Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Mobil Erkek Giyim & Ayakkabı kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 24 Mayıs saat 18:00 – 25 Mayıs saat 02:00 tarihleri arasında Erkek Giyim & Aksesuar, Kadın Giyim & Aksesuar, Düğün & Davet & Organizasyon kategorilerinden tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %15, +18 Fantezi İç Giyim ve Çocuk Ayakkabı kategorilerinden tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri ilk alışverilerinde %15, Erkek Ayakkabı, Kadın Ayakkabı ve Ayakkabı Bakım Ürünleri kategorilerinden tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11, Bavul & Valiz kategorisinden tek seferde yapacakları 250TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11, Kadın ve Erkek Çanta kategorilerinden tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanacaklardır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya, Erkek Giyim & Aksesuar, Kadın Giyim & Aksesuar, Düğün & Davet & Organizasyon, +18 Fantezi İç Giyim, Erkek Ayakkabı, Kadın Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı, Bavul & Valiz, Kadın ve Erkek Çanta kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyanın son tarihi nedir? Kampanya 25 Mayıs saat 02:00’a kadar geçerlidir.
Bu kampanya yalnızca mobilde mi geçerli? Kampanya sadece mobil uygulama ve mobil web üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.