RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Advanced WP-569 200 ML ve 4 Jet Uçlu 3 Mod Şarjlı Ağız Duşu
(1)
2.917,63 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Freedom WF-03CD010 148 ML ve 3 Jet Uçlu 2 Mod Pilli Ağız Duşu
(9)
2.594,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Aquarius WP-667 650 ML 100 Psi ve 7 Jet Uçlu 10 Mod Elektrikli Ağız Duşu
(7)
4.419,80 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Advanced WP-563 200 ML ve 4 Jet Uçlu 3 Mod Şarjlı Ağız Duşu
(6)
4.190,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Advanced WP-562 200 ML ve 4 Jet Uçlu 3 Mod Şarjlı Ağız Duşu
(6)
2.628,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WF-13CD Şarjlı Taşınabilir Ağız Duşu Siyah
(0)
3.805,31 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Express WF-02W010 148 ML ve 2 Jet Uçlu 2 Mod Pilli Ağız Duşu
(1)
1.889,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WP-660 Ultra Profesyonel Şarjlı Ağız Duşu
(39)
2.190,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Water Flosser Kablosuz Ağız Duşu
(0)
3.000,00 TL
2.800,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Advanced WP-567 200 ML ve 4 Jet Uçlu 3 Mod Şarjlı Ağız Duşu
(5)
2.724,97 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Cordless Advanced WP-560 200 ML ve 4 Jet Uçlu 3 Mod Şarjlı Ağız Duşu
(34)
3.013,97 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Kablosuz Ağız Duşu Wp-563, Mavi
(0)
2.724,97 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WF-03 Kablosuz Ağız Bakım Cihazı
(0)
2.390,94 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Water Flosser WP-260 Çocuklar İçin Elektrikli Ağız Duşu
(0)
2.315,81 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WF-05 Elektrikli Ağız Duşu
(1)
4.925,42 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WP-861 Complete Care 5.0 Ağız Duşu ve Diş Fırçası
(1)
4.986,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik Complete Care 5.0 Diş Fırçası ve Ağız Duşu
(0)
4.833,36 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Waterpik WP 260 Çocuklar için 2 Jet Uçlu 3 Mod Elektrikli Ağız Duşu
(0)
3.038,11 TL

Waterpick Ağız Duşu ve Seti

Diş ve ağız sağlığınız iyi bir ilk izlenime sahip olmanız ve istenmeyen problemler ile karşılaşmamanız için büyük önem taşımaktadır. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz araçlar ile siz de ağız ve diş bakımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Waterpik ağız duşu özel tasarımı sayesinde ağzınız içerisinde yer alan tüm noktaların derinlemesine temizlenmesine ve bakterilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.

Waterpik Ağız Duşu ve Seti ile Ferah Nefes

Waterpik Ağız Duşu ve Seti ile Ferah Nefes

Ağzınız içerisinde yer alan bakteriler gün içerisinde düzenli aralıklar ile temizlenmediğinde bakteri ve plak oluşumuna neden olabilmektedir. Düzenli aralıklar ile yapacağınız ağız bakımları ile siz de bu bakteri ve plakların oluşumunu minimum seviyeye indirebilirsiniz. Düzenli olarak kontrol edilmeyen bakteriler zaman içerisinde yine çürüklere neden olabilmektedir. Dış fırçalama sonucu bu canlıların etkinliği azalsa bile fırçanın ulaşamadığı noktalarda risk devam edebilmektedir. Siz de ağzınızın her noktasına bakım yapmanızı ve ferahlığı ulaştırmanızı sağlayan Waterpik diş duşu ile yüksek hijyen ve bakım elde edebilirsiniz. Üzerinde yer alan hazne kısmına istediğiniz miktarda su yerleştirerek ağzınızın içine püskürtebileceğiniz cihazlar ile siz de komple bakım sağlayabilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz ekstra bakım ürünleri fırçaların ulaşamadığı alanları yüksek hijyen ile buluşturabilir ve tüm bakterilerin yok olmasını sağlayabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan ürünleri kolaylıkla kullanıma hazırlayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Portatif tasarımı sayesinde istediğiniz gibi yanınızda taşıyabileceğiniz cihazları iş yerlerinizde veya misafirliklerde de rahatlıkla kullanabilir ve ağız bakımınızı aksatmadan yola devam edebilirsiniz.

Waterpik Ağız Duşu ile Sıfır Bakteri

Waterpik Ağız Duşu ile Sıfır Bakteri

Ağzınız içerisinde yer alan bakteriler zaman içerisinde dişlerinizde çürüklere ve diş etinizde istenmeyen problemlere neden olabilmektedir. Düzenli bir şekilde diş fırçalama ile azalan bu bakteriler tam anlamıyla temizlenememektedir. Siz de alternatif bakım ürünleri ile fırçaların ulaşamadığı noktaları bile temizleyerek diş sağlığınızı uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Waterpik ağız duşu kullanımı ile siz de ağzınızda yer alan bakterilerin miktarını büyük oranda azaltabilirsiniz. Haznesine yerleştireceğiniz su ve özel formül içeren karışımlar ile ağzınız içerisinde yer alan her noktayı derinlemesine temizlemenize olanak sağlayan ağız duşu modelleri ile siz de diş etlerinizde ve dişlerinizde oluşabilecek problemleri minimuma indirebilirsiniz. Kendi ağız yapınıza göre çeşitli boyut seçenekleri içerisinden bir karar vererek siz de ağzınıza yüksek hijyen kazandırmaya başlayabilirsiniz. Farklı bütçelere uyum sağlayacak şekilde alternatifler ile sunulan Waterpik ağız duşu fiyatı seçenekleri içerisinden kendi bütçenize ve ağız yapınıza göre seçimler yaparak siz de ağız bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Waterpik Ağız Duşu ile Plak Oluşumuna Son

Waterpik Ağız Duşu ile Plak Oluşumuna Son

Fırçalama sonucu büyük oranda azalan ağzınız içerisinde yer alan bakteriler yine de tam anlamıyla yok olamamaktadır. Fırçalamaya ek olarak kullanabileceğiniz ürünler ile siz de bu bakterilerin oluşumunu minimum seviyeye indirebilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz haznesi bulunan ürünlerin içerisine siz de özel bakım formüllerini yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen başlığı sayesinde püskürtme yöntemi ile ağzınızda yer alan her noktaya ulaşabilen duş ürünleri sayesinde siz de bakteri ve plakların yanında istenmeyen ağız kokusundan da kurtulabilirsiniz. Düzenli olarak kullanım sağlandığında gözle görülebilir fayda elde etmenize yardımcı olan cihazlar ile siz de ağız bakımınızı üst noktalara taşıyabilirsiniz. Püskürtme başlığı ile her noktaya ulaşan cihazlar sayesinde ağzınız içerisinde temizlenmemiş nokta kalmayacak şekilde bakım uygulayabilirsiniz. Diş hekimlerinin tavsiye ettiği teknolojiyi siz de diş fırçalarına ek olarak kullanabilir, ağzınız içerisinde temizlik sağlayan bakım teknolojisi ile istenmeyen diş ve diş eti problemlerinden kurtulabilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz Waterpik ağız duşu yorumları ile siz de ürünler hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.