklığı ve işlevselliği bir arada buluşturuyor. Parmak izi yapmayan bir teknoloji ile geliştirilmiş olan ürünler, rahat açılan kapanan kapak yapısından oluşuyor. Ürün kapaklarını 90 derece açtığınız durumda dahi çekmeceleri rahatça çekebilir ve sebzeliklerinizi dışarı çıkarabilirsiniz. Hem enerji tasarrufu sağlayan hem de şıklık sunan ürünler, bütçe ve çevreyi korumaya yönelik olarak geliştiriliyor. Ankastre buzdolapları, mutfak tasarımıyla bütünleşerek mutfaktaki alanınızı daha iyi şekilde yönetebilmenize yardımcı oluyor. Buzdolabınızdaki sıcaklık ayarını dilediğiniz gibi yapabilir ve istediğiniz ayarda yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Tasarımlarıyla etkileyicilik sunan ürünler, fonksiyonellikleri ile sizlere katkıda bulunuyor. Yiyecekler üzerinde karlanma oluşmasını engellemek amacıyla No Frost teknolojisi ile desteklenen buzdolapları, kabarık elektrik faturalarından sizleri kurtarıyor. İstediğiniz şekilde saklama alanınızı kontrol edebilir, buzdolabınızın iç kısmını kendi düzeninize göre ayarlayabilirsiniz. Yumurtalarınızı yerleştirebileceğiniz yumurtalık bölümü, sebzelerinizin kurumasını engellemek amacıyla geliştirilmiş sebzelik bölümü ve küp buz taneleri elde edebilmeniz için tasarlanmış buzluklar, buzdolabının parçalarından yalnızca birkaçıdır. Özel bir teknoloji desteği ile geliştirilmiş olan buzdolaplarınızın içini ve dışını yoğun deterjanlar kullanmadan temizlemeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde elektrik aksamında herhangi bir probleme yol açılabilir. Mini buzdolabı Arçelik tarafından üretilen ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen buzdolaplarından yalnızca biridir. Kullanacağınız alana, alanda yaşayan insan sayısına ve son olarak tasarımına dikkat ederek buzdolabınızın seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Marka, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı cihazları sizlere sunmaya devam ediyor. Gıdaların taze kalmasını sağlayan ve koku oluşumunu engelleyen teknolojiler ile donatılmış olan buzdolaplarını sayfamız üzerinden inceleyebilir ve sizlere en uygun olan buzdolabını kolayca satın alabilirsiniz.