Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri & Fiyatları  için 55709 sonuç bulundu

55709 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri & Fiyatları

Erkekler gün içinde çoğunlukla hareket halinde oldukları için giydikleri ayakkabıların konforu son derece önemlidir. Her kullanıcının tercih edeceği modeller bulunduğu ortam ve koşullara göre değişiklik gösterir. Günlük erkek ayakkabıları kadınlar kadar erkekler için de önemli bir yere sahiptir. Günlük ayakkabı denince akla pek çok model gelir. Günlük ayakkabılar spor, bez, klasik vb modellerden tasarlanmaktadır. Kategorimizden bu modellerin hepsine ulaşabilirsiniz.

Günlük Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Günlük Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Özellikle resmi yerlerde çalışan erkeklerin ve klasikten vazgeçemeyenlerin tercihi günlük klasik modellerden yanadır. Klasik ayakkabılar da genelde deri, suni deri, süet, rugan materyallerinden yapılan modeller kullanılır. Klasik tarzda ayakkabılar nelerdir denince çoğumuzun aklına bağcıksız, önü oval olan modeller gelir. Bu tarzda olan ayakkabıların genelde ökçeleri olur ve siyah klasik ayakkabı modeli tercih edilir. Siyah renk her yere, her şeye uyumlu olma özelliği sayesinde doğru bir tercih olabiliyor. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan diğer klasik ayakkabı modeli ipli şekildedir. Aynı zamanda bu tarz ayakkabıların alt bölümünde değişik renkte çizgi modelleri bulunur. Bu şekilde modeller ayakkabıya hareket katar. Klasik ayakkabıları hem iş yerinizde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günlük Erkek Spor Ayakkabıları

Günlük Erkek Spor Ayakkabıları

Erkek günlük ayakkabı modellerinde bulunan değişik seçenekler geniş kullanım alanı sağlar. Klasik erkek ayakkabıları kadar, spor modeller de en çok tercih edilenler arasındadır. Spor ayakkabılar, çeşitli renklerde ve modellerdedir. Günlük erkek spor ayakkabılar da kendi aralarında klasik ya da daha hareketli tarzda kullanılırlar. Spor ayakkabısını klasik tarzda kullanmak isteyenler için farklı alternatifler bulunur. Klasik görünümlü spor ayakkabısı kullanan kişiler genelde koyu renkler tercih ederler. Bu tarzda tercih yaparak spor ayakkabısını resmi iş yerlerinde dahi kullanabilirsiniz. Spor ayakkabısını daha renkli isteyenler için de değişik modeller vardır. Aynı şekilde bez ayakkabılarında da geniş model seçenekleri kullanılmıştır. Klasik ayakkabılarda olduğu gibi spor ayakkabılarda da hafif ökçeli olan modelleri bulabilirsiniz.

Günlük Ayakkabıda Dikkat Edilecek Noktalar

Günlük Ayakkabıda Dikkat Edilecek Noktalar

Her ne kadar erkek ayakkabıların modası hızla değişse de bazı kullanıcılar bunu takip etmek yerine alışkın oldukları tarzı tercih ederler. Çoğumuz ayakkabı alırken uzun ömürlü olsun isteriz. Bunu sağlamak için bütçenizi çok fazla esnetmenize gerek yok. Bunun yanı sıra alacağınız ayakkabının modeli ne olursa olsun sonradan genişler diye bir numara küçüğünü tercih etmeyin. Genelde yağmurlu havada kullanılacak olan günlük erkek ayakkabı modellerinin materyallerinde su geçirmeme özelliğine dikkat edin. Bu tarzda ayakkabıları günlük olarak kullanacağınız için taban kısmının kalitesine ayrı bir önem verin. Çünkü ayakkabının dışarı ile teması en çok tabanda olduğu için, günlük kullanımlarda kolay deforme olmaması gerekir. Günlük modeller yanında diğer erkek ayakkabılarını da daha yakından görmek için Erkek Ayakkabı kategorimizi inceleyebilirsiniz.